reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Ostatnio to ja tak raczej siedze w krzakach i podczytuję z ukrycia co sie dzieje na forum i uwazam ze nie powinnysmy nikogo krytykować ani pouczac, kazda z nas zaglosowała w ankiecie wg wlasnego sumienia i to nalezy uszanować tak samo jak decyzje Tygryska o odejściu to jej prawo jesli bedzie chciała do nas wrócić to również ma takie prawo jak kazda z nas. Temat uważam za zamkniety po co psuc cos fajnego co udao nam się zbudowac przez ostatnie 8 miesięcy. Szanujmy siebie i swoje zdanie Amen



RiSiA, mantezowa, nie trzeba dodawac nic wiecej.
Skonczmy temat.
Będzie chciała, wróci,
nie wróci, jej sprawa.
Marta chyba nie potrzebuje rzeczników. Sama pisze co mysli i zrobi jak uwaza.
EOT

ZGADZAM SIĘ

cos na poprawe humoru laski :D

zona wraca z operacji plastycznej. maz patrzy, przyglada sie i mowi: no, zrobili co mogli. :-D:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
dla mnie bylo to glosowanie w stylu lubimy ja/nie lubimy, moze zrobcie taka ankiete dla kazdej po kolei , na pewno kazdej bedzie milo




jak to napisala jedna z Was (szacun) mam to w czarnej d.... i jak na dziecko przystalo biore swoje zabawki i ide do innej piaskownicy,



za niektorymi bede tesknic bardzo, ale wracac to ja na wrzesniowki nie mam zamiaru, bawcie sie dalej beze mnie

ps. sorki dla tych co mnie lubia, ze tak sie wyzylam slownie
 
Ojcik, co tu się dzieje! hormony!

To zmieniając temat powiem tak: chcę już rodzić! najlepiej natychmiast :)

posprzątałam dzisiaj wszystko, odkurzyłam, umyłam podłogę i jest cudnie, zmęczyłam się i już nie mogę :szok:

Merlin migdały mi baaardzo pomagają na zgagę i jakiś niesmak, więc polecam :)

Future
w sumie to i mi się ostatnio coś głupiego śniło, mmm...

Gorgusia o rany, Ty zaraz będziesz po terminie, swoją drogą wiecie od kiedy wywołują? co się robi po 40 tc?

Ja domyślam się, że przenoszę i w sumie nie wiem, to wydaje mi się najgorsze, być uzależnionym od decyzji lekarza...
skurczy u mnie brak, twardnieje brzuch czasem, ale to tak chyba dla sportu, nic nie boli poza kręgosłupem, stopami od ciężaru.
 
Pauline o tak, ja czytam nałogowo, zazdroszczę im strasznie, tym bardziej, że ja taka na granicy sierpnia, więc podwójnie już się niecierpliwię :rofl2:
W każdym razie obecnie najbardziej przeraza mnie przenoszenie, obstawiam, że tak będzie i zupełnie nie wiem co wtedy robią, to znaczy wiem, ale wydaje mi się, że wszystko zależy od tego na kogo trafisz... agr
 
dla mnie bylo to glosowanie w stylu lubimy ja/nie lubimy, moze zrobcie taka ankiete dla kazdej po kolei , na pewno kazdej bedzie milo




jak to napisala jedna z Was (szacun) mam to w czarnej d.... i jak na dziecko przystalo biore swoje zabawki i ide do innej piaskownicy,



za niektorymi bede tesknic bardzo, ale wracac to ja na wrzesniowki nie mam zamiaru, bawcie sie dalej beze mnie

ps. sorki dla tych co mnie lubia, ze tak sie wyzylam slownie


Dorosnij w koncu ..... zachowujesz sie jak sfochowana nastolatka .....

Pauline o tak, ja czytam nałogowo, zazdroszczę im strasznie, tym bardziej, że ja taka na granicy sierpnia, więc podwójnie już się niecierpliwię :rofl2:
W każdym razie obecnie najbardziej przeraza mnie przenoszenie, obstawiam, że tak będzie i zupełnie nie wiem co wtedy robią, to znaczy wiem, ale wydaje mi się, że wszystko zależy od tego na kogo trafisz... agr

Ja tez codziennie poczytuje:-), i ogladam fotki tym maluszkow;-)...

Dzien dobry dziewczynki ,ja znowu spac nie moge:-p ale jakos juz sie przyzwyczaiłam do tego:dry: u nas mgła ze bloku obok nie widac:szok:.... my dzis z mloda do fryzjera sie wybieramy:-D i po ksiazki do szkoły:baffled: wiec jakos ten dzien zleci :tak:przy okazji jeszcze malenkiej co nieco moze dokupie z drobiazgow brakujacych:-)...tylko zeby nie lało jak wczoraj :crazy:....a wiecie co mi sie dzis sniło olbrzymie lody z bita smietana i owocami:szok:efekt uboczny diety cukrzycowej:-D :-D słodyczy nie moge to mi sie snia:-pinnych przyjemnych rzeczy robic nie moge i tez mi sie snia:zawstydzona/y:
:-D

Miłego dzionka brzuchatki bezstresowego :tak: :-)
 
Ostatnia edycja:
witam sie z samego rana :-)

Tygrysku Twojego posta nie będę komentowala dostalaś ode mnie po prost ostrzeżenie! prosilam, abyś to załatwiala na PW. Nie wszyscy mają ochotę to czytać!

Polisia noo ja też... chciałabym już urodzić i być po :-Dswoją drogą jestem ciekawa która z nas pierwsza odkręci kurek porodowy :tak:no oprócz Maybebaby:tak:

Fasolko myślę, ze nie ma sensu sie stresować :tak: ja siły zatrzymuję na poród a nie na pierdoły :tak: ja też spać nie umiałam dzisiaj:tak:

Camillia mój wczoraj padł o 18:30 efektem jest pobudka o 5:40 :angry:


Mój smyku dzisiaj bardzo źle spał... chyba to wina śliwek caly czas mówił "ała ala" i pokazywał na brzuć brał moją rękę, że mam go masować :tak:przez co nie spalam w nocy...na zmianę z M, który zać go co chwilę przykrywał:tak:
 
reklama
Do góry