reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Wczoraj Krzyś poszedł spać o 1 w nocy tym razem i także od 21 odkładałam go do łóżeczka co 15 :wściekła/y: dziś zostawiam go w spokoju właśnie próbuje siadać huśtając sie na huśtawce ... może sie zmęczy i pójdzie spać :sorry:
Pojechaliśmy dziś oglądać spacerówki i tak na prawdę dwie mi sie spodobały najbardziej bo były bardzo lekkie i super sie składały pokaże wam na wyprawowym :tak:... Później mężu wrócił do domu z Krzysiem a ja zostałam na jazdy które mi bardzo dobrze idą i jestem pozytywnie naładowana do tego wszystkiego :tak:
Wkurzyłam sie na męża bo zostawiłam mu w domu kaszkę z ugotowaną gruszką i mleczko w proszku do zalania... powiedziałam żeby najpierw zaczą od kaszki ... i wyobraźcie sobie ze Krzyś nie chciał jeść kaszki więc on już nic mu nie dał do jedzenia :szok: i tak był głodny aż do mojego przyjścia kiedy to zjadł kaszkę :angry: po prostu ani nie spróbował drugi raz ani nie pomyślał zeby mu dac mleczko do picia :baffled: ja po prostu nie mogę .... Krzyś co prawda nie płakał jak przyszłam raczej miał dobry humor no ale ... Jak poszłam ostatnio w sobotę na jazdy i zostawiłam z teściową też nie chciał pic mleczka i ta też nie podala mu drugi raz. Ja nie wiem przecież to logiczne że jak dziecko nie chce to trzeba spróbować za jakiś czas a nie trzymać na głodniaka 5 godzin :-(

ps. zrobiłam mleko owsiane z tego przepisu jest pyszne i zapychające tylko jakieś gęste mi wyszło chyba tzreba więcej wody dodawać http://pinkcake.blox.pl/2012/03/Jak-zrobic-mleko-owsiane.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
FutureMummysuper - piękny grubcio !
maluszek2012 fajnie że udało się wyrwać i dzięki za podpowiedź piwka :tak:
Doloresswdech wydech - wiesz swoje a córunia jest w sam raz i niech odchudzają sie ci co gadają
bebe85 moi teściowie zanim się pobraliśmy byli do serca przyłóż - dla mnie to była super rodzina, po ślubie a już w ciaży to pół ciazy przepłakałam przez nich przez sytuacje które stwarzali, kłamstwa, oszczerstwa itd żałuje że uległam wtedy dla męża i nie wyprowadziłam sie dziś tylko odliczam czas aż stanę na nogi zawodowo i zarobkowo i wyniosę sie na swoje.
*martusia* moim zdaniem kupa normalna - a teraz kupy mogą być ciut inne, różne bo zmienia sie dieta dziecka i on uczy sie na nią reagować
awersja uf uf uf gratulacje i trzymam kciuki za was ! no i z niecierpliwością czekam na info o pieluszkach
 
Merlin wlasnie czytalam o kupkach i wyczytalam ze ok ;)

ja patrzac na zachowanie mojej matki wczesniej a zwlaszcza teraz jak juz jest niunio i jak bylam w ciazy to dziekuje swojemu rozumkowi za to ze nie sprzedalam mieszkania bo chyba teraz wolalabym spac w kartonach niz mieszkac z nia.
 
Ja dzis wybylam z kumpela na dwie godzinki i padam juz:-Dbylam na lowach w lumpie oczywiscie nakupilam kilka ciuszkow dla mojego szkraba,wrocilysmy i wypilysmy piwko:-Di jakos bylo milo,odpoczelam:-Da te dwie godzinki od domku byly piekne i blogie:-D:-D aa i polecam piwo bavaria bez %% pilam dzis smak brzoskwiniowy:-p

Future uu to zdrowka dla Hesi! a Gucio to wow faktycznie pulpecik:-D

Stokrotka daj kawałek ciacha:-p:-D

a choć całkiem smaczne wyszło a jak TZ wróci z roboty to pewnie pół blachy wszamie ;-)

