reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

mantezowa, też zastanawiałam się nad zaspą, redłowem albo wejherowem. W tej chwili mieszkam za wejherowem. Zalezy ile będę miała czasu na dojazd jak się zacznie :) A na kiedy masz termin? Ja 21.09. Jutro mam wizytę :) Zobaczę malutką.
 
reklama
Hejo:)
Nareszcie ciut chłodiej,nawet w miare dzis mi sie spało nie budziłam sie co chwile przez duchote,no nad ranem juz byłam zlana potem ale nie było najgożej.Za to obudziłam sie z bólem głowy i jakas zamroczona.Na szczescie troche sie rozruszałam i juz mi lepiej,no i dobrze bo jade na 14 z Alanem do dentysty.
Mnie tak napitala od kilku dni gardło ze masakra,wszystko jest za słone,za kwasne,za słodkie.:baffled:
OOoo i słonce znowu swieci zaraz znowu bedzie duchota.
Miłego dzionka brzuchatki:-)
 
Witam sie deszczowo - co za odmiana ;-)
wlasnie mamy oberwanie chmury, grzmi tez co nieco. Tom sie bawi torami na podlodze a ja go obserwuje ;-)
Lece co przekąsić ;-)
 
Palemko zeby kazdy obcy po wyjsciu z kokonu byl taki cudasny jakie beda Nasze Malenstwa:-D

gorgusia to super jak dzieci moga to wyczuc czasami smiesznie reaguja 3 letni synek mojej P wsadzal mi ostatnio tik-taka do pepka i powiedzial ze Lila na pewno chcialaby od Niego cukiereczka no slodkosci hihi

maluszek my kobietki w "blogoslawionym stanie" mamy zdolnosc do narzekania a ze pod reka zawsze M to tak dziwnie wychodzi a ostatecznie na pewno kazda swojego szanuje i wiemy ze w glebi serca tez nie moga sie doczekac Malenstwa:)

fasolka przesylam troszke cienia u nas dzis w koncu znosnie chmurki ale i sloneczko temperatura idealna ok 22 stopni bossko, takze lap i ciesz sie chlodem:cool2:

Pajka &&& za wizyte Sebcia oby to byla "tylko" jakas jelitowka:* gratki wjazdy w 8 m-c:)

patrysia fajnie masz z tymi ruchami bo mi odkad dali ta tabele do liczenia to Mala jakby mniej aktywna sie zrobila zawsze myslalam ze fika jak szalona a tu sie np dzis znowu okazje ze od 9 naliczylam dopiero 3 ruchy:( na pogode dzis nie zgonie bo jest super wiec co rozleniwila sie Krolewna?a moze Jej miejsca w apartamentowcu jednak brak?

Ann ja mam na 23-go termin :D

Beacia powodzenia z Synkiem u sadysty:)

Lotka u nas dzis tez fajna pogoda poki co bez deszczu ale milutko jest czym oddychac:) chyba doczekalam sie pogody idealnej:-D


Wstalysmy dzis po 6 tej masakra jakas hehe i to nie Mala mnie obudzila wstalam po prostu na siusiu i pomyslalam hmmm jest sloneczko moze w koncu zrobie pranko nie dla Lili ale swoje bo juz kosz pelny i tak wstalam wstawilam pranie,drugie...potem sniadanie, prasowanie mycie podlog i takim sposobem przed wyjsciem do P na kawke mam jeszcze czas na bb:D dobrze ze wskoczylam bo produkcja trwa tu niezmiennie non stop jak widze:p
Lilianka malo sie odzywa ostatnio nawet rano mnie nie budzi wieczorkiem czasem delikatnie sie powypina no i jak cos zjem ale to tez doslownie 1-2 ruchy:/ jak myslicie sa powody do zmartwien czy to moja psycha tak dziala ze jak juz mam liczyc ruchy to od razu jest ich mniej hehe
Zmykam na kawulca milego popoludnia oby Wam tez pogoda dzis tak dopisala jak nma bo u nas jest idealnie:)
 
Pajka &&&& oby to nie bylo to co myslisz :*:*
Joasia noo pogoda dzis idealna!!! wkoncu !!! hihi co do ruchow to uważam,że nie masz co sie martwic u mnie jest tak samo i tak od dwoch dni maly daje najwiecej znac wieczorkiem a najbardziej jak ide spac:-p chyba naprawde maja tam juz mniej miejsca

Beacia oby wizyta z synkiem minela szybko i bez bolu !! &&&

A ja jade dzis pilnowac mojej chrzesnicy mam nadzieje,że wyrobie bo cioci coraz ciezej jest a bedziemy na dworze bo brat remont robi wiec ciocia musi miec kilka pomyslow zeby mala sie nie nudzila itd :-D
 
