reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Objadłam sie zupka dzieci z dworu juz w domku wypili kakao teraz zupke dojadają i mykamy polepic plasteliną hmm moze wazoniki zrobimy...:)
 
Patrysia fajnie :-) moich zajmowało malowanie duzy szary papier przyklejałam do podłogi (paneli )i malowali ,odbijali łapki zajmowało ich to na dosc troche oczywiscie ja z nimi bo mogło sie skonczyc picassem na scianie:-p:-D


Ps.:-pale cisza dobrze miec nastoletnia corke;-) zajeła sie troche mała a mamusia w tym czasie trawnik w koncu skosiła:zawstydzona/y:,zafarbowała włoski zrobiła brewki i pomalowała pazurki:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
patrysia no wlasnie zero kontaktu zero, ani przez emeil ani przez telefon a ja jestem w podbramkowej sytuacji i tej kasy pilnie potrzebuje
zobacz czy masz dostepna wysylke za granice, jesli nie nie musisz wysylac, poza tym za granice zawsze jest drozej to mozna zrobic kurierem i placi odbiorca i wtedy ty jej te 17 zl oddasz
 
Moja maduda sie zrobiła wieczorem i z furia sie na wszystko rzuca i do dziobka ciagnie ja jej w dziobek luk a tam na dole widac dwa zebole pod sama skorka :szok: :szok:borajstwo moje sie meczy:eek:
 
Ps.:-pale cisza dobrze miec nastoletnia corke;-) zajeła sie troche mała a mamusia w tym czasie trawnik w koncu skosiła:zawstydzona/y:,zafarbowała włoski zrobiła brewki i pomalowała pazurki:rofl2:
Miej litość. :-p

Moja maduda sie zrobiła wieczorem i z furia sie na wszystko rzuca i do dziobka ciagnie ja jej w dziobek luk a tam na dole widac dwa zebole pod sama skorka :szok: :szok:borajstwo moje sie meczy:eek:
Ooo, super, my się nadal męczymy. :confused2:


No nie było kupala cały dzień, to oczywiście nie było szans na normalne zaśnięcie, leży obok mnie smród jeden. :-p Zaraz szybkie przebranie i trzeba pozbyć się śmierdzielka. :laugh2:


FutureMummy - o to rzeczywiście niedaleko.
 
Co tam robita? Ja mialam ogladac Dirty Dancing, bo jeszcze nie widzialam, ale zagnalo mnie na orbitreka, duzy i maly spia a ja jeszcze urzeduje i nadal sie poce :)

Fasolka mnie korci zeby sobie zrobic dzieciaczki w wiekszym odstepie wieku, to wtedy to starsze zawsze bedzie w czyms matce pomagac, a jak nie to chociaz mlodszym sie zajmie hihi. Dobrze Ci tak :)
 
heh wysypka zeszla z buzi a za to jest w innych miejscach. no ciekawe co to za cholerstwo. jutro szczepienie wiec bedzie krzyku co niemiara... :-(

maluch zasnal po 21. a po 23 jeszcze karmienie i zmiana pieluchy i oby poszlo gladko.

buziaki mamusie
dobrej nocy.
 
reklama
Witam się Mamuśki późną porą;-)
Nie miałam za bardzo przez dzień jak napisać..teraz ponadrabiam i mam nadzieję że mi się uda.:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ayni- ja też wierzę że sie uda nam doczekać chociaż do roczku:tak:
Palma- u nas też to wyskok bardziej niz skok..Jak dla mnie to chyba najcięższy skok u Artura jak na razie..jakoś strasznie się ciagnie:szok:
Bebe- No na szczęście przed 12 wrócił ale ledwo żywy:-D
Monaliza- zdrówka!!
Anusienka- uuu współczuje paluchom..:-(
Taycia- zdrówka!!
Tygrysku- ja teraz w zimie jeżdżę ale to przez to że śniegu na tarasie pełno i ślisko..a dla własnego rozruszania wole się przejść. Ale czasami też zostawiałam :tak:
U nas co do światła w nocy to zazwyczaj M jak wstaje do robienia mleka ( tak on wstaje)to zapala lampkę nocną a potem gasi, małemu to nie przeszkadza i nawet nie zauważa.;-)

Chyba jutro dokończę nadrabiać bo zamykają mi się całe oczy;-) Dobrej Nocy;-)
 
Do góry