reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Gratki zabkow u nas ciagle nie ma. My zrobilismy 8 km piechota z wozkiem zaliczajac knajpke oczywiscie, niestety zerwal sie silny wiatr i chyba spadnie deszcz coz Angliaaa :rofl2:
 
O to mam nadzieję że ta wasza pogoda jutro u mnie będzie.Bo tu do południa siąpiło,potem też nie wiele ciekawiej choc dobrze że juz nie padało.Mieliśmy wszyscy na zakupy jechac,ale taka pogoda i tylko we dwoje z Alankiem pojechaliśmy.Kupiłam mu dwie pary bucików i czape sobie butki i troche innych szpargałów.
W kuchni sajgon zostawiłam ale chyba udam że nie widze niech leży do jutra.
Spokojnej nocki mamuśki:)
 
fasolka
o rany!
U Ciebie już trzy zębole a u mnie jeszcze ani jednego nie ma

Nie martw się Awersja, my też nie mamy jeszcze ząbków. :tak:
A u nas dziś pięknie, cieplutko, słoneczko, piękna wiosna. Niestety ja spędziłam ją w szpitalu, bo babcia nam się rozchorowała. Ciężko z nią, mam jednak wielką nadzieję, modlę się.....
 
I u nas zębów brak :-)

Beacia82 - dobrze zrobiłaś, sen na pierwszym miejscu. :tak:
Anmika - zdrówka dla babci, trzeba mieć nadzieję, do końca :tak:

U nas dziś znowu będzie pięknie na dworze, już to widać zza okna. :-D
 
Witam porannie :-) co do zebolow to kazde inaczej Pati jest w posrodku bo Szymon miał szybciej duzo a Dorota w tym wieku jeszcze nie miała zadnego ;-) ja mam taka chrype ze ledwo mowie tylko tak smiesznie bo gardło mnie nie boli:szok:,młoda w nocy znowu marudziła ale obok zabek tez chyba zaraz wyskoczy bo pod skora go widac:cool2:od rana słonko wiec pogoda bedzie :-D

Animka &&&&&&&&&&&&&& za babcie.


Miłego dzionka:-)
 
Czesc Mamuski!

My tez jeszcze bez zabka.

Anmika - trzymam kciuki za babcię
Fasolka - gratki!!!


Mikus juz coraz dluzej potrafi utrzymac rownowage siedzac. Jestem z niego dumna! i dzisiaj zrobil Mamie niespodzianke spiac do 6 w swoim lozeczku :-D

Miluskiego dnia!
 
reklama
No i nadeszła ta chwila:-pobnizyłam łozeczko bo wchodze do pokoju(spała wczesniej) a ona kleczy trzymajac sie łozeczka brzegu i probuje wstac:szok::-) wiec matka w przypływie wizji jak dziecko wypada na głowke w trymiga obnizyła ;-)..... a wczoraj do tyłu czołgajac -czworakujac nie wiem co to było wlazła pod łozko i sie dupa zaklinowała:cool2::-)
 
Do góry