reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Hej Fasolka35 widzę, że Twoja fasolka w tym samym wieku co moja ;) Też budzę się przed 5 ale to pęcherz daje za wygraną, macica już uciska, czy po prostu za dużo piję ;) .....strasznie dużo piję-za to jeść mi się za bardzo nie chce i całkowicie odeszła ochota na słodycze - na moje ulubione słodycze - po obiedzie zawsze musiałam zjeść coś słodkiego a teraz nic - ale może to i dobrze - jest szansa, że dużo nie przytyję ;)
 
reklama
dziewczyny jutro mam wizyte nie macie nawet pojecia jak sie boje przez te moje bole

fasolka mnie piersi bola strasznie w nocy spac przez nie nie moge ale naprawde tak silny bol ze nie do wytrzymania szok normalnie
 
hejooooo :)

czoraj już nie wchodziłam, bo mnie zmuliło masakrycznie, zasnęłam dopiero o 5 nad ranem :happy:

A więc tak dzidosław ma prawie 3 cm i normalnie szok przeżyłam, on machał rękami i nogami jak szalony, serce mi stanęło, bo nie wiedziałam, że to widac na usg :-D:-D:-D piękny widok :tak::tak::-D niezapomniany, serducho tez waliło jak szalone .dostałąm badania do porobienia kiły , toxo ihbs i inne dziedostwa no i kolejna wizyta za równe 3 tygodnie plus badania prenatalne i jakąs krew mi pobiorą też czy cos tam :)
Ale się cieszę :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
A na zatwadzenia dostałam syrop Lactulosum, zaopatrzyłam się też dziś w Fisan ;)
 
Dziewczyny produkujecie w zastraszającym tempie.

A ja mam za sobą najgorsze dwa dni tej ciąży - od poniedziałkowego wieczoru, przez całą noc i wczorajszy dzień wymiotowałam strasznie. Dziś przyszłam do pracy ale siedzę ledwo żywa. Wczoraj już ryczałam z bezradności...
 
nagapalma az mi lezka poleciala przeslodkie raczki i nozki u 3cm ludzika
demetrios mi tez sie dopiero zaczely mocne odruchy wymiotne, ale ja sie powstrzymuje bo nienawidze wymiotowac, ale wiem, ze nie zawsze sie da

pamietam, ze na moim pierwszym usg z oliwka najlepiej bylo wszystko widac, potem chyba wody plodowe zamazywaly zdjecie czy cos
 
Nagapalma gratuluję dzidosława :)

Martusia dzięki za słowa otuchy. Jutro mam wizytę u ginki to porozmawiam z nią. Może coś mi poradzi na te mdłości i wymioty.
 
Ja już myślałam że mdłości mi przeszły parę dni temu, a tu dzisiaj niespodzianka, znowu mnie mdliło w nocy i z rana... za to doszedł nowy objaw - ciągle mi się chce siku, wcześniej tego nie miałam.
No i nadal wieczorami boli mnie podbrzusze po bokach, mam nadzieję że to domek się powiększa i tylko tyle. Brzuszek jak się uprę, to widzę że coś jest, ale czy to już to?
Za tydzień usg, jak ja bardzo chcę zobaczyć machające rączki i nóżki
No i ogólnie mało się udzielam, bo trochę pracuję, trochę mi się prasowania nazbierało :) a trochę mi się nic nie chce :))) najchętniej przespałabym ten tydzień i niech już będzie to usg.
martusia, będę trzymać kciuki zeby wszystko było u Ciebie ok.
 
jejku jejku, też już chcę to USG, może wreszcie ogarną mnie jakieś bardziej pozytywne macierzyńskie uczucia.. póki co mam permanentny wku...w na wszystkich, też tak miałyście/macie?
 
witam sie

ja bez mdlosci 2 dzien tzn nie mdli mnie az tak mocno...

ja tak z innej beczki

co planujecie na Walentynki?? bo ja pomysłu brak

Demetrios współczuje:/
 
reklama
Pajkaa, ja akurat jestem z tych, co nie obchodzą walentynek, andrzejek i tym podobnych dni, zatem prawdopodobnie w walentynki po prostu się wyśpię :) bo o tym marzę.

Demetrios, ja na wymioty dostałam od gina syrop Hydroxyzinum :) działa nie tylko na wymioty ale i na ukojenie nerwów.
 
Do góry