reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Oj jak to mineło, aż mi łzy w oczach staneły, to był cudny rok, pełen obaw niepewności, ale jednak przepiękny. A teraz mała córeczka moja ma juz 4 miesiace, je marcheweczki i jabłuszka. eh ale czas leci.
Dziewczyny życze wam równie udanych 9 miesięcy jak u nas, bez żadnych przedwczesnych porodów, chorówb i innych problemów.
 
reklama
Również jestem wrześniówką 2011 i jak moje wątkowe koleżanki równiez dla mnie ten rok był magiczny i cudowny i mam swojego kochanego syneczka który jest grzeczniutkim kochaniutkim chłopcem.
To dla Was ten rok będzie tak cudny jak dla nas 2011
Pozdrawiam gorąco
 
Witam :) dokładnie w nowy rok rano zrobiłam test (potem drugi). będę znów mamą! to dla nas ciąża z zaskoczenia, ale i tak bywa ;) termin ok. 7 września.
o sobie: mam 25 lat, synka (1,5 roku), najcudowniejszego męża :-)
wizyta u lekarza dopiero 19.01, ale liczę na zobaczenie serduszka.
pzodrawiam inne mamy :-D
WItam kolejną wrześniową mamę ;-) i gratuluje :-)
 
Dziewczynki i ja z Wrześniówek 2011, choć moja Córcia sierpniową dziewuszką się okazała :-)
Dziś minął rok od zrobienia testu i niesamowitej radości!
Życzę Wam wszystkim pomyślności, dobrego samopoczucia, zdrowia dla Was i Fasolek! Rośnijcie pięknie!

Ściskam mocno!:*
 
Witam Nowe Wrześniówki :-)

Dziewczyny... Boli mnie gardło :-:)-( Mogę wziąć coś do ssania? Doświadczone ciężarówki, pomóżcie.
z tego co się orientuję to tamntum verde (do ssania i psikania), ewentualnie propolki


Dziewczyny czy któraś z Was ma może plamienia brązowe? pisałam o przyjaciółce wrześniówce 2012 właśnie jej się zaczęły ale beta rośnie.... martwię się, a ona o mało zawału nie dostała biedna :-(
 
z tego co się orientuję to tamntum verde (do ssania i psikania), ewentualnie propolki


Dziewczyny czy któraś z Was ma może plamienia brązowe? pisałam o przyjaciółce wrześniówce 2012 właśnie jej się zaczęły ale beta rośnie.... martwię się, a ona o mało zawału nie dostała biedna :-(

Ja miałam plamienia w poprzedniej ciąży. Gdy poszłam do lekarza, był to ok. 5 tydzień na Usg jeszcze nic nie było widać, więc miałam totalnego stresa. Dostałam luteinę i za tydzień już pięknie było widać ciąże. A po luteinie za dwa dni plamienia ustały. Teraz wizytę mam 10-go stycznia, aktualnie 5 tydzień, więc modlę się, żeby w tej ciąży plamień nie dostać. Póki co jest czysto:))) Pozdrawiam!
 
cześć dziewczyny,
ja jako wrzesniówka 2011 mam szczególny sentyment do tego miesiąca bo wtedy urodził się mój ukochany synek. To już mija rok kiedy my dowiadywałyśmy sie o rosnacych w naszych brzuszkach bąbelkach a teraz Wasza kolej na przeżywanie tego cudu.
Życzę Wam wszystkim przede wszystkim zdrowia dla Was i dla Fasolek oraz pieknych wspomnień z tego okresu, bezproblemowych porodów i dużo radości dostarczanej przez Wasze pociechy :-)
 
Witam Nowe Wrześniówki :-)

Dziewczyny... Boli mnie gardło :-:)-( Mogę wziąć coś do ssania? Doświadczone ciężarówki, pomóżcie.

Tantum verde (tabletki i aerozol)... szałwią możesz płukać gardło dodatkowo. Ogólnie w lekach takich na kodeinę trzeba uważać. Tak ciągle myślę nad solą emską... płukać można gardło na pewno, ale czy można brać tą sól w tabletkach? Wydaje mi się, że brałam, ale w którym to miesiącu było...?????
 
reklama
Do góry