reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Monaliza mam pytanko bo piszesz ze lecisz do Pl , i chciałam zapytać czy bedziesz brała od lekarza zgode na lot?? czy twoje linie nie wymagaja takiego zaswiadczenia?? bo wlasnei patzre na bilety i znalazlam dzis taaaki tani ze bajkowo choc mialam najpierw isc do gina i zapytac czy moge leciec ale chyba kupie w ciemno bo cena naprawde super tylko sobie mysle pojde do gina musze zaplacic za wizyte a przed wylotem zas zeby dostac tą karteczke wiec juz cena jest wyzsza bo bilet moge kupic za cene wizyty u gina w obie strony:) ale namieszalam ale mam taka radoche ze jednak moze uda mi si epoleciec do Pl :)
 
reklama
Monaliza mam pytanko bo piszesz ze lecisz do Pl , i chciałam zapytać czy bedziesz brała od lekarza zgode na lot?? czy twoje linie nie wymagaja takiego zaswiadczenia?? bo wlasnei patzre na bilety i znalazlam dzis taaaki tani ze bajkowo choc mialam najpierw isc do gina i zapytac czy moge leciec ale chyba kupie w ciemno bo cena naprawde super tylko sobie mysle pojde do gina musze zaplacic za wizyte a przed wylotem zas zeby dostac tą karteczke wiec juz cena jest wyzsza bo bilet moge kupic za cene wizyty u gina w obie strony:) ale namieszalam ale mam taka radoche ze jednak moze uda mi si epoleciec do Pl :)
ja latałam w ciazy, ale z tego co sie orientuje, to taka zgoda jest potrzebna, ale w pozniejszych tygodniach ciazy, linie lotnicze powinny dokladnie podac, ktore tygodnie u nich, kiedy trzeba miec zasw, a kiedy nie mozna juz wcale leciec.
 
witajcie!
fasolka narobilas smaka na nalesniczki:-D i chyba bede musiala soboe robic...
maja16 co do tego lotu to sama sie zastanawiam bo sie koncem kwietnia wybieram, ale moja siostra leciala do mnie w lutym i byla wtedy w ok 4,5 - 5 miesiacu ciazy, brzuszek juz bylo ladnie widac i wogole nie pytali sie o zgode, nie miala zadnych problemow.... ale sama sie zastanawiam czy zalatwic czy nie....
pozdrowionka
 
Właśnie odkryłam, że zaczynam być zielona po tej zimie , ja chce na solkeeeee :happy2::happy2: , ze poczekam jeszcze :)

future - ja też się cieszę jak firanki kupię :) heheh pokazuj no :)
 
A ja własnie wróciłam to co rano obiecałam zrobiłam ;-)a po drodze do cukierni zaszłam i wcinam teraz ciasteczko z bita smietana i galaretka:-)
 
reklama
demetrios ja tez tak mam jak się nachodzę, albo potańczę w przedszkolu z dziećmi, to mnie pobolewa. po roczku Hesi bolał mnie mocno, ze az dzwonilma do gina.

nagapalma jak już bedzie gotowy pokoik dla dzieci, narazie brudne okno ;)
 
Do góry