reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Dzieki dziewczyny za dobre zyczenia odnosnie pozytywnego zalatwienia sprawy z czynszem. Dam znac co sie wydarzy w przyszlym tyg. Kiepsko sie rano czulam ale jak juz wpadlam w dryg pracy to dopiero teraz usiadlam. :szok:Cale mieszkanko wysprzatane, zalegle 2 prania zrobione, ciuszki corci posegregowane, kwiatki przesadzone, sprawy papierkowe z macierzynskim zalatwione, ogorkowa zrobiona i na koniec... jeszcze golabki zrobilam mniam...Mam cisnienie podwyzszone przez ten dom i nie moge sobie miejsca zagrzac tak sie denerwuje.:no::no:
Maja16 bede rodzic w szpitalu w clonmel, nie ma on zbyt dobrej renomy, to oni zrobili mi w 4 tyg operacje usuniecia jajowodu z powodu ciazy pozamacicznej, ktora okazala sie calkowitym bledem, bo ciaza byla i jest jak najbardziej w porzadku, ale waterford mimo wszystko jest 40 min ode mnie i troche dojazd mnie odstrasza. A gdzie ty zamierzasz rodzic?
 
reklama
a to cosik Monalizko pokręciłam bo myslałam ze w Dublinie bedziesz rodziła:) sorka no my z racji mieszkania w stolicy wybralismy tutaj Rotunde . a napiszesz mi priv kiedy trzeba złożyć na macierzyńskie ,co jak i kiedy i gdzie i wogóle bo ja zielona jestem:( a ze nie pracuje to tym bardziej sie nie zapytam kadrowej :( kiedys qmpelka mi mowila ale ciąza zabiera mi pamięć:(
a swoją droga wpadnij do mnie też by się porządeczek przydał:)
Gorgusia no i giciorkowy kolorek :)
Merlin to podrzuć troche tych placuszków:)
Palemka jak brzuszek??
 
Ostatnia edycja:
a ja zjadłam pół obiadku i już nie będę jeść
byłam na spacerku
miałam poprasować, ale jak zmierzyłam swoje ciśnienie ;/ to szybko poszłam leżakować
 
heeej :)

a ja dzis od rana jakis dziwny bol brzucha, bolal prawie do popoludnia ale nic nie bralam i jakos sam poszedl :). bylam na naszym slynnym bazarku i kupilam dwie bluzki dla siebie bo zaczyna mi materialu brakowac nawet w tych wiekszych-zaplacilam 55zl-jestem zadowolona. moj M mowi do mnie: patrz jaka bluzka fajna z koniem w paski! rozgladam sie ale nie widze zadnego konia w paski mowie mu zeby mi pokazal a ten mi pokazuje bluzke z zebra :) kupilam ja i jest swietna w sam raz :) wrocilam do starego kolorku wlosow-w koncu :) i jak zwykle pofarbwane palce... :-D

gorgusia ale Ci polecialo szybko! za chwile rodzisz :p
Merlin to super ze sie udalo :)
Palemko tulam Cie i brzus by odpuscil troszke :*

i jeszcze mnie dzis taka przykrosc spotkala ze strony bratowej M ze az mi niebezpiecznie cisnienie skoczylo. do tej pory nie moge przezyc... ale to tam gdzie indziej bedzie.
 
Lili niedlugo doktorem habilitowanym nauk zostaniesz :p

acha moj pakiet do LuxMedu startuje 1 lipca :)

ide jutro z przyjaciolka na spacer, sie biedaczka wystraszy jak zobaczy ile mnie jest :p a i jutro 27 stopni... splyne chyba...
 
