reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Dziewczyny a ja z takim zapytaniem moje starsze dziecko znowu gorączkuje temp pomiędzy 38 a 39,4 po zbiciu zostaje 37 chce jutro wybrać się do lekarza po skierowanie na badani jakąś morfologię czy coś może tam coś wyjdzie tylko tak się zastanawiam czy dostanę takie skierowanie skoro niedawno była na antybiotyku (nadmieniam iż po tym jak antybiotyk przestał działać temp wróciła). Przecież nie mogę jej ciągle faszerować czymś przeciwgorączkowym.
 
reklama
Gorgusia ja mam mleczko do demakijazu z bielendy i jestem zadowolona :)
Tygrysek ale ja nie pisalam tego powaznie przeciez Ty mi nie przeszkadzasz nikt mi nie przeszkadza tu no moze poza jedna osoba.
Merlin uzylas obrazliwego okreslenia w stosunku do dziecka... ciekawa jestem czy bylabys zadowolona albo nie wiem jaka gdyby ktos tak nazywal Twojego synka. to jest tylko dziecko. niczemu nie jest winne. przestan sie wyglupiac i zostan, jak sama kiedys mowilas, to jest forum i tu mozna wyrazic swoje zdanie/poglady. mnie bardzo razi jak ktos nazywa tak dzieci, obojetnie swoje czy kuzynki, kolezanki, szwagierki,bratowej. troszeczke szacunku.
 
Kochane mamuśki dziękuję za to, że byłyście ze mną przez cały czas, za wsparcie, podpowiedzi. Dziękuję każdej z osobna za to, że jesteście i że byłyście. Życzę Wam Mamuśki i Waszym dzieciaczkom wszystkiego dobrego.
I każdego dnia pamiętajcie o tym, że jesteście najwspanialszymi kobietami, najwspanialszymi mamuśkami na świecie i macie najwspanialsze skarby :-):-);-):tak::-):-)



Merlin wszystkiego dobrego ;)


Dziękuje za życzenia dla Layluśki na 5 miesięcy :) nie jestem w stanie Was ogarniac na bieżąco, za 6 dni ślub... tyle na glowie, ze nie wiem jak sie nazywam :(

wszystkiego dobrego na nowej drodze życia

WITAM:)

Dzisiaj w nocy Marcello obudziło mnie bo nie mógł obrócić się przez rączkę na plecki z brzuszka...zamiast me dziecie spać sobie obroty robi :p

Dzisiaj jestem lepiej wyspana dzieci ładnie spały jak i nie trzeba było zrywać sie o 6 z łóżka to człowiek od razu szczesliwszy :D

LILJANNA
twój o 2 idzie spać a mój wstaje do pracy :p
PALEMKO ZAZDRASZCZAM!!

Ja z M miałam 6 rocznice ślubu 4 lutego ;) ach jak ten czas leci...


gratulacje z powodu rocznicy

Byłam tutaj praktycznie od początku-jako jedna z pierwszych wrześniówek. Sporo pisałam, udzielałam się, starałam się pomagać. Teraz czuję się już niezauważana, moje wpisy umykają i wiem,że nikt nie zauważy mojej nieobecności.

ja mam takie same odczucie, ale co mi tam ;)
nikt nie ma czasu żeby każdemu odpisywać
 
Doloress Kochane mamuśki dziękuję za to, że byłyście ze mną przez cały czas, za wsparcie, podpowiedzi. Dziękuję każdej z osobna za to, że jesteście i że byłyście. Życzę Wam Mamuśki i Waszym dzieciaczkom wszystkiego dobrego.
I każdego dnia pamiętajcie o tym, że jesteście najwspanialszymi kobietami, najwspanialszymi mamuśkami na świecie i macie najwspanialsze skarby
biggrin.gif
biggrin.gif
wink2.gif
yes2.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

tylko sie nigdzie nie wybieraj :no::wściekła/y::no:
 
Dziewczyna wiesz ja tak sobie mysle ze skoro po skonczeniu antybiotyku temp wraca to znaczy ze albo jest zle dobrany albo cos powaznego sie dzieje. powiem Ci tak: moja mama miala zle podobierane leki i te ich dzialania niepozadane o ktorych nie informowali jej lekarze spowodowaly ze ma astme oskrzelowa i niedomykalnosc zastawek... takze ja bym sie wziela za tych lekarzy moze niech dadza skierowanie do szpitala i tam porobia szczegolowe badania?
 
reklama
Do góry