reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Maja no własnie wiem :) bo ona tez na staraczkach jest :d a kiedy dokładnie masz wizyte?

Cyniczna ja tam lubie sie pochwalic szczególnie, ze w ciazy kazdy dzien moze cos przyniesc, nie tylko początek ciaży może powodowac coś zlegho niestety :/ dlatego cieszę się każdym dniem swoim stanem :D
 
reklama
Dzień dobry

Przypomnieliście mi o teściowej. Całkowicie o niej zapomniałam ha ha . Nie mam ochoty tej pani nic mówić. Zwłaszcza ze ona twierdzi ze więcej dzieci mieć nie będę przez co jej syn jest poszkodowany. A kiedy straciliśmy dzidzi to mi powiedziało ze to dziecko nie było. Nie lubię tej baby. rzadko sie z nią wiedzę więc moze o dziecku sie dowie jak będzie juz na świecie he he. Mamie z kolei powiem później bo ma tak samo długi język jak wasze.

Maja będzie dobrze trzeba w to wierzyć i nie denerwować fasolinki

Pajka a czemu teście sie nie ucieszyli?
 
dziewczyny moja teściowa zapewne już wie, bo wczorajszy prezent mąż zostawil co prawda zapakowany ale na półce, a jak znam ta kobietę to sprawdzila i juz wszystkim zaczęła opowiadać, a potem będą udawać zdziwienie ;) ale mam ją i jej wścibskość w nosie ;)

właśnie sobie zdałam sprawę, że nie pójde na betę, bo znów będę fiksować czy nie za mala, czy nie przyrasta za wolno otp, więc po co się denerwować i kasę wydawać? ;)
 
moja mam już nie klepie po tym jak ostatnio byłam w ciąży i wszystkim wyklepała a ja poroniłam głupio było jej się tłumaczyć , więc teraz milczy jak grób :)
 
Karolina moze masz racje:tak:
Pajka wizyta za tydz w czwartek rowne 2 tyg po ostatniej:-) musi byc dobrze:) sorki dziewczyny ale ja zawsze jestem optymistka tzn od kiedy poznalam mojego meza tylko czasami doly mnie lapia i wtedy nie moge doczekac sie nastepnego dnia by znowu wszystko bylo dobrze:)
u nas sie moja mama baaardzo cieszy bo wie jak dluga droge przeszlismy ile nerwow zeby miec tego Szkraba wiec jest w 7mym niebie, a tescie i rodzinka meza tez sie ciesza ze bedzie nowy czlonek rodzinki:)
 
Dziewczyny nie martwcie się, ja i tak najdłużej poczekam na sprawdzenie czy wszystko ok, jeszcze 3 tygodnie:-:)-p Ja powiedziałam najbliższej rodzince i dwóm przyjaciółkom, jeśli po następnej wizycie będzie ok, to poinformuje więcej ludzi. Tak jak Pajkaa uważam, że nigdy nie można być niczego pewnym. A moja mama, straszna papla, poinformowała już chyba 3/4 swoich znajomych. Najpóźniej się dowie (jak wszystko będzie ok:tak:) rodzina A haha :-p
MagdaP ja ważyłam przed ciążą 44-45 przy wzroście 160, więc też niewiele, ale ja tam akurat bym chciała przytyć:-D
 
Bunny ostatnio tez tak zareagowali... ale mam to gdzies...

Maja wqidzisz masz wczesniej wizytę ode mnie :) ja bede musiala jeszcze czekać...

Marudka mam koleżankę, która stracila ciąże w 38 tc wiec nie ma reguły niestety:/
 
marudka a dlaczego 3 tygodnie chcesz czekać?

ja powiem rodzicom i teściom bo i tak się domyślą (albo już wiedzą) a reszta musi poczekać. Póki co sama upajam się radościa każdego dnia stanu błogosławionego ;)
 
Pajkaa :no: No właśnie dlatego ja też nie wierzę w przesądy. Ja kupiłam spodnie ciążowe na allegro w tym cyklu w którym zaszłam( oczywiście jeszcze przed owulacją:-D) Podobnie moja koleżanka, która jest już szczęśliwą mamusią, a też wszyscy jej mówili, że zapesza:-p
karol_in-a ja nie chcę, tak mi moja ginekolog kazała:-)A ja jej ufam, bo chodzę do niej od zawsze i jest delikatna i konkretna. Poza tym prowadziła ciążę mojej mamy ze mną:-D I nie, to nie jest jakaś zacofana staruszka haha:-D
 
reklama
Marudka zadzam sie w 100%z przesadami:) nie ma reguly dlatego jak bedziemy po wizycie i wsio oki to powiemy wiekszej ilosci znajomych:tak:
 
Do góry