reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

doti energie ja poprosze podwujna porcje:) i wlasnie z ta pilka tez si ewczoraj zastanawialam bo jak siade na niej to odruchowo podskakuje i emek mnie zrabal ze cos malemu zrobie i dopiero skumalam ze ja skacze :/
lece spac do juterka brzuchatki :)))
 
reklama
Polisia robię w tym roku po raz pierwszy i zaczęłam jakieś 3 tygodnie temu
póki co mam tylko jakieś 40 słoiczków

Maja przesyłam priorytetem :))))))



od 4 dni nie mam zgagi i jakby brzuch mi opadł, ale to jest widoczne pod piersiami i jeszcze tak nie zwisa :)))))))))
czas się spakować :D :-D
 
Doti no Twój lekarz mowi, ze nie a trafisz na czubka jak ja na tą wariatkę i będzie problem... ja wolę wsio miec, zeby sie takja glupia baba nie czepiala...no i to chyba też od położnej zależy... bo ja musiałam dać komplet badań przy przyjęciu...a nie wiadomo na kogo się trafi... widzisz ja poród z dr wspominam rewelacyjnie a jak bylam teraz u niego na wizycie to pożal się... masakra jakaś...my mamy być w tym wszystkim niestety najmądrzejsze.

Jedyne co mi powiedzieli to nie trzeba mieć Rmua do porodu...
 
Hmmm dokumenty, to ja nawet nie zaczęłam kompletować, w sobotę mam wizytę to pewnie po się zmobilizuję albo i nie, w zależności co tam lekarz powie :-p
 
Witam porannie :-) dzis obudził mnie głod:szok::-D i własnie kanapeczke wcinam :-pnie pamietam kiedy ostatnio tak wczesnie jadłam;-).... ja wczoraj sobie zrobiłam porzadeczek w mojej ''teczuszce''taka fajna dostałam od gina na karte ciazy i wyniki bo cuda tam juz miałam:szok::-D poukładałam sprawdziłam czy wsio jest i ok...kupiłam sobie wczoraj kapciochy do szpitala i w sklepie tego nie czułam ale wala klejem czy czyms:wściekła/y:musze je wywietrzyc na balkonie...ale torba juz spakowana dokładnie tylko kosmetyczka i wsio;-)
 
Od wczoraj wieczora mam skurcze co 8-11 minut, calutką noc nie zmrużyłam oka nawet na chwilę. Dzwoniłam do mojej połoznej, na razie jestem jeszcze w domu i czekam na rozwój sytuacji. Skurcze nie są bardzo regularne, ale coraz bardziej bolesne. Wzięłam w nocy kapiel, nospę też, ale się nie wyciszyły, więc pewnie się już nie wyciszą. Trzymajcie kciuki :)
 
Fasolka35 - no to smacznie od rano było ;-) Ja dzisiaj muszę sobie torbę dopakować, wczoraj dołożyłam ręcznik, bo o nim zapomniałam :-p
ryba92012 - to trzymam kciuki! Mocno. :tak:
 
reklama
Ryba powodzenia żeby jak najmniej bolało:-)

Lilijanna Fasolka Wy już wszystko gotowe a mi jakoś natchnienia brakuje:zawstydzona/y: szkoda że tego ktoś za mnie nie zrobi:blink:
 
Do góry