reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Ale spokojnie dzisiaj.

Perell - dobrze bedziesz miala z oszczednym dzieckiem :tak:Moj Starszak dostal cos nowego to popatrzyl i tyle. Dopiero nastepnego dnia,a moze i nawet pozniej spokojnie patrzyl,a zanim polubil zabawke to chyba miesiac mijal. Zawsze bylam zla,ze wydalam bez sensu pieniadze :-)

U mnie Mikus od dwoch dni spi w ciagu dnia 3 razy po 30 min. Chodzi tez spac troszke pozniej. Jest bardzo niespokojny, na dolnym dziasle widac juz,ze bedzie za jakis czas szykowala sie jedyneczka (ale wierze w genetyke ,wiec na moje jeszcze z co najmniej miesiac [ja mialam 8 ,5 mies, Maz 9 miesiecy, Starszak 8,5). Moze to skok albo jak u Kasieq zaczal uczyc sie nowych rzeczy i stad takie rozdraznienie.

Milej nocki Mamusie!
 
reklama
Witam wieczornie :-) Pati dzis 7 mies stukło:szok::-) i dzis mała zaczeła sama siadac :-)ja zagoniona jestem ale juz od soboty luzy beda;-);-) młoda marudna masakycznie budzi sie w nocy w dzien to tylko na dworze spi :baffled: zeby da jak nic kupiłam kropla camile ale szału nie ma tz srednio działa na nia:nerd: ....buziaki lece dalej robic :rofl2:
 
Doczytalam was.
My mamy kota i tez zrzuca teraz siersc. Najgorsze to że Adam kogokolwiek zlapie to wyrywa włosy. Czy z kota czy ludzkie wsio jedno. Na dywanie ich pełno i odkurzam codziennie. Podłogę myje raz na 3 dni i jest ok.

Awersja życzę wam aby szybko się znalazlo miejsce. Być może we wrześniu zalapie sie Anotsia do tego zlobka w Twojej okolicy. Kto wie. Trzeba być dobrej myśli. Też bym się nie zgodziła na wcześniejszy powrót do pracy.

Axa i jak tam? Byczysz się? Gotują Ci? Bawią małą?

Fasolka gratulacje dla młodej damy! Wow! Jak ona to zrobiła?

A gdzie stokrotka? Coś do nas nie zagląda. .

Ja czekam na ta sobotę jak sep. Tatko przyjeżdża do nas na 10 dni. To wiele dla mnie znaczy bo my tu rodziny nie mamy żadnej. .
 
Fasolka35 - brawo dla Pati. :tak:
Ayni - to miłego z tatą bycia. :tak:

Stokrotka.af - gdzie jesteś? ;-)


Mamuśki od płaczków, jak u Was noc? Ja wczoraj Nisiaka do łóżka 19:30, spanko od razu, potem pobudka 22, 0, 0:30 kiedy to wybierałam się spać już, obudziła się z takim rykiem, że masakra, więc zapodałam 5ml paracetamolu i spała do rana, czyli obstawiam zęby.

Dzisiaj podczas kąpieli szczoteczką jej tam w paszczy natrę tak, że ból bólem zabiję. Bo przeciwbólowca nie będę przecież dawać codziennie. :confused2:


KasiaP-P - super pływak, a Ty jaka figura ;-)
Perell - ładnie siedzi
Taycia - piękne półobroty
Kasieq - te pierwsze kroczki są najsłodsze.
 
Lilijanna ale zdolna córeczka! Fajny ten plac, taki bezpieczny ;-)

Dzwonił wczoraj do mnie facet z TVN :szok: powiedział że pisze reportaż o rodzinach gdzie jedno z partnerów chce kolejnego dziecka a drugie nie. I pytał się czy jestem w takiej sytuacji..
Jestem ciekawa skąd on miał mój numer i wiedział że mam dziecko...
 
Perell - no prosze to Ci niespodzianka. Ale to na pewno reporter ,czy może ktoś robił osbie żart?
Lili - super córcia i też pulchniutka jak mój Robaczek Ile waży ? mój to już pewnie z 11 kg spokojnie :nerd:
Ayni - super,że Tata przyjedzie. Zawsze jakieś towarzystwo i ktoś do pomocy.

U Nas nocka ok. Mały pojawił się w moim łóżku dopiero po 4 ,więc tak spać mogę :tak:

Miłego dnia!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTÓW/ TEK! STO LAT !!!!!!!
 
Witam wszystkie mamusie:-)

Dziewczyny mam do sprzedania 6 kartoników mleka Bebiko 2- moja mała zastrajkowała i przestała pić mleko a kupowaliśmy zawsze na zapas po 10 kartoników no i mi zostało. Mleko jest oczywiście nieotwieranie, data ważności do 2014r.Chętnie sprzedam po 10 zł za kartonik. Może któraś mama byłaby zainteresowana?Jeśli tak to proszę pisać na PW.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidziusie:-)
 
Lilijanna mój dzisiejszją noc miał tragiczną, jeszcze gorzej niż ostatnie. Po kąpieli spał te 3 godzniy, napił się i usnął. Ale potem to już meksyk, budził się chyba nawet co godzinę. Już sama nie wiem, bo nawet go do łóżeczka nie odkładałam, tylko spał ze mną, a pierś wyciągałam na śpiąco. Masakra! I nie mam pojęcia, co mu jest?!
 
reklama
Witam dziewczyny :-)
Ayni ona smieszna taka jest bo do raczkowania ni w zab a siada ,ona na bok sie lekko obraca tak jakby brzuszki skosne reka sie podepsze i juz siedzi:-D fajnie ze odwiedziny bedziesz miec:-)

Moja tez płaczka sie zrobiła nie dosc ze zeby to chyba jeszcze doszedł tz lek separacyjny bo tylko jej znikne z widoku to jest taki ryk ze chyba na parterze ja słysza (my na 9 mieszkamy):szok: a jak sie pojawie to juz usmiech:-p .A i ze spaniem tez cyrki i w nocy i w dzien dobrze ze ciepło sie robi i spacerowac dłuzej mozna to choc na spacerze bez ryku usypia:rofl2:.Lece poogladac galerie;-)


Lilijanna ale zdolniacha a jak ja zobaczyłam to mi szczeka opadła jest tak podobna do corki znajomej ze za blizniaczki mogły by robic;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry