reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

a ja sie jednak nie polozylam ogladalam stringi atlantica na allegro, dwie sztuki z przesylka mozna juz kupic za 25zl, idziemy w wielkanoc na urodziny do m Siostr podwójne i pomyślałam o stringach, w sklepie sa duzo drozsze, a ze mamy b. malo kasy to staralam sie wymyslic cos co by wyszlo tanie a bylo fajne i praktyczne

gorgusia to Twoja pierwsza ciaza wiec mozesz czuc ruchy pozniej
nagapalma ja nie mam problemu ze swietami bo mnie na nie nie stac heh, na Boze Narodzenie m dostal premie z pracy to sobie zrobilismy, ale teraz nie da rady nic zrobic, tylko rzerzuche posadze i jajka pofarbuje z mala zeby tradycje znala, no i koszyczek przygotuje ale mala raczej z nim w tym roku nie pojedzie bo jest chora, no i kupial malej ksiazke od zajaczka z wierszami Brzechwy
ayni teraz mysle, ze dobrze, ze pije te actimele bo ja sama opiekuje sie mala chora na zapaelnie pluc i oskrzeli wiec jestem narazona na mega atak wirusow, potem kupie sobie jakies tansze i znow actimel
stokrotka ja juz mam troche ubranek,resztew kupie jak poznam plec, ale wiekszosc i tak z becikowego
anmika super, ze Syn tak pozytywnie zareagowal

patrzalam na zdjeica z zeszlorocznej Wielkanocy, moja mala miala ubrane baletki, krotki rekaw i bawelniana marynarke heh a teraz pewnie w kozakach pojdzie heh
 
reklama
Animka no wiedzisz a tak sie baliście :) super że Maluch się cieszy bo faktycznei gorzej jak by był nie zadowolony .
ja sie nei moge doczekac jaka bedzie reakcja mojego siostrzenca co ma 4,5 roku jak pojade i oczywiscie napewno zapyta czemu mam taki wielki brzuch a ja mu powiem ze mam dzidziusia w srodku :))) hehhe bo on taki aparacik jest i zawsze ma odpowiedz na wszystko i miliony pytan , ajego brat jak byl maly i ogladal czeesto zdjecia w albumie i kiedys siora powiedziala ze na tym zdjeciu On byl jeszce w brzuchu a on sie biedny rozplakal dlaczego mnie połkłaś?? i chyba ze 3dni chodzil i ciagle sie boczyl ze go połła :)
Ewiczek ja mialam swego czasu mega parcie na fioletowa sypielnie pokupowalam rozne pierdulki foletowe ale mamy hmmm chyba kawa z mlekiem taka ciemna na scianach ale wlasnie maluszkowi jak dziewczynka bedzie malujemy na fiolet , i sie nie przejmuj gadaniem tesciowej , ja swojej juz nei slucham nawet :)
Stokrotka ja juz mam calkiem pokazna kolekcje :) hehe i nadal ciagle ogladam ubranka w poszukiwaniu skarbow a najwiekszze zakupy jak poznamy plec:)
 
