reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
ależ napisałyście duuużo :)
przepraszam, że nie odpiszę każdej z osobna, może jutro, ale wszystko przeczytałam, ale teraz tylko egoistycznie się pochwalę, że w końcu dojrzałam! tak, dojrzałam małego kopka na brzuszku, jeah :) fantastyczne! :))))
dobranoc! :))
 
hej dziewczyny :))
Ale jestem zła byliśmy na obiedzie u teściowej wszytko super fajnie :) obiad pycha ale jak sie dowiedziała ze chcę mieś pokoj dla malej fioletowo różowy to powiedziałą ze ja oszlalam ze ten kolor odbiera apetyt i ze nawet na fioletowym obrusie nikt nie chce jeść ;/ dziwaczka ;/ wkurzona jestem ja chce fiolet :( czy myslicie ze to prawda ??


ewiczk wybacz, ale durną masz teściową. moja mała miala do przedwczoraj różowy pokój, od wczoraj ma ecru. a ja mam sypialnie ciemny fiolet. nazywa się śliwka węgierka. pięny kolor. i jakoś ciągle chodzę głodna.
 
ewiczek3- ja nie będę obiektywna bo moim ulubionym kolorkiem jest fioletowy :-)
Dzidź na początku będzie z nami w sypialni ale już ma swój pokoik, który z myślą o nim (choć nie znam płci) został pomalowany na fioletowo, jest piękny i jak wchodzę do niego to mój apetyt nic się nie zmienia :-D
 
Ewiczek- podobnie jak wcześniejsze wypowiedzi uważam, że powinnaś się nie przejmować. Zrobisz taki pokoik jaki się Tobie podoba- to najważniejsze :).

Witam, po przerwie. Pogoda straszna, leje. Nic mi się nie chce. Chodź mam się dzisiaj spotkać z koleżanką i anwet się wystroiłam ;).

Polisia - gratuluję kopniaczka :)) ja wciąż czekam. Obecnie tylko bąbelki i czasami łaskotanie.

Ostatnio jestem zestresowana, często twardnieje mi brzuszek i boli (ze stresu).
Muszę chyba odpocząć :(. Zrelaksować się. Tylko w pracy nie mam szans...

Na szczęście już za niecąłe 2 tyg USG :))))
 
witam sie i ja, wczoraj juz spalam jak m wrocil, w nocy wciagnelam snickersa, a rano dwa trojkaty pizzy i actimel, heh pizza i snickers w nocy alez ja sie zdrowo odzywiam, tym co maja problemy z zaparciami z calego serca polecam jogurty probiotyczne typu actimel, ja mialam takie problemy, ze hej a jak zaczelam pic actimel to jak reka odjal, w tym tygodniu byly, i chyba jeszcze sa do srody w carrefour w cenie 5,49 za 4 pak plus drugi 4pak za grosz, niby mozna bylo wziasc tylko 2 opakowania na osobe ale ja bylam sama, a potem wyslalam jeszcze mame i tate wczoraj i mam zapasik, za calkiem niewielka kwote, czasem w tesco sa tez w takiej promocji, ale tam to raczej za 8 pak placi sie normalnie, a drugi 8 pak za grosz
snilo mi sie dzisiaj, ze m mnie zostawil ale tak realistycznie, ze szok, nawet w czasie i w wydarzeniach bylo dobrze osadzone, strach sie bac, bo czasem mi sie sny sprawdzaja
mad.gif


polisia gratuluje kopniaczkow
ansure moze l4 jak masz tyle stresu?
 
Dzień dobry Mamusie
Pogoda za oknem nie napawa optymizmem - zimno, ciemno :/ Ja chce lato!
Mam nadzieje że u was trochę lepiej.
Miłe dnia:)

ewiczeka czego się można było spodziewać po teściowej:/ Trzeba było jej powiedzieć do słuchu. "Wolnoć Tomku w swoim domku"! Nie przejmuj się one już tak mają, szkoda nerwów.
Polisia witamy w gronie tych co się już doczekały:) gratuluję
Ansure proponuje L4 bo ze stresem nie ma żartów!
 
Martusia nie martw sie:) bo ja ostatnio tez mam takie sny, raz mnie zostawil męzulek, raz że mnie nie chciał przytulic a inna przytulil i to moja kolezanke a ja biedna stalam z boku!! i to wlasnie takie realistyczne bylo!!! ale jak sie przebudzilam to tak sie wtulilam w niego i pomyslalam,że to wlasnie ja mam szczescie,że go mam i jest ze mna!! i odrazu bylo mi lepiej :) takze glowa do góry :)
 
reklama
witam sie

Ewiczek głupio tesciowa gada...kurde moj ma zielony pokój a podobno zielony uspokaja a moj to żywiol :-D zrob tak jak Ci się podoba:):)

Polisia
gratuluję zobaczenia kropka:)

dziewczyny zazdroszczę Wam apetytu ja nie mam w ogóle :(:( a przytylam 2,5 kg od początku...
 
Do góry