reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

witam sie

Palemko to zależy mnie się w ogóle nie obniżył :tak:także nie ma reguły i na pewno nie jest to wyznacznik wczesniejszego porodu, czy w ogole porodu, ale niektórym kobietom się obniża :tak:

*Martusia* powiedz Twojemu M, ze za 2 miesiące będzie miał pokaz na żywo :-pi nie będzie odwrotu :-p

wcięłam 2 drożdżówki z serem, pije kawkę i... mam lenia:p
 
reklama
dzien dobry!
wlasnie ide robic kawe a tu takie kwiatki:
witam sie

Palemko to zależy mnie się w ogóle nie obniżył :tak:także nie ma reguły i na pewno nie jest to wyznacznik wczesniejszego porodu, czy w ogole porodu, ale niektórym kobietom się obniża :tak:

*Martusia* powiedz Twojemu M, ze za 2 miesiące będzie miał pokaz na żywo :-pi nie będzie odwrotu :-p

wcięłam 2 drożdżówki z serem, pije kawkę i... mam lenia:p
wez moze skocz do sklepu i podrzuc mi jaka drozdzowke..... normalnie smaka zlapalam, deszcz leje, mlody marudzi, maz spi po nocce..... no i skad ja mam wziac ta drozdzowke?!?!

ide poczytac dalej, z jezykiem na wierzchu...
 
WITAM:)

Pogoda już nie taka fajna(chłodniej)...

Jej jaka ja już obolała chodze:/ chyba bede miała tak samo jak z Alankiem ze nawet przewracanie sie na drugi bok w łóżku to ból :/ czuje sie jak jakieś sumo że nawet jak wstaję to albo bokiem albo za udo się chwytam i wtedy hehe bo tak już nie daje rady normalnie :p
A najlepsze jak szybciej gdzieś chce podejść np.bo smyki coś robia nie teges to ja idę jak kaczka haha nie idzie iśc normalnie :p

Zaraz ze smerfami zjemy sobie budyń z kislem bo zrobiłam na śniadanko nam i się studzi teraz...

MARTUSIA pogoń chłopa!u mnie zaraz by opieprz dostał gdyby tak nie pomagał...miłego "biegania" ;)
*MARTUSIA* tak jak PAJKAA uspokaja dasz rade i bez tej szkoły:)słuchaj sie połoznej i wsio pójdzie dobrze!jak się ma coś dziać to szkoła tak czy siak tutaj nic nie pomoże także podczas porodu jestes ważna ty połozna czy w razie w lekarz!razem współpracować i pójdzie dobrze:)
JOASIA to dobrze że ruchy sa także mamusia teraz niech się uspokaja nie stresuje ;))
PAJKAA zdrówka Sebusiowi!
 
dzien dobry!
wlasnie ide robic kawe a tu takie kwiatki:

wez moze skocz do sklepu i podrzuc mi jaka drozdzowke..... normalnie smaka zlapalam, deszcz leje, mlody marudzi, maz spi po nocce..... no i skad ja mam wziac ta drozdzowke?!?!

ide poczytac dalej, z jezykiem na wierzchu...

ja miałam dobrego meża, który mi przyniosł :D zanim poszedł do pracy :p
 
I po jaka cholere weszlam tu ?? Pajka prosze teraz ta drozdzowke!!!:-pz mleczkiem bym wciagnela jezor mi do du..ucieka:-p ale mi tez smaka narabilas hihi

Joasia niemozliwe chlodniej u nas!!! zyc nie umierac:-Djak przyjemnie
Patrysia zycze wiecej siły !! przy dzieciaczkach sie przyda:-)choc mysle,że to juz niemozliwe...ja od jakiegos czasu chodze obolala:-D te moje stopki wiecznie bola nawet jak leze, w nocy, jakby mi tam skory brakowalo tak ciagna
 
Witam dziewczynki :-)ja dzis chyba ewakuowac sie bede musiała sasiad remont łazienki robi i kafle dzis stare skowaja uszy wiedna .... niestety uroki mieszkania w bloku.Ale generalnie sa spko jakis czas temu pytali mnie na kiedy mam termin bo beda remont robic i chcieli by zdazyc zanim dzidzia bedzie :szok::-D:-D..nareszcie dzis chłodniej mozna oddychac normalnie:-p....
Pajka smaka robisz:-D choc ja i tak nie moge:eek:
Miłego dzionka brzuchatki:-):-)
 
Dzień dobry :D
Pajkaaa- drożdżówka.....ale mam ochotę! A ja w domu sama i to jeszcze w śpiochach,więc nic z tego :(

Patrysia- mam podobny problem. Kręgosłup już mniej dokucza w czasie chodzenia i rzadziej chodzę jak kaczka, ale przewrócenie się z boku na bok to ból.... już niedługo, już niedługo.
Powoli chyba dokulałam się do momentu, w którym kobieta już nie może doczekać się porodu... jeszcze kilka tygodni.

Ja wczoraj jakiegoś muła i doła miałam. Siostrzenica do mnie przyszła, a ja przysypiałam jak tylko mogłam. A wieczorem czułam się taaaaaaaaaka samotna.... coś mi w łebku chyba nie teges.
Dziś jadę kupić koszule do karmienia i uzupełnić zakupy torbowe. W następnym tygodniu się spakuję. Czuję,że do końca sierpnia to na bidę wytrzymam, ale pewniej się będę czuła z gotową torbą ;)

Rano z ciekawości jednak liczyłam ruchy Młodego i o 7.30 miał już 10,więc odrobił lekcje bardzo ładnie :)

A! I u mnie też chłodniej. Tak przyjemnie...milutko :D

A dziś zaczynam 34tc według usg... :-D

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
GORGUSIA ja też niekiedy takie dołki łapie...ale ci suwaczek się przesuwa wow!ja tu się sieczę ze 30 tc zaczynam a ty jeszcze troche i rodzić będziesz :p
FASOLKA no proszę miło tak ze strony sąsiadów:)
MALUSZEK oj tak siły by się przydały...
 
reklama
Jestem na początku listy,więc teoretycznie powinnam jako jedna z pierwszych się rozpakować. A zobaczymy jak będzie w praktyce... Tak bym chciała się w sierpniu zmieścić.... A później Wam kibicować!:-D
Mam pytanie do tych dzieciatych- w którym tygodniu urodziłyście pierwsze dziecko?
Bo słyszałam,że z pierwszym to się może dłużej zejść, czyli pewnie bym jednak na wrzesień się przesunęła.
 
Do góry