reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Dziewczyna to tak mozna zwolnic w okresie "wychowawczym"? nie wiem nie znam sie masakra
perell jaki to wozek?

u nas szpital jas chory i to mocno i ja tez odebralo mi glos ani slowa nie moge wypowiedziec normalnie niema jestem

no i jas za malo wazy i ma anemie wrrrrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :-)

Lilijanna zrabe kurier dostał bo to zlecenie stałe i on co piatek po dokumety przyjezdza ale ma byc ok jedenastej tak jest umowione a wczoraj był o16:crazy:

Tygrysek zdrowka :-)

Dziewczyna ale na wychowawczym nie moga cie zwolnic:nerd:


Ja wczoraj z kolezankami na karaoke byłam odstresowałam sie posmiałam ;-):-Di dzis od razu humorek lepszy tylko nie wyspana bo zabalowałysmy dosc długo;-):-p:-D.No i jest wkoncu upragniona wiosna :-D

Miłego wieczora:-)
 
Tygrysek - duzo, bardzo duzo zdrowka!
Dziewczyna - u Nas tez nie moga zwolnic... wiec cos jest nie tak. Mi jedynie moga okroic godziny,ale musza dac taka sama lub podobna pozycje, jaka mialam wczesniej.

Nie narzekam,a jutro ide do pracy na 7.30.

Milego weekendu Mamuski!
 
Lilijanna oczywiście na mój koszt :-:)-( Ale to jest oszukiwanie ludzi.. bo w necie wszędzie widzę piękny niebieski, zamawiam ten kolor i dostaje fioletowy. Ale numer koloru zgadza się z tym który zamówiłam, szkoda że tylko numer :-(
Plułabym się o to i pisałabym do allegro. To jest jawne wprowadzanie klienta w błąd.

Hej dziewczynki. I u nas się robi ładna pogoda. A w racy no cóż w poniedziałek wróciłam a w piątek dostałam wypowiedzenie. Muszę poszukać czegoś innego. Pozdrawiam
Przykro mi. Ale mam pytanie, wróciłaś na pełne 8h do pracy? Ech jest taki przepis, który mówi, że jeśli po macierzyńskim zmienisz etat na 7/8 choćby, musi być mniej niż pełen etat to przez rok nie mogą Cię zwolnić. Ale teraz już po ptakach, ale to tak na przyszłość. :-(

no i jas za malo wazy i ma anemie wrrrrr
Zdrówka. Dla Ciebie też.

Ej, a gdzie jest napisane, że Dziewczyna82 była na wychowawczym? Wróciła do pracy normalnie, szef świnia i tyle. Teraz nic tylko zachorować, tyle, że ZUS ma teraz nagonkę jak diabli.

My dzisiaj jedziemy na koniki, marchew zakupiona i będziemy karmić. Dla Weroniki to będzie nowość, bo jak bywaliśmy to albo była za mała albo spała. :-p

Noc - pobudka co 1h albo 1,5h. Żyć nie umierać, niech te zęby wyjdą. Dzisiaj już nic nie dałam przeciwbólowego, bo ile można, to się pomęczyłyśmy, pobudka, cyc, spanko, pobudka, cyc, spanko.
 
Ostatnia edycja:
Tygrysek wózek to bebetto nico.. Zamówiłam taki
Zobacz załącznik 552061 a dostałam w kolorze o takim Zobacz załącznik 552062
I na metce od wózka jest napisane kolor 275 wiec wspaniale ;-//
Tygrysek dużo zdrówka dla Ciebie i Jasia ;-*

Lilijanna nawet na stronie producenta jest pokazany wózek w kolorze niebieskim dopiero potem okazuje się że jest fiolet.

Też miałam to samo z Krystianem ale mu przeszło a ząb dalej nie przebity.. Budził się co godzinkę i ja już go zostawiłam u siebie w łóżku i tylko cycka dawałam do ciumkania.. Pare dni to trwało i mu przeszło, tzn budzi się około 3 razy w nocy...

Agencik nie chce pić mleczka za dnia, bo 'nie ma czasu' tyle rzeczy trzeba zobaczyć dotknąć a ja go zatrzymuje.. co za mama ;-) Doszło już do tego że ściągam mleko i mu podaje w niekapku by łaskawie coś wypił.. szaleństwo ;-)
 
reklama
Do góry