reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Witam się...
Widzę, że nerwowe z nas kobiety:-D To pewnie ze zmęczenia...przynajmniej ja to sobie tłumaczę tak:tak: Moja Młoda wczoraj obudziła się ok 23 ze strasznym płaczem, a właściwie piskiem i obstawiam brzuszek...ponosiłam są na rękach jakies pół godzinki i zasnęła, ale tak żałośnie kwiliła, że aż się przestraszylam...i wiecie co może jestem jakaś przewrażliwiona czy coś ale podejrzewam,że moja mama mogła jej coś dać do sprobowania:dry: Kocham ją nad życie i świetnie się dogadujemy, ale widzę, że nie podziela mojego zdania co do karmienia mojej córki...jakby mogła to by ją rosołem już nakarmiła, a Marcelina ma delikatny brzuszek i mało do tej pory jej dawałam poza moim mlekiem...ehhh

Co do sobotniej wizyty teściów to...teściowa nie przyjechała bo stwierdziła, że u B (czyli u mnie) jest za gorąco dla niej! :-D Noż kurde po pierwsze to ona do mnie nie musi przyjezdzać, ale do syna czy wnuków...U nas jest ciepło, szczególnie wieczorem bo dzieci trzeba kapac przeciez...no i Maluchy bawia sie na podłodze...Zreszta ja nie wiem po co oni chca z nami mieszkac jak nawet w sprawie temp w domu mamy róze zdana:confused: Był tesc ze szwagierka i jej synkiem, nie bylo wyzerki wiec szybko pojechali:-D


A wczoraj byli moi bracia i upieklismy wielka pizze:tak: Pychaaaa to tak a propos cwiczen i diet:-D oj tam oj tam sie spali dzisiaj:tak:Tez mi sie marzy waga sprzed ciazy ale jeszcze jakies 5 kg:-(

Zdrówka i spokoju wszystkim
 
Ja juz po kawce, dziecie zasnelo na pierwsza drzemke.
Nie wiem o co mu dzis chodzilo, ale od 4 do ok 6 rano spal, o ile go od czasu do czasu polulałam. Tak na poslpiaco to robilam, bo z tego jego niespania wyladowal ze mna w lozku(maz byl w pracy na nocce). no i on teraz zadowolony odsypia, a ja na necie siedze. :-)
bebe, robisz smaka na pizze ;-) chociaż ja w sumie mam dzis w planie burgery zrobic na obiad...tylko po wołowe trzeba pojsc ;-)
 
Ja dzis robię pieczarkową na obiad a na kolację sałatkę brokułową bo chodzi za mną od wczoraj:tak:
Kurcze właśnie sobie uświadomiłam jaka jestem głodna...idę na śniadanie:-D
 
brakuje mi spotkań z koleżankami a tu gdzie teraz mieszkam nikogo nie znam :no:
Ja mam tak od 5 lat, jakieś koleżanki już mam, ale one pracują i potem szybko do dzieciaków lecą i jakiś spacer albo siedzą w domu. Tutaj wszyscy w ogóle po chatach siedzą.

Pocieszam się, że jak Ada pójdzie od września do przedszkola to coś się ruszy. ;-)


No nic idę się zmierzyć z tym prasowaniem w końcu, tym, bardziej, że wczoraj 5 pralek wyprałam i wszystko suche, a szafy puste. No nic przy okazji półki zetrę. :-p
 
WITAM:)

No i ja dołączam wczoraj było nerwowo w domu :/

Zdrówka potrzebującym!!

BEBE i dobrze :p oby dzisiaj córcia juz tak nie płakała...
MONALIZA hahahahahahaha!!!niezły M :D mój jak coś chce to też tylko szlafroczke ma na sobie albo ręcznik i wskakuje do mnie na golasa :D no ale nie zawsze mnie sie chce i mina jego zajefajna :p
 
reklama
Lilijanna ja w sobote takiego powera dostałam wieczorem ze cała składnice wyprasowałam:-Da teraz jedno sie suszy i obiecuja sobie ze nie bede odkładac tylko od razu wyprasuje ;-)zawsze tak sobie obiecuje a pote:zawstydzona/y:


Lotka i Bebe to jak zrobicie to kurierem do mnie prosze a co;-):-p:-D
 
Do góry