Ostatnia edycja:
Chej kobietki, ja tylko na chwilkę bo mam mało czasu na pisanie i niestety nie nadrobię tego co Wy napisałyście.
U mnie wszystko OK :) dziś przez większość dnia czuję już kopniaczki, takie lekkie ale wyczuwalne już pod ręką! zaznaczam że jestem bardzo bardzo szczupła, więc to może dlatego... nieraz nawet mam brzuch z jednej strony bardziej wypukły i jak tam nacisnę to mi młody odpukuje :)
Ostatnio się martwiłam bo mało co czułam, prawie nic, nawet sprawdzałam detektorem czy serduszko bije, a teraz już mi lżej jak czuję młodego, zaskakuje mnie tylko fakt że wciąż tak nisko jest dziecko, mimo że dno macicy wyczuwam już niemal na wysokości pępka, to maluszek jest wciąż w dolnych partiach, mam nadzieję że to nie za sprawą zbyt nisko położonego łożyska, przecież miało się podnieść :wściekła/y:
Strasznie dużo rzeczy już kupiłam dla chłopca, więc mam nadzieję że na wizycie 12-tego się potwierdzi :-D oprócz mebli do pokoju dziecięcego to mam już wszystko dla maluszka, bardzo dużo ciuszków, kocyki, ręczniki z kapturkiem... wózek się okazało że dostanę od znajomej, bujaczek, matę, nosidełko też, więc chociaż te zakupy mi odpadają. Teraz tylko czekam na wypad w maju do Ikei po łóżeczko, przewijak, jakąś komodę, wanienkę i dywanik. No i szukam fajnych naklejek ściennych dla dzieci :) nie mogę się doczekać końca kwietnia, od maja już nie będę pracować i będzie więcej czasu na urządzanie maluszkowi pokoju. Zapisałam się też do szkoły rodzenia, zaczynam w lipcu.
Tak tak, mam już odparzony mózg, ale pieluszkowe zapalenie mózgu jeszcze przede mną :-D:-D:-D
 
Maja dobre to z tym bratem usmialam sie :) moja chrzesnica ma dwa latka, i ostanio pokazalam jej zdjecie z usg ze to jest dzidzia i potem nie chciala mi oddac, tłumaczyłam jej ,że ciocia ma dzidzie w brzuszku, ja kiedys ją bardzo duzo nosilam i w ogole szalalam z nia ale jak I ciąża sie nie udala to teraz staram sie jej nie nosic uwazam bo sie boje, no i jak mnie widzi, czy jak glaskam brzusio to ona mowi "aaa brzusio boli" albo "dzidzia w środku" dzidzia spi" takze te szkraby sa takie pamietliwe i madre ze szok!!!
 
Ostatnia edycja:
Kasia P mój Maluszek też baaaardzo niziutko jest cały czas, czasem przeturla się wyżej, jak spie, ale ogólnie to choć macice wyczuwam pod pępkiem to ono sobie siedzi gdzieś totalnie w dole, a przynajmniej tam kopniaczkuje, raz tylko czułam wyżej, ale ogólnie na samiutkim dole... mam nadzieję, że to jednak normalne...
 
Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam czujących ruchy maleństw :)))

Ja raz poczułam takie łaskotanie w brzuchu i tyle. Ostatnio tylko zauważyłam, że mój brzuch nie jest równy - raz wystaje trochę bardziej z lewej raz z prawej - tzn. że maluch się przemieszcza :)

Anmika super, że synek tak pozytywnie zareagował :)
 
ja zaraz bede ogladac rozmowy w toku lubie czasem posluchac co tam ludzie gadaja, a wczoraj ogladalam prawo Agaty pierwszy raz i w sumie mnie wciagnelo, dzis m bedzie w domu ok. 18 wiec chce go wykorzystac heh zeby zrobil frytki, powiem Wam, ze do nd nie mialam w ogole ochoty na seks ale odkad poczulam ruchy to normalnie znowu mi sie chce heh
 
reklama
Witajcie babeczki. Ja sie dzisiaj nalatalam...bylam rano u dentysty, ale stwierdzil, ze jak mam tydz to nie jest w stanie dla mnie duzo zrobic. Spilowal mi wiec zeba, tego ktory jest do wyrwania, co by mi poki co nie przeszkadzal (upieklo mi sie bo najbardziej sie tego boje)i sciagnal mi kamien. Jutro o 11 mam wizyte w 4 d, juz nie moge sie doczekac, bo jeszcze nic takiego nie przezylam. dam wam jutro znac co u mnie gosci pod serduszkiem, czy siusiak czy dziurawiec :) Fajnie byc w POlsce, szkoda tylko, ze pogoda taka lipna..
 
Do góry