reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Lotka gratki muszkietera nastepnego :-)

Ale tu cicho wszystkie urlopuja ;-) Wiec pozdrawiamy wakacyjnie ;-) P1040008.jpg :-)
 

Załączniki

  • P1040008.jpg
    P1040008.jpg
    69 KB · Wyświetleń: 102
reklama
dzięki fasolka ;-)

ja sie własnie odkopuje z prania, bylismy tydzien w Karwii, wygrzac stare kosci.. no i teraz mam troche do ogarniania w domku ;-)
 
ja sie turlam ;-)
korzystam u tesciow z końcówki wakacji, chlopaki szaleja po ogrodzie a ja siedze na ławeczce i szydełkuje im dwa koce, takie nakrycia na łóżka, ma mi wyjsc cos takiego:
My places: Child's crochet Minions #Blanket #Afghan for #charity, updated
planowany rozmiar ok 100x200 :-)
jak skończe to sie zabieram za cos dla tego w brzuchu, tylko ze jeszcze wogole nie mam pomysłu co do detali :)

ciaza nawet znosna, nic nie puchne, jest ok, ale nie moge zbyt dlugo chodzic, zaraz mnie dusznosci biora. za tydzien zacznie sie odprowadzanie do przedszkola, mam nadzieje ze jakos to ogarne :)
 
o hej Axa :) no widzisz, jak ten czas leci - juz 21 tc.
Gorgusia dzieki ze pytasz - ciaza znacznie trudniejsza ale daje rade. musze :)

bylam wczoraj na USG - drugi synek - Aleksander Michał :) a dla babki Wiktoria Maria miałam przygotowane. Z badania wynika ze Synek spory bedzie, juz teraz wazy 440g, jest wiekszy o tydzien wymiarami.
 
No nieźle te suwaki poszły Wam do przodu. :laugh2: Pogodowo najgorsze za Wami, teraz to już przygotowania. ;-)

J. za chwilę 3 m-ce, ja nie wiem kiedy to minęło. :confused2: W głos się już chichra. Grzeczny i fajny jak dziewuchy.

W. i A. zaraz do przedszkola idą, bosssssko. Żeby tylko nie chorowały, będę zaklinać je każdego dnia. :-p
 
Hej kobity:-)

Lilijanna pochwal sie synusiem daj jaka fote :p Zreszta reszta by sie tez pochwaliła jakie duze juz nasze wrzesniowe dzieciaki ;-)

Axarai no ani sie obejrzymy jak 3 latka stukną ;-)

U mnie generalnie pogon pracuje na etacie do tego jeszcze mam dorywcza robote i czasami nie wiem jak sie nazywam ,teraz jak sie wakacje koncza i starsi ida do szkoły to wogole nie wiem jak ogarne bo oni pomagali mi :-p.Ale co tam dam rade ;-) Patka przestawiła sie na tryb ''a czemu ''i zadaje milion razy dziennie pytanie owo czasem matke doprowadzajac do szału:eek: :-p.Upał juz mi uszami wychodzi :baffled: . Miłej niedzieli mamuśki :-)

A to moja ''banda '';-)pd.jpgsp.jpg
 

Załączniki

  • pd.jpg
    pd.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 91
  • sp.jpg
    sp.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 95
reklama
Do góry