Strzelam FOCHA :p
nikt mi nie napisał nic ;P
i jest mi przykro
a poza tym mam doła...
nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie lubi i takie tam... :rofl2:



idę spać niedobre :-D:-)
DOBRANOC

Monaliza sto lat, sto lat.... Najlepszego... :-D



skąd ja to znam
przejmowanie się wszystkimi naokoło
tylko nie sobą
ja to zawsze oddam wszystko, a potem dostaję figę z makiem
w potrzebie widzę większość tyłków :rofl2::-)
więc mądrzeję z czasem i staję się troszkę egoistką




NIE DAJ SIĘ!!!
NIE MA TO JAK NA SWOIM!!!
będziesz tego żałować i pluć sobie w brodę

to moje zdanie
koniec kropka ;)



no moja dziś na diecie chyba
bo :wściekła/y::no: prababcia powiedziała Zuzi, że jest gruba
jeszcze jeden taki tekst i jej nie zobaczy - na marginesie ma 6000

i dziś rano po 12h spania nie zjadła nic
potem ledwo 30ml
120ml udało mi się jej wcisnąć na drzemce po 4h
a potem to już w miarę jak mama mówiła do skarbeńka kruszyneczko ty moja to zaczęła jeść

my Cie kochamy nie martw się ;-)
 
Wiecie a mój Julian to raczej marchewki niestety jeść nie może :-( wczoraj zjadł parę łyżeczek i jak zaczął od ok 22:30 płakać to przestał i zasnął jakoś po 2 w nocy masakra a tak krzyczał jakby go ze skóry obdzierali.

wiesz ze moj identycznie :szok: cos misie wydaje ze gotowana marchew wywoluje zaparcia

hej. Gucio spi. aha chyba wam nie mowilam, Gucio wazy 8150 ;) grubcio.
ale Hesia za to ma 38.9. tzn miala, teraz jej spadła goraczka i spi bidulka. ale nie ma ani kataru, ani kaszlu...ciekawo. mam nadzieje, ze się nic nie wykluje do rana...ejh

zdrowka

Doloress ja Cie kocham ;-)

jutro będę pozno raczej musze isc z malym caaaaly kawal w takim mrozie do przedszkola na dzien babci i dziadka bo nikogo nie bedzie, no moze tesc, bo moi chorzy

dola mam jak row marianski czy jak to sie tam nazywa ale... to ciezki temat, ktory juz zawsze bedzie wracal we mnie do konca zycia eh ciezko mi chyba lezki dzis spadna

buziaki
 
Ostatnia edycja:
oj naryczałam się wczoraj naryczałam

martusia &&& będzie dobrze

na 11ta do malej do przedszkola a na 17.30 dentysta trzeci raz już się rejestruje, dwa razy nie poszłam bo się bałam ciekawe czy dziś się odważę
 
reklama
Moj dziec cala noc byl glodny:szok::szok:no jad i jadl, a rano ok 7 nakarmilam i sobie jeszcze lezalam wstawac mi sie nie chcialo:-pa maly sobie gadal mruczal 5 min mialam zamkniete oczy i co? dziecko zjechalo jakies 20cm w dol i obrocilo sie w poprzek!!!ladnie prosto no i byl juz ok 10cm stopkami od brzegu!!takiego psikusa jeszcze mamie nie zrobil:-D

Martusia 3mam kciuki!!!!! oby poszlo raz dwa i było dobrze!

Tygrys do dentysty raz dwa!! duza dziewczynka juz z Ciebie:-Dpomysl,że potem bedzie mocniej bolec!

Merlin no faktycznie logiczne! maz jak to maz jeszcze jak pierwsze dziecko no wybaczy sie:-pale tesciowa? ktory swoje dzieci juz wychowala? co ona nie wie? ja az sie boje mojego jak przyjdzie mi zostawic tak zeby mieli mi nakarmic juz widze co dostanie...bo tak jak wczoraj wyrwalam sie ale wrocilam tak zeby go nakarmic ale dwie godzinki poza domem sama to i tak duzooo:) dzieki za przespis :) a Ty Krzysiowi dajesz kaszke sinlac codziennie? bo ja dopiero raz mu dalam na probe
 
Do góry