reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witaj Megan! Ja właśnie bardzo liczę na to, że jak się Mała nie odwróci, w co już wątpię to zrobią mi CC:eek:
Rany muszę się jutro zapodać sobie golenie, masakra jakaś, nic nie widzę!
 
reklama
Witaj Megan! Ja właśnie bardzo liczę na to, że jak się Mała nie odwróci, w co już wątpię to zrobią mi CC:eek:
Rany muszę się jutro zapodać sobie golenie, masakra jakaś, nic nie widzę!


Axsari ja przed wizyta ostatnia jak golenie uskuteczniałam to czułam sie jak akrobata jakby mnie ktos widział to padł by ze smiechu:szok: :szok: :-D
 
wychyliłam sie dziś po raz pierwszy na podwórek na 2 minuty ... i ugryzła mnie osa w ucho :angry::szok:
... jak żyć :confused::eek:

No to masz szczęście że nie jesteś uczulona (wiem, kiepskie pocieszenie), ja jestem uczulona a pod dachem mieliśmy w lipcu gniazdo os i naprawdę miałam stresa że jak mnie któraś użądli to nikt mnie i dziecka nie zdąży uratować... ale pojawiły się też szerszenie a one są wrogami os i osy się wyniosły. Szerszeni też już nie ma. Chyba z powodu końcówki lata. Po cholerę to żyje to robactwo :-(
 
KasiaP-P - żeby miodek był :-p Jak jesteś uczulona to bym sobie załatwiła receptę nas zastrzyk to raz, a dwa trzeba było straż wezwać to by gniazdo przenieśli.

megan09 - witaj.

Co do golenia to ja korzystam z usług A. Nie powiem, że się nie denerwuję, ale nie ma bata bym sama dała radę. :-p Moja siostra sobie zrobiła laserowo, ale pod pachami i ma spokój, raz tylko na jakiś czas chodzi i tyle. Kusi mnie to niemiłosiernie, ale co chwilę inne wydatki.
 
dzieki dziewczyny za odpowiedzi juz zaczynalam myslec ze jakas 'inna' jestem :-D

Risia no wlasnie o takie info mi chodzilo co tam z Joasia w ogole bo wiemy ze urodzila Lile ;)
Lilijanno on tak sobie na chwile twardnieje i zaraz mija nie boli ani nic wiec nie wiem czy by no-spa zdazyla zadzialac poki co nie biore bo i tak jem tych prochow.
Megan witamy :)
Merlin ale przygoda, dobrze ze uczulona nie jestes. uff!
Fasolko mi M pomaga ;)

maz wybyl do pracy a ja zostalam sama. mialam pojsc dzis do administracji po aneks do umowy ale jutro pojde. ponarzekam sobie ze koncowka ciazy jest meczaca baaaaardzo.
 
Tak się zastanawiam czy którejś z Was lekarz zalecił branie nospy na tym etapie ciąży na stawianie się brzuszka? bo skoro są to "ćwiczenia" macicy przed porodem to zastanawiam się czy jest sens je powstrzymywać? U mnie lekarz pytał czy brzuszek twardnieje ale nie wspominał nic o lekach tylko że to przygotowania do porodu i tak ma być. Moja macica jest dość pracowita i trenuje gdzieś od połowy ciąży ale nigdy na to nospy nie brałam bo skurcze nie były częste - kilka na dzień, teraz są okresy że jest ich kilka na godzinę no ale kiedyś trzeba to dziecko urodzić;)
 
Kasiaczek właśnei tez sie zastanawialam jak to z ta nospą , ja mimo zalecen ginka w 32tc tez nei bralam jak kazal 3razy po 2 tylko jak naprawde musialam
Merlin to tuuulkam jak cholera ,ja sie tak panicznie boję os , pszczół i wszystkiego co wygląda jak one że jak widze to wpadam w panikę ,i dlatego nie lubię lata w pl :) ale z drugiej strony jest cudnie gdyby nie te robale!
Fasolka ja tez ostatnio skorzystałam z pomocy emka bo juz bym sama nie dala rady :) nie widze nawet w lusterku tamtego miejsca bo brzuszek mi wisi :p
Lilianko no też mi si eod dawna marzy takie laserowe usuwanie włosów ale cóż zbyt drogi biznes ,choć czesto na grouponie widzę fajne zniżki ,tyle że w pl :/
a my dzis bedziemy prowadzić negocjacje z Małym tzn emek :) jak Go wczesneij prosiliśmy żeby siedział nei wychodził tak teraz w druga stronę :))) może posłucha się tatusia który zawsze mu coś w zamian obiecuje :p
 
reklama
Do góry