reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

witam sie wtorkowo:)

Beatka witaj w naszym gronie :):)

Cyniczna Madeline ma rację gdyby się rozdzwoniły byłoby chyba gorzej :/ trzymaj się :/
 
reklama
Dzień Dobry :)

U mnie jakoś tak zimowo-jesiennie i smetnie ale ok. Śpiąca jestem potwornie. Póki co nowych objawów poza cycami brak. Wczoraj natomiast i dziś trochę mama takie jakby calkiem bezbolesne drzenie macicy albo nie wime czego w dole brzucha- nie mam pojecia co to- któraś z Was czuła coś podobnego??:confused::confused::confused::confused: nie pamiętam takiego objawu z pierwszej ciąży i się zastanawiam:eek::eek::eek: Poza tym ok.

Cyniczna- przykro mi z powodu dziadka...trzymaj się mocno...

Witam też serdecznie nowe Wrześnióweczki! :-) rośnijmy w siłę! ;-)

Miłego dzionka i zdrówka dla wszystkich!
 
Cyniczna przykro mi z powodu dziadka:(
Trzymaj się tam jakoś kochana.

Ja dziś się obudziłam z bólem brzucha takie mi się głupoty śniły,tak płakałam i chisteryzowałam w tym śnie że nawet po przebudzeniu czułam się wstrętnie i nie było mowy o dalszym spaniu.
Spokojnego dzionka ciężaróweczki.
 
Cześć dziewczyny chciałam się przyłączyć ;-) Jestem w 5 tygodniu i 2 dniu ciąży, jakoś tak ;-) Termin wypada z moich obliczeń na 8 wrześnie, ja też się urodziłam we wrześniu. Ella1: ja w zeszłym tygodniu miałam straszne bóle, teraz jest znacznie lepiej, czasami boli mnie macica, a czasami jajniki, ale jest znacznie lepiej i mam strasznie spuchnięte piersi. Jest to moja pierwsza ciąża i za bardzo nie wiem czego się spodziewać. Podobno takie bule to normalna rzecz.
 
Ostatnia edycja:
Dziadek zmarł w nocy.
A miał być to radosny dzień, dzień, w którym zobaczę swojego szkraba na usg...
tak mi przykro... :-(
Cześć dziewczyny chciałam się przyłączyć ;-) Jestem w 5 tygodniu i 2 dniu ciąży, jakoś tak ;-)
Termin wypada z moich obliczeń na 8 wrześnie, ja też się urodziłam we wrześniu.
Ella1: ja w zeszłym tygodniu miałam straszne bóle, teraz jest znacznie lepiej, czasami boli mnie macica, a czasami jajniki, ale jest znacznie lepiej i mam strasznie spuchnięte piersi. Jest to moja pierwsza ciąża i za bardzo nie wiem czego się spodziewać. Podobno takie bule to normalna rzecz.
witaj! milego pobytu ;-)
 
Cyniczna bardzo mi przykro :(
[*] światełko dla dziakda:)

Ella
ja nie mam takiego uczucia, za to mam uczucie jakby mi cos za żołądku siedzialo...

Beata w pierwszej ciazy miałam mega koszmary :(

Em witaj wśród wrześniówek:)

jest nas coraz więcej !
 
Em witaj :-)
Mnie cycochy tym razem nie bolą tylko same brodawki.Za to powtórka z poprzedniej ciąży czyli mdli mnie od rana do wieczora bez wizyt w kibelku.Brzuszek też różnie boli to tu to tam,ze dwa dni bolało w okolicach lewego jajnika czyli ten z którego podobno była owulka.Ogólnie nie jest tragicznie,:tak:
Dam coś poszamac małemu i idziemy się przewietrzyc
 
reklama
Witam Was bardzo nieśmiało... Zacznę troszkę inaczej, bo najpierw spojrzałam sobie na listę wrześniowych mam i już jedna karolina z kreskami jest, więc myślałam, że to ja i się zastanawiałam skąd ja tam :) dopiero poźniej doczytałam :) pierwszy test z bardzo bladą kreseczką, a wlasciwie jej niemal niewidocznym zarysem zrobilam w 13 dc fl, kolejny dwa dni później. Kreseczka była ciemniejsza ale dużo jaśniejsza od kontrolnej więc się nie potrafiłam cieszyć tymbardziej, że to te czułe testy. kolejny test zakupiony w aptece zrobiłam w niedzielę 16 dc fl gdzie w poprzednim cyklu juz dostałam krwawienia. ;) ostatni wczoraj. mężowi powiedziałam dzisiaj. termin z tych wyliczeń ok 13-14.09 ale potwierdzi się jak juz będę po wizycie u gina na którą wybieram się dopiero za dwa tygodnie. mam nadzieję, że niczego nie zapeszam i że mnie tu przygarniecie i że mój Hubercik (albo Jagódka) będzie zdrowo rósł do czasu rozwiazania. :) najniżej test z wczorajszego ranka, na samej górze ten pierwszy czwartkowy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry