reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Cyniczna juz myślałam ze cos przegapiłam bo taka zakręcona dziś jestem.
Wiedzę ze głosowanie juz nie potrzebne

Pati ma 20 miesięcy i też jeszcze nie rozumie ze będzie dzidzia. Ostatnio jest bardzo grzecznym dzieckiem i ma styczność z małymi dziećmi krzywdy im nie robi a wręcz odwrotnie chodzi robi cacy i głaszcze . A jak dzidzia płacze to leci do niej w te pędy i mówi oooo i za głowę sie łapie. Słodkie to strasznie . Wierzę ze będzie wspaniałym starszym bratem.
 
reklama
ja jak poprzednio poinformowałam swojich bliźniaków to bardzo się ucieszyli ale za to prosili mnie żebym im śpiewała kołysanki takie jak byli mali i bardzo często się przytulali, po poronieniu było im smutno teraz jak pokazałam im test ciążowy i powiedziałam że ten test pokazuje że będzie dzidzia o ile będzie zdrowa to radość ogromna ich ogarnęła i jak na razie nie mają już takich akcji z kołysankami :
) ale przynajmniej sobie przypomniałam :) teraz bardzo starają się pomagać w codziennych obowiązkach :) to jest naprawdę bardzo bardzo miłe :) są tacy kochani :)
 
No nie, nie było głosowania. Lilijanna sama zgłosiła swoje adminowanie do bestyji, podobno tylko na jeden dzień :-)
 
Dziewczyny było głosowanie na moderatora? Myślałam ze będzie nim Lotka
Nie jestem i nie będę moderatorem tego forum, moderuję dwa inne, poprosiłam tylko admina o 24h by przenieść gdzie trzeba co trzeba i by było ok. Na wybór moderatora jest za wcześnie, musi być więcej osób, trzeba się poznać i wtedy będzie głosowanie. :tak:
 
Nie jestem i nie będę moderatorem tego forum, moderuję dwa inne, poprosiłam tylko admina o 24h by przenieść gdzie trzeba co trzeba i by było ok. Na wybór moderatora jest za wcześnie, musi być więcej osób, trzeba się poznać i wtedy będzie głosowanie. :tak:

:tak::tak::tak:


Tycia śpi... "Mama, cymaj nózki"... No, to trzymam te małe nózie i tak sobie wspominam, jak mi ją na brzuchu położyli, a ja ze wzruszenia nie byłam w stanie policzyć jej paluszków. Była taka maleńka, Mój Słodki Dzidziuch, Moja Żabka... A teraz, tylko spójrzcie "mama, cymaj nózki"...
 
Ostatnia edycja:
Troszkę pousuwałam szczególnie tych niemiłych postów, jutro reszta. Teraz uciekam. Mam nadzieję, że zaczniemy jeszcze raz wszystko i tamto pójdzie w niepamięć. :tak:
 
I dobrze... hymmm... Obiecuję, że "przeżuję" pięć razy coś, zanim to napiszę. Co nie znaczy, że nie będę krytykować:cool::-) Będę, ino łagodniej. hehehe
 
Mnie trochę dziwi to porządkowanie forum i ustalanie zasad. W poprzedniej ciąży też od początku pisałam na forum tylko na innym serwisie i nie potrzebne były żadne kontrole, zasady czy usuwanie "niemiłych" postów. Piszemy z dziewczynami już tyle czasu i dalej nie potrzebujemy żadnych zasad... Pewnie, że była naturalna selekcja, bo te które kłamały i mieszały za dużo same odeszły, żadna z nas nie pozwalała się obrażać i została taka grupa jakiej możemy zaufać. A to że życie nie jest różowe i człowiek ma pewne emocje to nie znaczy że powinno się usuwać "niemiłe" posty. Pamiętajcie że tutaj możemy tylko pisać i to co my napiszemy i wyda nam się ok to inni mogą odebrać jako obraźliwe, więc po prostu dajmy trochę luzu...Dziwnie się poczułam jakby ktoś miał zamiar mnie ustawiać do pionu jak szkole.... Pewnie, że niech w każdym wątku będzie to co ma być, ale.... Aż przestało mi się chcieć zaglądać...
 
Bubuś, spokojnie. Po co się od razu obrażać i psuć sobie humor z powodu internetowego forum?

To ja jestem przyczyną zamieszania (choć nadal uważam, że miałam rację). Mam unieść się honorem i odejść? Rozczaruję może co niektóre, ale się nigdzie nie wybieram i mam zamiar nadal pisać, co myślę. Trudno. Się trzeba z tym oswoić...
 
reklama
Cyniczna nie obrażam się i wcale nie zepsułam sobie humoru, bo już gorszego po zaniku objawów mieć nie mogę. Po prostu uważam że nie jesteśmy dziećmi żeby potrzebować takiej kontroli. Jeśli ktoś nie umie przyjąć krytyki jak dorosły to nie jest to mój problem. A jeśli targają mną emocje i hormony to wybaczcie ale dla mnie to naturalne w tym okresie ciąży.
A Ty akurat pisałaś na samym początku co nie co o sobie, więc ja np założyłam sobie że pewnie niektóre Twoje posty trzeba będzie czytać przez sitko i tyle :D
 
Do góry