reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Ja biorę tylko Kwas Foliowy, ale pewnie jutro jak pojde na spacer z mlodym to sie dowiem o jakies witaminy w aptece i kupie. Ostatnim razem lekarz mi nie mowil konkretnie jakie, tylko kazał brac.
 
reklama
Witam Was :) Oto mój dzisiejszy test. Data porodu wychodzi mi na 4 września 2012:-) Jak się czujecie?
 

Załączniki

  • IMAG0103.jpg
    IMAG0103.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 88
Ostatnia edycja:
Marta , Magdalena witam :-)

Lorelain kobitko zacznij o siebie dbać . Brzuszek twardnieje bo domaga sie odpoczynku

Ja biorę kwas i od dziś zacznę witaminy.
Mnie bola plecy dziś ale to tylko dlatego ze byliśmy w gościach i latałam za Patim bo był dziś starsznie nicpoty. Lecę go kompac.
Inzagata może Wam dzidzia zrobi niespodzianke i pojawi sie (oby zdrowa) w waszym życiu.
 
Witam Was :)

Oto mój dzisiejszy test. Data porodu wychodzi mi na 4 września 2012:-)

Jak się czujecie?

Gratuluje! :-) i witamy!


u mnie na razie dobrze z samopoczuciem, mam tylko ból brzucha lekki jak przed miesiączką, identycznie miałam w pierwszej ciąży, jak już boli zbyt mocno to biorę jedną nospę i ok ;-)

dziewczymy pozwolilam sobie zrobic listę wg terminow.... wysyłajcie mi PW to bede dopisywac na bierzaco ;-)

https://www.babyboom.pl/forum/wrzesien-2012-f441/lista-wrzesniowych-mam-55881/#post7957297
 
zaraz idę do wanny zrobić sobie jakąś relaksującą kąpiel.

No, byleby nie gorącą.

Nie suplementuję się jeszcze. Folik mi wystarcza na razie. W poprzedniej ciąży brałam w zasadzie od początku Feminatal Metafolin 800, potem przywiązana do marki Feminatal Metafolin 400+DHA (metafolina jest ponoć lepiej przyswajalna od kwasu foliowego). No i wspomagałam się luteiną dopochwowo z racji poronienia...

Jeszcze nic szczególnego mi nie dolega... ale jak sobie przypomnę te całodobowe mdłości z córcią, to z ulgą przyjmuję ich brak. No, nerwowa jestem, piersi pobolewają i mam podwyższoną temperaturę... ale czekam, czekam... w dwóch ciążach mdliło mnie masakrycznie, dlaczego teraz miałoby być inaczej?

Acha! Kawa śmierdzi hahaha
 
Ostatnia edycja:
u mnie też bez większych przebojów, bolą mnie piersi i podbrzusze, ale nie są silniejsze jak te na nadchodzący okres. Jest mi też dość ciepło, co jest bardzo dziwne, bo wiecznie się telepie z zimna.
To nasze pierwsze dziecko, więc wszytko jest dla mnie takie nowe...

Kiedy macie termin wizyty? ja idę na pierwszą 2 stycznia, ciekawe co tam zobaczę.
 
reklama
Piersi to bolą mnie masakrycznie! Nawet chodzić po schodach nie mogę. Ale innych objawów nie mam. Brzuch nawet nie boli. No właśnie zastanawiam się nad terminem wizyty... To również moja pierwsza ciąża... Jakieś porady?
 
Do góry