reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

WITAM:)

Ja śpiąca mega...

Dzisiaj w końcu wózeczek przepiorę:))

Kobitki a co tu się dzieje??czemu tak ise uparłyście na TYGRYSKA?co ona wam robi takiego zeby od razu jakieś ankiety/głosowania robić?

Nie macie innych problemów?

Ok nie lubicie (niektóre osoby)rozumiem bo przecież nie da sie wszystkich tak lubić...na moderatora wybierałyśmy my wszystkie razem...to może trzeba było z tym poczekać a nie głosować na 3 osoby po to aby teraz głosować za odebraniem?

Żeby TYGRYSEK łamała regulamin żeby była trollem czy zeby w ogóle cos zrobiła to ja rozumiem ale tutaj takiego miejsca nie było...jak i też pełniła swoją funkcję dobrze...

No nic juz po ptakach...

Ale zastanówmy sie na drugi raz dwa razy z anim co kolwiek podejmiemy bo mozemy naszym zachowaniem niekiedy "skrzywdzić"...


Dobra a teraz co u mnie?

A no zakupiłam z M wczoraj autko dla mnie:))nie jest to jakieś cudo ale za małą kasę i zeby był ładny ekonomiczny praktyczny to Daewoo Lanos 2000 r. :))odpowiada naszym wymaganiom...ważne etz zeby był wsio sprawny a nie dobity czy drogi w utrzymaniu itd.jak to inne maja marki do siebie...

Jestem zadowolona:))

No i u mnie zaczyna Marcelek straszyć gdyż pewnego wieczoru myslałam ze pojadę do szpitala rodizć :0 tak mi zaczał twardnieć brzuszek a przy tym ból krzyżów gdzie nie ustępowało po zmianie pozycji...wziełam no-spe i po dnieco dłuższej chwili przestało gdzie szłam spać i wtedy już wsio ok było...ale co sie wystraszyłam to moje :/
 
reklama
Dzień dobry. Źle dziś spałam... brzuszek bolał. O 10 mam ktg,ale nic tam ciekawego nie będzie. W piątek termin z om,a mój uparciuszek pewnie go zleje :rofl2:
Miłego dnia.
 
Gorgusia Ty już aaaaaa :-D tak czy siak możesz już rodzić :szok::-Dto chyba Ty pierwsza otworzysz nasz planowany kurek porodowy :tak:

Mantezowa tak odłączyli, maluszek zdrowo rośnie:)

idę się położyć :tak:
 
Prowadzę negocjacje :-p ale nie chce mi się wierzyć,że w najbliższym czasie urodze. Ktoś inny musi,bo ja się boję. Zresztą nic zmiany stanu z obecnego na pojedynczy nie zapowiada ;-) niestety...
Ale dzięki :-*
 
Gorgusia u mnie nic porodu nie zapowiadalo :-D 3 dni przed porodem bylam u lekarki, ktora mi powiedziała, ze wszystko szczelnie jest pozamykane, szyjka jeszcze dluga :-Da 3 dni później byłam już po wszystkim :tak:ale Ci zazdroszczę:D
 
GORGUSIA tak jak pisze RISIA to ze nic nie zapowiada to nie oznacza ze może sie nei zacząć ;) ba przeważnie tak jest ze nagle chwyta a te które leżą bo się maleństwo spieszy przenoszą albo czekają do terminu :D
 
Risia jakas ty madra...Tobie to nie ma co wierzyc bylas na mamusie jako ciezarowki po raz drugi w 25 tyg mialas niby zagrozenie ,musialas non stop lezec i podobno maz ci zabronil bb wiec sie wynioslas, atu nagle napierniczasz zeby inaczej nie powiedziec na wrzesien 2012.Jednym slowem taka jestes wiarygodna ze strach...:-)
 
się witam z kakałeeeeeem ;-) i plackiem z jabłkiem i orzechami :)

Ja też już chce rodzić !!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!:-D:-D

Aha i nie kłóćić mi się tuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry