reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Demetrios witaj, mamy ten sam termin haha:-D
Em, to jedziemy na tym samym wózku;-)
A ja mam kiepski apetyt, a zawsze takim żarłokiem byłam...I zawsze miałam wyczulony węch a teraz nic specjalnego:szok: Czy ja jakaś inna jestem, czy mi się to dopiero zacznie :confused::-p

Marudka: może jeszcze za wcześnie, ja też nic nie czuję i nawet nie mam mdłości :confused:
 
reklama
jeju dziewczyny widze, ze n\ie jestem sama az sie boje bo ja w ogóle objawów ciążowych nie mam...

Bunny no wtedy miało byc przez brzuch ale lekarka miała wątpliwość i kazała się rozebrać:-D
 
marudka: kiedy idziesz na pierwszą wizytę, ja byłam w poniedziałek gin mi powiedział, że za wcześnie, żeby przyszła pod koniec stycznia i idę do innego 3 lutego.
 
Marudka: może jeszcze za wcześnie, ja też nic nie czuję i nawet nie mam mdłości :confused:

jeju dziewczyny widze, ze n\ie jestem sama az sie boje bo ja w ogóle objawów ciążowych nie mam...

Bunny no wtedy miało byc przez brzuch ale lekarka miała wątpliwość i kazała się rozebrać:-D

nie jestescie same!!!!
mi bylo niedobrze przed zrobieniem testu i w dzien testu a teraz przeszlo. mam tylko slinotok nadmierny i dzis boli mnie w krzyzu. Poza tym nic. Chyba, ze takie wrazenie jakby cos siedzialo na zoladku, to moze byc objaw ciążowy.
Troche sie przestraszam momentami, ze piersi mniej mnie bola ale nie ma co sie przejmowac. kazda kobieta inna, kazda ciaza inna a do tego kazdy dzien moze byc inny.

wiecie co... mnie od jedzenia nie odrzuca, zapachy raczej tez nie sa bardziej intensywne, za to po prostu nie mam apetytu. nie odczuwam specjalnie glodu a jak juz jestem glodna, to nie wiem co bym zjadla.

zycze Wam wszystkim kochane milego dnia bez nadmiernych ciazowych dolegliwosci!

sciskam na placek
 
Pajkaa: ja też ma wzdęcia :baffled:, dzisiaj strasznie

Chciałam się zapytać, ponieważ przeczytałam z kilku źródeł o Kwasie Omaga 3, że sprzyja w ciąży, dziecko lepiej się rozwija, a nawet jest bardziej inteligentniejsze i nie wiem co o tym sądzić. Zaczęłam go łykać już przed ciążą i zastanawiam się czy nie przestać, czy nie zaszkodzi ? Jem bardzo mało ryb a nawet wcale, podobno kwas omega 3 również są w orzechach włoskich, ich również też nie jem. Doczytałam się również, że kobiety w ciąży i dzieci do 6 lat nie powinny jeść ryb z niesprawdzonych źródeł, ponieważ mogą zawierać szkodliwy ołów. A jak sprawdzić skąd pochodzi ryba, te w sklepach chyba są badane. Co o tym sądzicie, czy łykacie jakieś suplementy? Podobno kobieta w ciąży może łykać 1 g kwasów omega 3. Może któraś z dziewczyn będzie u lekarza i może się zapytać co o tym sądzi gin. Słyszałam, że nie polecają suplementów witaminowych.
 
reklama
czesc kobietki,
U nas niestety nie jest dobrze, Chyba bede sie musiała z Wami pożegnac. Wczoraj wieczorem zaczelam mocniej plamic i bolał mnie dosc mocno krzyz. Obdzwonilam lekarzy i jeden ma termin na 6.02 drugi na maj a trzeci na poniedzialek ale dla mnie to bylo znacznie za dlugo. Dodzwonilam sie do gina na komorke. Powiedział ze mam sie nie denerwowoa, poczekac do jutra i w razie gdybym mocniej krwawiła podjechac do niego do bielska bo akurat ma dyzur tam a to 30 km w jedna strone... Koniec koncow rano obudzilam sie i patrze: krew. Ja wpłacz, maz nie wiedział co robic, ale coz. Musiał jechac do pracy a ja mala raz dwa do żłobka i znowu dzwonie do lekarza. Kazał zrobic beta hcg i przyjechac do siebie. Podłamana poszłam do pracy ale tam kolezanka zadzwonila do swojego gina i mam wizyte poza kolejka na godzine 15. Strasznie sie boje ale tej krwi jest coraz wiecej i jeszcze skrzepy sie pojawiły wiec trace nadzieje. Jedni mowia ze nie moglam poronic bo przy tym boli brzuch a mnie nie boli, mam metlik w glowie a z kazdym tekstem jaki czytam na necie jest mi jeszcze gorzej. Boze do 15 jeszcze tyle czasu. Wyniki beta tez bede miala dopiero najwczesniej o 14 ...
teraz jestem w domu i leze plackiem.
Dziewczyny wiecie jak strasznie sie boje??...
Cały czas łzycisna mi sie do oczu. Jeszcze szlam do samochodu pod gore i kiedy do niego doszlam z 200m to oczywiscie krew znowu poleciala. W tej chwili jest oki i krwi nie ma. Mysle ze juz po wszystkim i to koniec...
 
Do góry