reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Ja się żegnam na dziś. Idę do łóżka bo jutro wstaję wcześnie do pracy. Mam nadzieję, że rano znów będzie mi nie dobrze ;(
 
reklama
Bubuś, też mam taką nadzieję!!!:tak:

A ja mam takie uczucie ciężkiej miednicy... jakbym była w dużo bardziej zaawansowanej ciąży. Leżąc obracam się na bok i tak mnie podbrzusze "ciągnie" i domaga się podłożenia poduszki. Dziwne... Hahaha, niby wszystko w drugiej ciąży jest szybciej odczuwalne, ale aż tak...?:confused2::-D:confused2::-D
 
Witam z rana. Usunęłam tylko tą dyskusję w wątku o imionach, po to by temat tyczył się tematu. Nie ma bata musimy się dotrzeć.
Bubuś moderator nie jest od kasowania postów, ale też od pilnowania od spamerów i trolli, a tego na forum zawsze mnóstwo.

U mnie żadnych objawów póki co, staram się nie denerwować, tylko powtarzam sobie w nieskończoność, raz, że jest wcześnie, dwa - każda ciąża jest inna. :tak:

Jutro telefon do lekarza i konsultacja telefoniczna oraz umówienie wizyty. Z jednej strony mnie ciągnie by iść i podejrzeć, z drugiej strony chciałabym usłyszeć serduszko od razu. I się miotam.

Za to minął mi katar i psikanie, a dziś pobolewa gardło, zaraz spróbuję to zwalczyć.

Co do mówienia starszakom - ja Adriannie powiedziałam, że w brzuszku jest Jej rodzeństwo i Ona będzie starszą siostrą, ale Ona jest jeszcze malutka no i się nie wygada, bo gada tylko "mama", mówiła już więcej, ale się cofnęła. ;-)

Co do ortografii - jestem za tym by mnie osobiście poprawiać, bo mnie też błędy rażą, a moje 100x bardziej, więc dziękuję za zwrócenie mi uwagi. :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam się z nowymi Dziewczynami...

Wiecie co mi się w nocy przydarzyło? Normalnie duchy... Wstaję sobie w nocy do kibelka i widzę, że z drugiego pokoju światło jakieś się rozchodzi i dźwięk. Telewizor się sam włączył!! Mało nie zeszłam na zawał!!
 
Lotka z tego co wyliczyłam bylby w okolicach 16 września:)


dziewczyny co do pisania to hmmm powiem tak jestem tutaj na forum już dlugi okres czasu... i każdy jest inny i myślę, ze forum jest po to, aby każdy mógl wyrazić swoją opinię na każdy temat... szczerze będąc tutaj prawie 4 lata nie spotkałam się na żadnym wątku (a bylam na kilku) aby usduwać wypowiedzi użytkowników...

także dajmy naszym hormonkom troszeczkę luzu, ale miejmy także cierpliwość dla innych:) bo nie każdy może mieć dobry dzień dzisiaj :) a milo spędzimy tutaj czas:)
 
reklama
Pajkaa, witaj!

Madelaine, Tycia miała taką zabawkę - grającą kierownicę. Potrafiła się włączyć przy najlżejszym ruchu. Kiedyś w nocy Tycia obudziła się na cycanie, najadła się, śpi, ja już zasypiam i nagle słyszę z sąsiedniego pokoju "round and round" i muzyczka z tej kierownicy. Myślę sobie "mąż z pracy wrócił", idę sprawdzić. W domu ciemno, do pokoju drzwi zamknięte, otwieram, nikogo nie ma, na środku dywanu kręci się, świeci i gra kierownica Tyci... Wyjęłam baterie z duszą na ramieniu... A telewizor u mnie włącza się sam w wyniku chwilowego braku prądu.:tak::-D
 
Do góry