reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Pajka po 5zł to juz taniej raczej nie będzie,trzeba będzie się na bazarek przejechac.:tak:Ja lubic wisienki,a takie z wina wyciągniete i zasypane cukrem jakie pyszne i tylko jak sie za duzo zje to jakos tak dziwnie człowiek sie po nich czuje:cool2::-D:-p
 
A ja wisienki mam z działeczki za freee:-D:-D
Becia ja tak pierwszy raz w zyciu banie miałam po wisienkach z spirytusu :cool2::cool2::cool2::-p jak kolezanka na wycieczke podwedzony mamie słoiczek wzieła:-D:-D:-D:cool2::cool2::cool2:
 
...wyobrazcie sobie moja furie:szok::wściekła/y::no::crazy: siedze 1,5 h na bb rownoczesnie czytajac pieknie slicznie kazdej odpisuje...zostala mi ostatnia strona i trach zabrali prad:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zaczynam na nowo i 2 raz...no i to 3 i ostatnia dzis proba heh oczywiscie nie mam juz czasu zeby na nowo Wam odpisywac ale mialam szczere checi, bynajmniej doczytalam do konca i wiem co u Was dzis sie wydarzylo...

My dzis bylysmy ostatni raz przed wakacyjna przerwa na szkole rodzenia babka pieknie jeszcze raz wszystko podsumowala i powiedziala ze te ktore wytrzymaja zaprasza we wrzesniu i ze beda tez od wrzesnia wznowione zajecia z cwiczeniami wiec tak sobie mysle ze jak Lilianka pozwoli to jeszcze chociaz na 1-2 cwiczenia bysmy sie zalapaly;)
Pozatym dzis jak i u wielu normalny dzien tzn znosna pogoda i temperaturka co i my wykorzystalysmy... po czesci tzn kupilam w lumku dla sie piekne 2 sukienki, 1 bluzke dostalam sliniaczek gratis hehe no i chcialam kupic buty ale to zakladanie, sciaganie tak mnie wymeczylo ze zrezygnowalam hehe zakupy dla siebie chyba juz mam z glowy do rozwiazania no ewentualnie jeszcze jakas koszule do karmienia kupie, dla Malej ciuchy tez mam kosmetyki po czesci po 20 tym reszta a wozek i lozeczko z wyposazeniem w sierpniu tak to ladnie rozplanowane:)
Znowu dzis mnie sasiadka pochwalila ze mam taki zgrabniutki brzuszek i ze mnie widziala ostatnio w tej zielonej sukience, ze pieknie wygladalam hehe chyba bede ja codziennie nosila:p
No to macie dzis troszke mniej czytania niz zwykle ode mnie:)
Zmykamy na kolacyjke spokojnej chlodniutkiej nocki:*
 
mmm kocham wisnie w alkoholu heh, pomarzyc dobra rzecz, ale uwielbiam tez samorobny kisiel z wisni mniam

sorki, ze nie odpisuje kazdemu z osobna ale padam, po tych kolejkach wszedzie, 1,5 godz u jednego lekarza w kolejce, 1,5 godziny w zusie w kolejce i godz w kolejce do gina, padam

a najbardziej rozwalil mnie jeden ok 30 letni facet w zusie, ja tam kwitlam w kolejce a on wszedl do zusu i od razu do obslugi podszedl, powiedzial mi, ze tam pisze, ze zasilki pogrzebowe poza kolejnoscia nosz kuzwa mac
oczywiscie tradycyjnie w autobusie nikt mi miejsca nie ustapil, 5 latki siedzialy na siedzeniach obok mamus zadna nie wpadla na to zeby dziecko wziasc na kolana
m wkurza mnie standardowo, a Oliwka w nocy przyszla do nas do lozka i pol nocy kopala mi w kregoslup twierdzac ze ona musi miec nozki do gory bo ja bola nosz kuzwa
eh straaasznie marudna sie zrobilam w tej ciazy, mam nadzieje, ze wybaczycie SORKI
 
A ja poprasowałam troche ubranka,ugotowałam obiad i w między czasie sernik na zimno i teraz mam za swoje ze na raty nie robiłam.:crazy:Moja macica teraz szaleje,twarda,pobolewa,zjadłam juz drugą nospe i czekam na poprawe.Sama siebie chyba bede w dupsko lac:confused2:

nie ładnie

:no:
oszczędzaj się



Beacia ja kupowałam na targu kg za 5 zł... wiśnie, ale jakie słodkie :-p

Do_iT humor to teściowa... ale dałam info w odpowiednim miejscu:p

ok


Asiu złośliwość rzeczy martwych :crazy:
uczmy się cierpliwości


Martusia no niestety czasem tak jest że musimy sobie pomarudzić i wszyscy nas wokoło wkurzają
 
gorgusia ja urodziłam 11 dni po terminie
Wczoraj spotkalo mnie cos milego. Stalam w bardzo dlugiej kolejce w aptece po zastrzyki dla mojej mamy, która jest po zabiegu wycięcia jakiejś dziwnej narosli na węzłach. Kolejka byla tak dluga że zapowoadało sie na godzine stania bo to taka apteka która należy do sieci najtańszych aptek w trójmieście i zawsze tam sa kolejki az na dwór. Pani z okienka wypatrzyła mnie w tej dlugiej kolejce i i głosno zawołala że prosi teraz do siebie tą Pania w ciąży i zostałam obsłużona bez kolejki. Zrobiło mi sie bardzo milo bo nie spodziewałam sie takiego przywileju zwłaszcza że w tej kolejce stało bardzo duzo starszych babc i dzidków którym tez pewnie ciężko bylo stać:-)
 
reklama
Do góry