reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Pajkaa nie martw się na pewno u dzidzi wszystko ok. To druga ciąża i szybciej czujesz ruchy ale myślę, że nie muszą one być jeszcze na tym etapie regularnie wyczuwane. Może dzidzia się tak ułożyła, a może ma leniwy dzień? Jestem pewna, że wszystko jest ok :)

Fasolka35 trzymam mocno kciuki by plamienie nie powtórzyło się. Może też jakieś naczynko pękło? Ale jak coś faktycznie lepiej chyba dmuchać na zimne. Odpoczywaj.

Dziewczyny jak założycie wątek zamknięty to napiszcie jak tam się dostać i zdjęcie wstawić :) Bo się boję, że ja nawet nie zauważę i się nie dostanę tam.
 
mantezowa no wlasnie to najsmieszniejsze moje Oliwka tez sie dzis cieszyla jak szalona ze snieg pada i ciocia ulepi balwana heh a ja sie do niej smialam taaa i zamaist Ci zajaczek schowac prezencik pod krzaczkiem to schowa w balwanie ha ha

dobranoc Kochane
 
no dziewczynki w kwestii piwa to ja jakies 2 tyg temu kupiłam Karmi kawowe i tak sobie stoi i czeka na lepsze czasy ;-) ja to bym Kasztelana Niepasteryzowanego wypiła a nie można, uwielbiam to piwo :tak:
ja dzis wszamałam co następuje:
2 kanapki z żółtym serem i ketchupem, 2 talerze rosołu, 2 kanapki z serem topionym na patelnii, 1 gruszke, 2 kiwi, 2 śliwki w czekoladzie, 2 ptasie mleczka, 1 ciastko LU-go, 1 jogurt naturalny z miodem, słonecznikiem i pestkami dynii, do tego wypiłam całą butelkę 1l Kubusia, i 250 ml soku z grapefruta :tak:

a w kwestii TZ, znamy sie 4 lata od 2 jesteśmy małżeństwem a on jeździ na te kontrakty od 3 lat, najdłużej jednorazowo był 3 miesiące w Turcji tuż przed ślubem :wściekła/y:; jeździ po całym świecie :no: a ja ciągle na dupie w Wawie :wściekła/y: a końcu to ja jestem po turystyce i powinnam jeździć :-D
jedyny plus z tej pracy to sex po powrocie :tak:, no i na jeden kontrakt do Indii pojechalismy razem - przez pół roku mieszkałam w Bombaju.

nie wypowiadam się w kwestii moderatorów, bo jestem swieżynka więc zgadzam się na wybór ogółu :tak:
 
Doczekałam się moich lodów :-). Mężuś poleciał mi do sklepu, kochany:tak:. Zjadłam dużą porcję i poprawiłam jeszcze czipsami. Teraz mam już dość. Siedzimy z mężem i szwagrem i kabaret oglądamy, ale oczy same mi się już zamykają. Muszę zmykać do łóżeczka, bo jak nasz Starszak znów jutro wyskoczy o 6.20 (tak jak dziś) :baffled::baffled::baffled:
 
cześć żabki moje :-)

Witam się z poranną kawą - wreszcie parzoną, mniami ;-)
Co do widoku za oknem u mnie taki sam jak u martusi :szok: bombastycznie !!! :-D

Od wczoraj męczy mnie coś w jelicie, bo tam mi utknęło po lewej stronie na wysokosci jajnika, rano myślałam, że się za przeproszeniem "zesram" z bólu , ma nadzieje, że to dziś wydaleeeee:-D:-D:baffled:

A Nataszyca mnie juz nie kopnęła więcej , piczka jedna, mame denerwuje :-D

Aha umówiłam sobie kolejne prenatalne na 14.04 , już się nie mogę doczekać, aż się z małą znowu zobaczymy :tak: to będzie coś 19 - 20 tydzień;-)

P.s. 1 co do moderatora, to ja nie wiem, zgadzam się z Wami ;)
P.s. 2 co można zrobić jakiegoś tkiego innego z piersi z kuraka ????? bo bym chciałą przed małżem zabłysnąć:-D
 
heloł

maybebaby - ja mialam tak po porodzie. lezalam pod dwiema kołdrami bylam zlana zimnym potem, i się trzęsłam. ale to po porodzie a nie przed. to takie jakby załamanie mialam. gorączka, bóle mięśni...ale rzeszło.

mnie brzuch tez boli, ale nalatałam się poprostu przy tym remoncie. jak ogarne to pokaże wam fotki :)
 
cześć żabki moje :-)

Witam się z poranną kawą - wreszcie parzoną, mniami ;-)
Co do widoku za oknem u mnie taki sam jak u martusi :szok: bombastycznie !!! :-D

Od wczoraj męczy mnie coś w jelicie, bo tam mi utknęło po lewej stronie na wysokosci jajnika, rano myślałam, że się za przeproszeniem "zesram" z bólu , ma nadzieje, że to dziś wydaleeeee:-D:-D:baffled:

A Nataszyca mnie juz nie kopnęła więcej , piczka jedna, mame denerwuje :-D

Aha umówiłam sobie kolejne prenatalne na 14.04 , już się nie mogę doczekać, aż się z małą znowu zobaczymy :tak: to będzie coś 19 - 20 tydzień;-)

P.s. 1 co do moderatora, to ja nie wiem, zgadzam się z Wami ;)
P.s. 2 co można zrobić jakiegoś tkiego innego z piersi z kuraka ????? bo bym chciałą przed małżem zabłysnąć:-D
mozesz zrobic cos takiego ;-) All about...: Kurczak Kojaj.

witam sie i znikam na kawe, potem poogarniam co sie dzialo ;-)
 
reklama
Witajcie dziwczyny w Polsce!!!jak milo tu znowu byc!!!Szkoda, ze nie moge sie z wami wszystkimi spotkac i pogadac. Od jutra zaczynam zalatwiac sprawy-dentysta idzie na pierwszy ogien, a we wtorek wizyta u ginka, mam nadzieje, ze juz sie dowiem jaka plec. Pozdrawiam was goraco w sniegowa niedziele. Buziaki!
 
Do góry