Ja własnie skończyłam piec racuchy i padam na ryjek, myslalam,że nie skoncze:-D plecy mi do dupki juz właza, ale zjadlam 5 placuszkow z jabluszkami:-p mniam pyszne takie cieple :-D ale kolejne usmaze chyba po porodzie haha


U mnie nas tez ma byc ładnie niby 27 stopni i chyba tez bede pływac albo i jak ostatnio z ta pogoda moze sie nie sprawdzi, chociaz w przyszlym tyg mam zamiar jechac do kumpeli nad jeziorko wiec pogoda by sie przydala:-)

BUZIAM:*:*:*
 
Witam sie po kolejnym dniu poza domkiem;)

Wiec bylismy dzis u Filipka i Bratowej kochany Maluszek rosnie jak na drozdzach a wykapany Tatus z Niego:-D pozniej bylam u Tesciowej z kwiatami bo ma dzis imieniny ucieszyla sie strasznie,ze nawet jak nie ma Mka to ja pamietam (niewazne ze zawsze to ja mu przypominam:-D). No ale nic wrocilam po 19 tej i jeszcze zaszlam do P akurat kapala dzieciaczki to Jej pomoglam i tak zlecialo teraz siedze i czekam az M sie odezwie chociaz zapewne nie wczesniej jak po meczach nie moge sie doczekac az przyjedzie na ten upragniony week a to dopiero za 3 tyg:(
Aaaaa no i sukces chcialam sie pochwalic ze sama dalam rade pomalowac paznokcie u stop P powiedziala ze przyleci z pomoca bo ja Jej w 6 mcu malowalam ale dalam rade haha

anmika powiem Ci, ze ja czasami jak za duzo przy kompie siedze to tez mala zaczyna niebezpiecznie kopac coraz nizej i zle sie czuje takze powinnas chociaz co pol godziny pochodzic chwilke zeby dotlenic Malenstwo:*ciesze sie ze u Was wszystko dobrze u mnie i u Lili melduje ze tez:-)

Pajka tulam oby dzisiejsza noc byla lepsza:*

Ansure super ze macie z glowy wiele wydatkow no i wozek z bajerami kurcze to naprawde duzo juz Wam nie zostalo:) udanej zabawy i szalej z umiarem:-)

stokrotka udanego wypoczynku:-)

Palemko trzeba sie bylo podzielic ja kocham czeresnie a fakt ze jeszcze w tym roku nie jadlam:( nie mysl o przedwczesnym porodzie Kochana nie nakrecaj sie mysl pozytywnie to moze Tobie i Malenstwu:*tyle mozesz jeszcze zrobic tulam

Lilijanna slinka mi znowu cieknie chyba na mnie ta siatke bedziecie musieli zarzucic:p

jasminum ciesze sie ze wrocilas mam nadzieje ze juz wszystko dobrze:*

marta udanego urlopowania:)

monaliza czy ten lokator nie mial zadnej umowy??? wspolczuje mam nadzieje ze sytuacja wyjasni sie na Wasza korzysc:*

gorgusia gratki to juz tuz tuz super:*

demetrios nie wyganialysmy Cie wcale wiec jak mamy przyjmowac hihih a coz to za dolki???nie smutaj sie tulam:*

Merlin to gratki meldunku ja w za tydzien zaczynam szkole rodzenia:D

*martusia jaki M spostrzegawczy:-D gratki udanych zakupow i powrotu do dawnego kolorku:-)

Mykam sipocham M wlasnie napisal ze chce odespac pare godzin i jutro popiszemy takze buziaki dobrej nocki do jutra:*
 
zazdraszczam Wam tej pogody!!! u nas 15i leje że makabra:( jutro samotny kolejny dzionek bo emek jedzie po łóżeczko i komode dla Maluszka i zaś mu sie zejdzi epół dnia:((((((ehhhh dzis jak po pracy pojechał na zakupy do Lidla i pl skepu to wrócił po 2h i co zaraz spac, jutro wstanei pojedzie ,wroci po poludniu pozniej mecz i zas spac i zostanie nam tylko niedziela:(((ehhhhhhhhh ale jeszcze troszkei bedzie weselej w domku jak już bedziemy w e trójeczke :)
 
reklama
chyba nei ma takiego tematu :) ale większośc pewno za naturalnym , ja tez bym chciała naturalnie ale zobaczymy co lekarz jeszcze powie
 
Do góry