Hej Dziewczyny widzę że ta noc jakaś dla wszystkich była ciężka ja też jak nie przytomna dochodzę do siebie :baffled:
KasiaP-P zdjęcia można kupować przez różne strony np Fotografia stockowa, wektory i klipy wideo - FOTOLIA Fotografie royalty-free | Pixmac Tylko jak wpisywałam hasłowo Kubuś Puchatek - albo po angielsku to jakoś słabo wyszukiwało chyba trzeba przewertować wszystkie zdjecia pod hasłami bajka - miś itd ... Ewentualnie odezwij sie mailowo do nich: Tapety dla dzieci od Kubusia Puchatka oni na pewno mają zdjęcia w dużych formatach
*martusia* biedactwo ciągle masz jakieś rewolucje w tym domu - zresztą u mnie nie lepiej lub pociesze Ci gorzej bo kapie z sufitu ;D pozostało mi tylko śmiać się z bezsilności
Pajkaa zaciskam kciuki za synka i gratulacje rozpoczętego 8 miesiąca !

Mój mały to przybrał jakąś dziwną postawę pod prawymi zebrami niesamowicie mi sie w nie wpina aż muszę siedzieć tak krzywo a kopniaki czuję z prawej strony. Ogólnie ruchów tak na co dzień też nie liczę bo jest bardzo aktywny zaczynam liczyć kiedy jest mało aktywny.
Wczoraj zajęcia w szkole rodzenia z położną ze szpitala i powiem szczerze ze dużo lepiej zaczynają wyglądać te zajęcia - kobieta wyluzowana i mówi konkretami co lubię i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania Laska która prowadziła wcześniej zajęcia dochodzę do wniosku ze bardziej nad własną reklama pracowała niż nad wsparciem ciężarnych - nic nie wyniosłam z jej zajęć :dry:
Z wczorajszych zakupów - kupiłam całe nic :rofl2: bo jak dojechałam na ten drugi koniec świata za tymi stanikami okazało się że szanowny Pan nie ma tego co wystawia na allegro i nie było ani jednego z moim rozmiarem :angry: więc dziś pojadę w inny koniec miasta - o ile samopoczucie pozwoli. Za to wizyta u fryzjerki udana jestem bardzo zadowolona.
Po wczorajszych zajęciach mąż kazał mi skompletować torbę - i to takim ostrym tonem :confused: w sumie i tak do tego sie przygotowywałam na ten tydzień lub początek następnego ale żeby tak nerwowo :p chyba zaczął sie bać :-D wspiera mnie niesamowicie ! On za to lubi grać i oglądać różne bajki :happy: dziś idziemy d kina
 
eh zazdroszcze Wam tego wsparcia ze strony m ja nawet poprawki malarskie wczoraj robilam sama a m siedzial na kompie, prasowalam siedzac na podlodze (nie mamy deski, stara sie rozwalila a na nowa kasy brak) to jak prasowalam to przy ostatniej rzeczy stwierdzil aaa moglem Ci pomoc, no bardzo smieszne naprawde,
poza tym wszystko jest na mojej glowie, jak ja czegos nie zalatwie, nawet najprostszej sprawy, albo o czyms zapomne to nie bedzie zrobione, nawet jak m musial jechac do Urzedu Pracy to ja musialam daty pilnowac

a napisze jeszcze, ze snilo mi sie dzisiaj, ze robili mi usg w szpitalu, nie moj lekarz tylko jakies dwie babki, i stwierdzily, ze Agatka to na 100% chlopak aaaaaaa :no::no::no: i, ze sprzedawalam ubranka dla Agatki na allegro, i szukalam chlopiecych
 
hejo ;)

przypomnialam sobie o tsh na poniedzialkowa wizyte, takze jutro z rana pobudka. tez niewyspana jestem, maly dawal czadu... na ostatnim usg byl glowka w dol wiec chyba powinnam czuc po zebrach kopniaki nie? a ja chyba raz poczulam i to bardziej dyskomfort niz kopniak czy jakis wiekszy ruch. po wczorajszej zlosci nie ma sladu juz :)

pilam dzis sticky toffee mmmm pysznosci :)
pozniej poodpisuje bo skleroze mam jak zwykle :p
 
jestem

lekarka podejrzewa zarażenie e-coli... dala leki mamy brać przez 3-5 dni jak po 5 dniach nie bedzie poprawy - ponowna wizyta, ale powiedziala, ze maly ma silny organizm więc da radę:tak:

ja za to źle spalam ale kupiłam prezent dla koleżanki synka ;-)wkleję Wam zaraz fotunię na zakupowym :)
 
reklama
Słonce sie schowało za chmury ale duchota masakra:szok: pewnie burza z pieronami bedzie:-p,oby jak najszybciej bo zdechne normalnie:angry:.... i zaczynam torbe powoli pakowac niech sobie stoi i czeka , pisze liste bo przy mojej ostatnio gapowatosci ( normalnie przez ta ciaze i upały wszystkie szare komorki mi zdechły chyba :-p)to pewnie bym połowy nie spakowała a tak z karteczka bede pakowac:-p.....W domu błoga cisza bo moj synek do babci sobie powedrował na kilka dni i zero kłotni nastolatkow w domu :sorry2:,,,
 
Do góry