reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Hehe :D mam tak od zawsze jedynie w imprezki to ja tam wypiję(jak pisałam do towarzystwa) ale nie zawsze tez hihi :))

Mama mówi jak widzi ze ja z nimi to "no Patrycja z nami w koncu wypije" :D

Kciuki aby udało się wsio załatwić &&& co do pogody zależy w jakie strony jedziesz bo na Pomorzu chłodno...ale tez niekiedy ciepło także i długi i krótki sie przyda :))
 
reklama
Witam dziewczynki ja juz po wizycie ralecja na odpowiednim watku :-)....Huraaaa nareszcie chłodniej ale na tyle ciepło ze w krotkim rekawku mozna chodzic ....ale w koncu jest czym oddychac ozyłam normalnie:-D:-D
 
doberek brzuchatki :-)
dziś to mi nawet zimno było :-D
a ja dzis strajkuje i na obiadek sobie kolbę kukurydzy ugotuję, potem muffinka jagodowa, lody cafe late i czereśnie takie menu na dziś :tak:
 
Melduje, ze zyje...

nic mi sie nie chce nawet siedziec na BB chyba cisnienie wiec wybaczcie...

caluski dla Was i brzusiów
 
martusia jak slysze ZUS to mi sie niedobrze robi bleee wspolczuje stania w kolejkach, nerwow itd...tulam a i super ze luteinke masz odstawiona gratki:*
mantezowa wow no wlasnie wszystko zalezy od czlowieka martusi nikt nie przepuscil a Ciebie Farmaceutka w dlllugiej kolejce wypatrzyla oby takich milych niespodzianek coraz wiecej i tylko takich:)
Lotka heh ciekawe kto by taka babke na oddzial wpuscil hihihih
*martusia ja tez wczoraj zauwazylam twardnienie macicy na kilka sekund pozniej puszcza i zaraz znowu ale to chyba te skurcze B-H wogole bezbolesne a Mala sie ruszala wiec pewie sobie maciczka cwiczy do porodu i dzieki jej za to hehe...dziekowac za wyrazy uwielbienia z wzajemnoscia:*
marudka lykaj tablety i sie nie martw wspomnij ginkowi na wizycie moze tez cos doradzi...a z tym straszeniem to oni maja to chyba zalecane zeby pacjentki straszyc takze sie nie przejmuj i stosuj do zalecen bedzie dobrze tulam mocno:*
Palemko Ty Nasza zwariowana hehe tylko Ty mozesz pisac ze chce Ci sie plakac i wstawiac emotka z usmiechem hehe a ja cos czuje ze od rana masz dzis dobry humor tylko zjedz cos sobie bo jeszcze komus stanie sie krzywda hihih
gorgusia pogratulowac Mka ze potrafi tak kominowac hehe no i &&& za Mamusie kurcze ale ambitna mgr robic baa abronic moja boi sie do kompa ruszyc hehe
patrysia z tego co pisalas wolisz slonko od takiej pogody to moze Ci nie sluzy tak jak reszcie to ochlodzenie wiec dupka na kanapke i odpocznij troszke moze mala drzemeczka w ciagu dnia pomoze mi nieraz pomaga:D
Zanetka gratki udanego urlopku:) no i super Cioci hehe widzisz nie tak jest to wszystko straszne jak trzeba to trzeba a Ty Kochana skoro z Maja dalas rade ze swoim bedzie jeszcze latwiej bo wiadomo co swoje to swoje hehe dobrze miec taka pomoc pod reka:)duzo zdrowka dla Siostry:)
monaliza nie wiem jak na 2 tyg ale ten i przyszly maja byc wlasnie niby takie sredniawe wiec cos na dlugi zabierz:) super ze zobaczysz sie z Coreczka powodzenia z zalatwianiem zwolnienia:*
stokrotka nie pisz mi o kuku bo Ci przez ekran wskocze i zjem hehe u nas w marketach juz sa ale ja czekam na taka od wujaska z pola mniammmm

Dzieki Kobietki za zrozumienie z tym kompem oszalec mozna wyobrazcie sobie ze dzis to samo hehe ale juz jak konczylam czytac glowny watek a ze malo tego bylo bo sie rano wzielam za pisanie to jeszcze raz poodpisywalam w miare pamieci , zauwazylam ze dzieje sie to jak emoty wrzucam wiec bede robila buzki klawiaturka o tak:p heh
U nas dzis chlodniutko mmm az chce sie zyc he w nocy tez nawet chlodno zamknelam okno na noc bo mi zimno bylo ale o 4 otworzylam zeby poczuc rzeskie powietrze lepiej sie czlowiek budzi wtedy:) wiec pofolgowalysmy z Lila do 9.30 hehe tak nam dobrze pod kolderka bylo
Zjadlysmy sniadanko, domek ogarniety, bb tez i lecimy na tradycyjne popoludnie u Psiapsioly:D
Milego dzionka do pozniej Brzusiatki:*
 
JOASIA powtórzę sie bo juz raz pisałam PODZIW!za to ze tak każdej odpisujesz:) co do drzemki oj zebys wiedziała ze bym zaliczyła ale dzieci...jak byłam z Domisiem tylkow ciazy to jej hehe po śniadaniu drzemka do obiadu a po obiedzie drzemka do kolacji a po kolacji pogaduszki z M i spać dalej juz na noc :D to były czasy :p
 
reklama
Joasiu to chyba bylo cos innego bo juz w domu kilka razy twardnial ale na chwilke. bardziej niepokoi mnie to ciagniecie... nie wiem nie chce panikowac ani nic moze to jednak normalne? :p
Patrysiu oj drzemka to fajna rzecz :) chociaz ja juz nie spie w dzien chyba ze mam duzo latania...

maly dzis spokojny ale chyba chwale dzien przed zachodem :p
 
Do góry