reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witajcie dziewczyny! Przepraszam, że przeszkadzam i wpadam nie wiadomo skąd, ale nie mogłam się oprzeć, żeby tu do Was nie zaglądnąć:)
Jestem z wrześniówek 2011 , więc niedawno byłam w takiej samej sytuacji jak Wy, dlatego chciałam Wam wszytskim życzyć dużo zdrówka i spokoju, żeby Wasze dzieciaczki i brzuszkach szybciutko i zdrowo rosły:)
Ten rok będzie dla Was naprawdę wyjątkowy, tak jak poprzedni stał się wyjątkowy dla mnie.
Najlepszego!
 
reklama
Witajcie dziewczyny! Przepraszam, że przeszkadzam i wpadam nie wiadomo skąd, ale nie mogłam się oprzeć, żeby tu do Was nie zaglądnąć:)
Jestem z wrześniówek 2011 , więc niedawno byłam w takiej samej sytuacji jak Wy, dlatego chciałam Wam wszytskim życzyć dużo zdrówka i spokoju, żeby Wasze dzieciaczki i brzuszkach szybciutko i zdrowo rosły:)
Ten rok będzie dla Was naprawdę wyjątkowy, tak jak poprzedni stał się wyjątkowy dla mnie.
Najlepszego!

Dziękuję w imieniu moim i fasolki :)

Jeeeeeeju jestem taka zmęczona, że najchętniej bym się położyła. Znając życie jak ja zasnę, to Mateusz się obudzi więc nawet nie ryzykuję haha
 
Moje dzieci jak spie to robia co chca najlepsza zabawa tym co mama nie pozwala :-D ,nawet kiedys mialam piaskownice w domu haha
 
Witajcie dziewczyny! Przepraszam, że przeszkadzam i wpadam nie wiadomo skąd, ale nie mogłam się oprzeć, żeby tu do Was nie zaglądnąć:)
Jestem z wrześniówek 2011 , więc niedawno byłam w takiej samej sytuacji jak Wy, dlatego chciałam Wam wszytskim życzyć dużo zdrówka i spokoju, żeby Wasze dzieciaczki i brzuszkach szybciutko i zdrowo rosły:)
Ten rok będzie dla Was naprawdę wyjątkowy, tak jak poprzedni stał się wyjątkowy dla mnie.
Najlepszego!

dziekuje tez :-)
 
Witajcie:)

chciałabym dołączyć do waszego grona:)mam nadzieję że można:)
mam kilka pytań, ostatnią miesiączkę miałam 20.11(mam dłuższe cykle ok34dni) 31.12.11 robiłąm 2 testy-pozytywne:)jak liczyć ciąże?wg ost miesiączki czy owulacji?wizystę mam 26.01.12r czy to nie za późno?jesli wg ost miesiączki to teraz jest 6 tydzień a wizyta bedzie w 9tym tygodniu i 4 dniu a jeśli liczyc od owulacj to bedzie to wcześniejsza ciąża,hmmm juz sama nie wiem

prosze o odpowiedz
 
Witajcie:)

chciałabym dołączyć do waszego grona:)mam nadzieję że można:)
mam kilka pytań, ostatnią miesiączkę miałam 20.11(mam dłuższe cykle ok34dni) 31.12.11 robiłąm 2 testy-pozytywne:)jak liczyć ciąże?wg ost miesiączki czy owulacji?wizystę mam 26.01.12r czy to nie za późno?jesli wg ost miesiączki to teraz jest 6 tydzień a wizyta bedzie w 9tym tygodniu i 4 dniu a jeśli liczyc od owulacj to bedzie to wcześniejsza ciąża,hmmm juz sama nie wiem

prosze o odpowiedz

Witaj sprawdzilam to co napisalas 26.11 mialas ost. @ wiec owulacja byla u ciebie 11.12 mniej wiecej wiec teraz bobo by mialo z 4,5 tyg .A z terminem ja z pierwszym dzieckiem na 1 wizyte szlam w 13 tyg .wystraszylam sie ze moge w ciazy nie byc :-D ,Zadzwon do innych lekarzy moze szybciej cie przyjma:tak:
 
Co za masakryczny dzień dzisiaj był... :confused2:

Tak w temacie ciąż bezobjawowych to ja poza bólem brzucha tak jak na @ od czasu do czasu i bólem prawego jajnika objawów brak. Piersi już mnie prawie nie bolą - mogę chodzić po schodach :-)

Nie mdli mnie, nie wymiotuję, nie jestem jakoś strasznie senna. Ogólnie czuję się dobrze.

