reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam witam i o zdrowie pytam???
szczesliwa jestem!!!!wrocilismy z naszej 3dniowej wycieczki, piekne widoczki, delfiny, plaze a ostatni spacer skoczyl sie ZARECZYNAMI:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-). Od wczoraj 22 z groszami jestem zareczona:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:. lalalala, tralalala brylant na mym palcu mru-ga:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2:
 
reklama
No Monaliza! Gratulacje!!! I jak romantycznie na plaży:-D
Fasolka no popatrz, moje szare komórki też zaginęły! Ciągle o czymś zapominam, albo gubię! Kulminacyjnym punktem było zgubienie (lub kradzież) portfela:baffled: I musiałam wszystkie papiery wyrabiać od nowa:baffled::szok:
 
Monaliza, gratulacje :-) i jak romantycznie.

Ja też ostatnio jestem gapowata. Zapominam dosłownie o wszystkim, pytam M po dwa razy o to samo, bo zapomniałam że przed chwilą pytałam. Zadziwiające jak ja tą sesję egz. zdałam, skoro nic mi w ten łeb nie wchodzi. Mam po prostu ciężką postać pieluszkowego zapalenia mózgu, moje myśli krążą wyłącznie wokół dziecka i wyprawki. Zamiast szarych komórek mam w głowie tetrę (kolorową z misiami). Moja pamięć ogranicza się do tego, co już kupiłam dla dziecka a czego jeszcze nie i co już wyparzyłam i wyprasowałam a czego jeszcze nie.
Mam nadzieję że przy drugim dziecku świr będzie mniejszy...

Ech, jadę do krawcowej przeszyć wszystkie poszewki na poduszki. Nie wiem dlaczego szyją poszewki w kompletach tylko 80/80 - ktoś na takich poduszkach jeszcze śpi? przecież to koszmar dla kręgosłupa. Ja używam od lat poduszek 50/60 i mam odwieczny problem z poszewkami...
 
Monaliza gratuluję:tak::-)
Pajeczko jak dobrze ze to jednak nie salmonella,choc sie nie znam i nie mam pojecia czy te coli nie sa gorsze ale chyba nie co?
Kasia p ja ja ja używam takich dużych poduch:-D uwielbiam wielkie puchate poduchy z pierzem w srodku dobrze wyklepane przed snem a do tego jeszcze mały jasieczek pod głowe i rekę pod jasieczkiem trzymac.Ja czasami jeszcze te poduchy w nocy poprawiam jak mi sie zsuna z zagłówka i za nisko,za płasko leżą,ot takie me zboczenie:-D:rofl2:
A u nas niedawno było prawie 32st w cieniu wiec nici z ochłodzenia,rano jak słonce jednak wyszło tak sie juz nie schowało.Na szczescie jakos tą droge do dentysty i tesco przetrwałam.Alan miał dzis robioną największa dzióre i znowu był bardzo dzielny,raz tylko sie troche skrzywił,ale buziaka zaraz znowu otworzył i szczęsliwy ze mógł sobie dzis niebieska plombe wybrac.:tak:Moje dzielne kochanie:-)
 
Ostatnia edycja:
Beacia, to ja z kolei muszę spać jak najniżej :) a poduszek 80/80 nie widziałam już od lat, za to poszewki w tym rozmiarze są w każdym komplecie. To dyskryminacja osób które takich poduszek nie używają :-D zawsze muszę dawać do przeszycia.
Ja też lubię wyklepać i wytrząsać poduszkę przed spaniem :) zawsze muszę sobie legowisko wymościć :-D
 
80/80 to chyba nie maja te moje poduchy bo zawsze troche z góry na dół poszewki zostaje,a na poduchy kupowałam specjalne wsypy na pióra i dwie mi mama zrobiła z jakis poduszek różnych nie formatowych,a dwie tesciówka mi dała takie duze.Legowizko musi byc odpowiednio umoszczone,jak mi czasami mężo gdzies jasieczek wsadzi przy scieleniu to jest awantura ze ja chce moja podusie ze bez niej nie zasne i szukam w łóżku za łóżkiem az znajde.Musze sobie nowy kupic bo ten troche juz rozklekotany i co ja wezmę ze soba na poporodą sale:-D
 
mantezowa, też zastanawiałam się nad zaspą, redłowem albo wejherowem. W tej chwili mieszkam za wejherowem. Zalezy ile będę miała czasu na dojazd jak się zacznie :) A na kiedy masz termin? Ja 21.09. Jutro mam wizytę :) Zobaczę malutką.

Ja mam termin na 23 wrzesnia.

Pajkaa dobrze że to nie salmonella
 
reklama
Do góry