reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

lotka ale mi zrobilaś ochotę na żurek.... mmmm.....

a ja mam dzisiaj śledzie w śmietanie- uwielbiam ;)

chyba musze zacząć się rozglądac za nową garderobą, bo przez ostatni kwartał przytyło mi się ok 3-4 kg i spodnie skubane ciasnawe się robią :((( ale przynajmniej teraz mogę się usprawiedliwić i wytlumaczyć ;)
 
reklama
Lotka ja jutro po wizycie u ginka dam ci znać czy wpiszesz mnie na listę czy nie - mam nadzieję, że tak :)

Dziewczyny mam do Was takie pytanie - czy nie macie wrażenia, że węch się wam wyostrzył? Ja czuję wszystko jakby mocniej, zwłaszcza mięso i wędliny wyczuwam z odległości.
 
Lotka ja jutro po wizycie u ginka dam ci znać czy wpiszesz mnie na listę czy nie - mam nadzieję, że tak :)

Dziewczyny mam do Was takie pytanie - czy nie macie wrażenia, że węch się wam wyostrzył? Ja czuję wszystko jakby mocniej, zwłaszcza mięso i wędliny wyczuwam z odległości.
ok to czekamy na info po wizycie ;-)

u mnie z wechem wogole sie pokreciło...... nie moge zmienic mlodemu pieluchy :-( nigdy tak nie miałam, a teraz mnie mdli i wymiotuje :-( juz nawet podpytywalam meza czy wg niego sie nic nie zmienilo, czy z mlodym ok, no to wg niego ok i to tylko "moj wymysl" ....wiec to jakies "ciążowe skrzywienie węchu" ;-) w poprzedniej ciazy miałam mega mdłości tlyko na zapach jajek w majonezie hahahaha przed ciaza moglam je jesc codziennie, a tu nawet powachac nie mogłam :-)
 
na dziale wrześniówki umieściłam zdjęcie mojej dzidzi i dzisiejsze hcg 2804 :)
A węch to się zgadza tak to jest ja jak już zjadłam pierogi które całą familią prawie cały dzień lepiliśmy to później nie mogłam czuć tego zapachu bo do wc biegała :)
 
Demetrios witaj, mamy ten sam termin haha:-D
Em, to jedziemy na tym samym wózku;-)
A ja mam kiepski apetyt, a zawsze takim żarłokiem byłam...I zawsze miałam wyczulony węch a teraz nic specjalnego:szok: Czy ja jakaś inna jestem, czy mi się to dopiero zacznie :confused::-p
 
Marudka ja dwa dni nie mogłam nic jeść a dzisiaj jadłam wszystko w szoku jestem :szok: o, ale z synkiem miałam podobnie nie trawiłam czosnku i miałam bardzo wrażliwy nos na zapach... np M musiał zmienić płyn do kąpieli bo na sam zapach mnie mdliło:) teraz nie mogę używać jednego swojego perfumu i dezodorantu o mi śmierdzą...
 
A ja dzis pierwszy dzień byłam w pracy po dłuższej przerwie... kiepsko zniosłam te 8h stania. Nudno było, w aptece pustki... W piątek wizyta. Czekam z niecierpliwością i ciągle się denerwuje. Piersi bolą, mam rano mdłości- do południa mi przechodzą. Co do zapachów- to smażone i rillowane-bleeeeeeeeeee! I jeszcze bigos- blllllleeeeeeeeee do potęgi ;)
Moja mama już wszystkim wyklepała... cała wieś chyba już wie, a ja tak nie chciałam. Mam nadzieję,że wszystko będzie ok.
Poza tym kiepsko ostatnio sypiam- może to ze stresu?
Dziewczyny- czy mężowie/partnerzy wchodzą z Wami na USG?
 
Ja się tylko szybko witam i znikam popracować troszkę po nocach :-p Aaaa witam nowe ciężarówki. Ja mam wizytę 1.02 więc chyba najpóźniej :-p Narazisko ;-)

Cyniczna - strasznie mi przykro, trzymaj się. :-(
 
reklama
hej dziewczyny, jeśli są tu jakieś dziewczyny z Warszawy które chciałyby prowadzić ciążę na Madalińskiego (łatwiej potem dostać się do szpitala) to proszę o informację na priva. Mam jutro umówioną wizytę u dr. Kozierawskiej z której nie skorzystam i chętnie odstąpie komuś termin bo wiem że długo się tam czeka.
 
Do góry