Tylko łatwiej mnie wkurzyć...

W sumie to jakieś objawy są.... :happy:

Czy którąś z Was też boli jajnik?
 
Witajcie,


mój synek jest tak zajmujący że czasem zapominam że w ciąży jestem....

pozatym u mnie brak jakichkolwiek objawów. W poprzedniej ciąży już w 4 tyg miałam mega mdłości a teraz nic, zaczynam się powoli martwić...:-(
No, Tycia też mi daje popalić... ciężko jej wytłumaczyć, że dzidziuś w brzuszku mieszka i nie wolno po mamie tak skakać, jak jeszcze kilka dni temu...
Wiesz, w poprzedniej ciąży nie mogłam na mięso patrzeć, miałam problem z zawartością lodówki (tak mi wszystko śmierdziało), teraz takich objawów nie mam, ale nie martwię się na zapas. NIE MARTW SIĘ! Moja siostra poza brakiem okresu w ogóle żadnych objawów nie miała.
No i z tym noszeniem malucha też jest problem...bo jak tu wytłumaczyć 14sto miesięcznemu maluchowi że na rączki nie można...
No, a dwulatce, że mama juz nie będzie z nią po trampolinie skakać???:-D:-D
Witajcie:)

chciałabym dołączyć do waszego grona:)mam nadzieję że można:)
mam kilka pytań, ostatnią miesiączkę miałam 20.11(mam dłuższe cykle ok34dni) 31.12.11 robiłąm 2 testy-pozytywne:)jak liczyć ciąże?wg ost miesiączki czy owulacji?wizystę mam 26.01.12r czy to nie za późno?jesli wg ost miesiączki to teraz jest 6 tydzień a wizyta bedzie w 9tym tygodniu i 4 dniu a jeśli liczyc od owulacj to bedzie to wcześniejsza ciąża,hmmm juz sama nie wiem

prosze o odpowiedz
Lekarz w karcie wpisze Ci wiek ciąży z OM. Ewentualnie dopisze wiek ciąży z USG, absolutnie nie będzie wierzył Twoim doniesieniom o owulacji. Oni nie wierzą nawet jak się mówi, że się testy owulacyjne robiło....:confused2:
Co za masakryczny dzień dzisiaj był... :confused2:

Tak w temacie ciąż bezobjawowych to ja poza bólem brzucha tak jak na @ od czasu do czasu i bólem prawego jajnika objawów brak. Piersi już mnie prawie nie bolą - mogę chodzić po schodach :-)

Nie mdli mnie, nie wymiotuję, nie jestem jakoś strasznie senna. Ogólnie czuję się dobrze.

Tylko łatwiej mnie wkurzyć...

W sumie to jakieś objawy są.... :happy:

Czy którąś z Was też boli jajnik?

Tak, mnie boli lewy jajnik. Przy Tyci też tak miałam. Madelaine? a miałaś objawy? Mdliło Cię? Piersi bolały? Nagle przestało? ... Bo jak nie ma objawów i nie było, to jest ok, ale jak nie ma, a były, to radzę pójść do lekarza... Z tym że przyobserwuj dobrze, co się z Tobą dzieje. Bo mi tak przechodzi na chwilę np. ból piersi, by wrócić ze zdwojoną siłą...
 
cyniczna, może źle to ujęłam. Piersi nie bolą mnie aż tak jak mnie bolały, ale przy dotyku bolą nadal.

Mdlić mnie nie mdliło i mam nadzieję, że nie będzie. Krwawienia ani plamienia też nie miałam.

W środę tak, czy inaczej idę do ginekologa więc wszystko się okaże. Ale trzeba być dobrej myśli, prawda? :tak:
 
reklama
cyniczna, może źle to ujęłam. Piersi nie bolą mnie aż tak jak mnie bolały, ale przy dotyku bolą nadal.

Mdlić mnie nie mdliło i mam nadzieję, że nie będzie. Krwawienia ani plamienia też nie miałam.

W środę tak, czy inaczej idę do ginekologa więc wszystko się okaże. Ale trzeba być dobrej myśli, prawda? :tak:

Oczywiście. :tak::-);-)
Ja jestem przeczulona na nagły zanik objawów ciążowych przed 12tym tygodniem.
Są naturalnie kobiety, które w ogóle nie mają objawów ciążowych, ale ja do nich nie należę. Już mnie mdli od kawy inki i na sam widok majonezu.... ba, na samą myśl o majonezie... Więc gdybym jutro stwierdziła, że mnie już nie mdli, wpadłabym w panikę...
 
Do góry