reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

dziękuję za kciuki. dostałam leki, skierowanie na rehabilitację i zalecenia diety ścisłsłej. na szczęście to nie rwa kulszowa. uff :)

oj noc to miałam tragedię, Oli nie spał od 0:30 do 2:00. cały mokry, spocony. ustawiłam wiatrak na niego i mokrą pieluszką chłodziłam no i mleko dałam. zasneliśmy razem a potem mąz przelozyl do lozeczka. na szczescie już dużo chłodniej :D

Mell a kawę z ekspresu czy taką rozpuszczalna np?
Anmika no widzisz... niektorzy juz tak maja i nie zrozumieja za nic :( potówki też mamy.
Perell jak jestes z Krystianem na plazy jak dlugo siedzicie? o ktorej mniej wiecej chodzisz?

moj skarbus spi, obiad sie robi no i jak pogoda dopisze idziemy do parku :)
 
reklama
Witam dziewczynki :-)

Awersja u nas był taki moment ze hurtowo szły zeby co dzien prawie nowy :-p teraz widze ze reszta czworek sie szykuje :eek:


Animka ciepło urlopy itp to czasu brak ale mysle ze jak sezon jesienno - zimowy bedzie to sie bardziej uaktywnimy :-p:-D


Lilijanna dobrze ze małej nic nie było :-)


U mnie wesoło czworo dzieci plus jedno dochodzace :-p ale dajemy rade ;-) moja upały znosi w miare dobrze ,potowki jeszcze ani jednej nie miała taki typ ,bo starszaki przy takich upałach mieli mase zawsze:eek: U na od rana straszy burza duchota jak diabli :baffled:
 
Martusia ja robię tak
Prze­pis na Kawę Mrożoną

Skład­niki:
  • 2 łyżeczki kawy roz­pusz­czal­nej lub fili­żanka espresso
  • cukier
  • mleko
  • kostki lodu

Spo­sób przygotowania:

1. dwie łyżeczki kawy roz­pusz­czal­nej zalać wrząt­kiem (1/3 szklanki) lub przy­go­to­wać w eks­pre­sie espresso
2. dosło­dzić całość do smaku według uzna­nia. Lubisz słod­kie? Ma być słodkie!
3. prze­lać do wyso­kiej szklanki
4. wrzu­cić 4 – 6 kostek lodu
5. dolać mleko i zmie­szać

Oczywiście można dodać lody jeszcze bita śmietanę:tak:
Moja słodka kruszynka zamiast ucieszyć się z deszczu i ochłodzenia dała taki popis w czasie usypiania ze masakra normalnie śpi już 19:40 a dziś zasnęła dopiero 20:30 z wielkim buntem :-(
 
Ostatnia edycja:
Martusia na plaży jesteśmy po 9 i przed 11 już wracamy do domu, albo chodzimy wieczorem po 18 by się pobawił w piasku ;-)

Dziś Krystian w końcu oderwał się od mebli i przeszedł pół pokoju, potem nastąpił upadek i już dalej raczki ;-) Gdy z nim wychodzę to trzymam go jedynie za koszulkę a tak to pięknie maszeruje, nie potrafi jeszcze z ziemi wstać do pozycji pionowej (bez mebla), tego dzieci uczą się później???

Anmika dużo chłopców się ostatnio rodzi, więcej niż kobietek więc cudownie że kolejna kobieciulka pojawiła się na świecie ;-)

U nas już trzeci dzień pada, do 14 padało non stop.. teraz na chwilę przestało, dziecko wyjechało wózeczkiem a ja jakąś zupkę muszę skołować..
 
Dziewczyny "sprzedałam" dziecko siostrze zadeklarowała się ze skoro mam jutro urodziny to w ramach prezentu zostawia sobie Ale do jutra wieczorem ,bo mój mąż jest w pracy do 23 wiec świętować zaczniemy dopiero po 24 :tak: wino zakupiłam kolacje zrobiłam i mam wyzuty sumienia :-(bo ostatni raz kiedy małej niebyła zemną w nocy to po cesarce bo byłam na takim odlocie ze nawet tego nie pamiętam.
Z jednej strony człowiek sie cieszy a z drugiej...
 
Mell nalezy Ci sie odpoczynek :)
Perell Krystian dopiero zaczyna lazikowac, uczy sie, probuje swoich mozliwosci wiec spokojnie - poczatki bywaja trudniejsze ;).

Oli juz spi, wykapany, zabki umyte - co za spokoj i cisza :p
 
Heloł

Perell moja najpierw zaczęła sama wstawać :-D a chodzi tylko z pchaczem albo za rączkę.
mell wszystkiego najlepszego :-)
anmika zdrowia dla Teścia i obyście znaleźli na niego jakiś sposób :tak:
 
Perell wiesz sprobuj za raczke ale daj malemu jeden palec i zobaczysz jak sie bedzie czul jak zareaguje. moja kolezanka mowila ze jak jej cora chodzila to wlasnie za raczke, ona ja puszczala i mala chodzila dopoki sie nie zorientowala ze nie ma reki mamy ;) dobre. poki co to poczatki, dzieci sa madre, wiedza do czego sluza nozki i raczki - spokojnie :) moj Oli sam to ogarnal a jak mu przytachalam pchacza to sie okazalo ze niepotrzebny... w ogole mam wrazenie ze chlopy szybciej ruchowo sie rozwijaja niz baby a baby szybciej psychicznie etc. teraz to u Oliego czekam na mowienie :p
 
reklama
Krystian maszeruje za rączkę już od dobrych dwóch tygodni, teraz sam zaczyna ale wole go trzymać za tą koszulkę (na dworzu), bo w domu sam. Tylko właśnie zastanawia mnie że on sam nie umie wstać a już drepta, czy nie pomylił czasem kolejności??? ;-)

Kasieq a Lenka sama się tego nauczyła? ;-)
 
Do góry