reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Merlin oj tak te drzemki sa naprawde meczace, bo ja wtedy nie wiem za co mam sie zabrac, dzis zdarzylam sprzatnac sypialnie i juz wstal. Ja nie wiem skoro nie spia w dzien to w nocy powinny padac:-Di przesypiac, choc nie narzekam bo Dawid znow w nocy przespal 4godzinki!:szok:

Co do lekarzy to masz racje. Najmadrzejsi pfff. Jak powiedzial jej,że slini sie maly i wszystko gryzie w wieku 3 miesiecy to ona,że na zeby za szybko to nie to:-D:no: jak nie ? u mnie cala czworka dostala zeby w 4/5miesiacu a moja bratanica jak miala 3.5 wiec co ona pierdzieli?aa i mi lekarka na 1 szczepieniu powiedziala,że MUSZE nauczyc go smoka zeby miec czym go uspokoic bo wtedy plakal no ale wiadomo mial 1,5miesiaca! i na nic moje tlumaczenia,że on za nic nie chce bo jej odpowiedz byla,że na sile wpychac:szok::-D ciekawe co teraz powie. Tak w ogole mialam Ci pisac,że Ty uwazasz na jajka a mi pediatra(nie ten od smoka) powiedziala,że jajko,paste jajeczna smialo moge zjesc wiec ja juz glupieje z tym naszym uczuleniem!

Martusia zrob jak uwazasz:) jesli masz taka potrzebe... Ty z malym siedzisz 24h a troszeczke czegos mu nie zaszkodzi :) i nie sluchaj meza we wszyskim:-D:-p

Drugi dzien skalpela za mna!!! ufff alaaa:-Dide pod prysznic
 
reklama
Smoka na sile nie mozna dac jak nie chce to nie i po co stresowac dziecko "ulepszeniem ". Moja nie chce i na razie sie poddalam. Zebow tez szukam co drugi dzien i nic,bialawe ma ze juz przygotowane jedynki do wychodzenia ale na razie nie ma. Pamietam ze syn siostry urodzil sie z jedynka , na 2 tyg to juz mu cala wyszla wiec to zalezne od dziecka.
Nie wiem o co chodzi z tymi skokami ale ja ich nie mam u swojej corci. Syn tez ich nie przechodzil. Owszem wiecej rozumie,robi, zmienia jej sie zachowanie ale to z dnia na dzien cos nowego,nie nagle.
Najgorzej pisac na telefonie nie moge wrocic do watku a chcialam cos jeszcze napisac :(
 
Ostatnia edycja:
Tygrysek Kaci 3 dni będzie w szpitalu, i jest z nim mój M. Tu oczywiście pokój z dwoma łóżkami, telewizorem i łazienką, plus oczywiście jedzenie dla M. To wszystko z ubezpieczenia. A ja z Kacem na chirurgii w szpitalu im Biziela w Bydgoszczy spałam na podłodze, tak ja zresztą wszystkie mamy.

Mój M dzwonił, i mówi, że co chwilkę sprawdza czy mały oddycha, bo............. w ogóle nie słychać jak oddycha, i ma zamkniętą buzię!!! Oddycha noskiem! Ależ jestem szczęśliwa.
Dobranoc Kochane!!!!
 
axa oj to fajnie że u Kacperka wszystko dobrze:tak:
Verita jak ona śpi:szok: przecież to zawału można dostac:baffled:
A powiedz mi ten projektor z TOMY ma funkcję samej lampki,czy lampka świeci tylko z pozytywką i czy ma ograniczenie czasu czy da się ją zostawic zapalona na całą noc i czy daje w miarę jasne światło czy raczej ciężko przy niej cos w nocy zobaczyc?

Marcelek śpi dopiero od jakiejś godzinki.Śpiący był bardzo a zasnąc nie mógł,co go od cyca oderwałam to oczy jak 5 zł,za to Alanek nie mógł się doczekac mycia i mi przysypał nad kolacją a jak nie przysypiał to powiedział cos głośniej i Marcel usnąc nie mógł tez przez to.W końcu malutką gadzinkę zostawiłam w łóżeczku posknerczał sobie a ja na biegu Alanka ogarnełam.Ale wykończyłam w końcu skubańców i ja tez juz umyta i chyba zaraz pójdę spac.A chyba bo jestem jakas niespokojna.Czasami jak męża nie ma to mi odwala,chodzę sprawdzam drzwi,zapalam lampę przed domem,i sprawdzam czy dzieci oddychają.Głupota mi uderza że ktoś przyjdzie dzieci mi zabierze albo coś się stanie.Jak był tylko Alanek to szłam do niego przyniosłam śpiacego do mojego łóżka i dopiero zasypiałam.A teraz już go nie przy nosze bo by się nie wyspał jak by młodszy w nocy płakał.No nic trzeba isc spac a nie o głupotach myślec:-p
 
mafu - siedzonko chicco. ma rozkładane siedzisko chyba 5 pozycji, obniza się do ziemi prawie, i generalnie jest niby fajny. dostalismy go. hesia na chrzciny dostała. ale ja bym takiego nie kupiła nigdy. za duzo miejsca mi zajmuje, a nie składam go co chwile, bo i tak nic mi to nie da, bo nie mam gdzie go schowac, a taki złożony oparty o sciane tez bez sensu. ale fakt jest taki, ze dość wygodne, ma dwie nakładki new born i chyba 12+
no jest fajne...ale duze. wybierałabym inne nieco.

o taki. tylko wzoru nie ma naszego, pewnie z zeszłej kolekcji, bo mamy go juz prawie 2 lata.
Chicco Krzesełko do karmienia Polly 2w1 + GRATIS (2916712649) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry :-)

Witam się z kaszką bananową nestle :-D:-D:-D nyna nie zjadła, to ja dokańczam, woli mleczko :)
U nas już dobrze,mała zdrowa, apetyt wrócił, przyjechała babcia i Nataszkę nosi, jestem szczęśliwa. Piszę sobie odziennie pracę licencjacką i mam zamiar się szybko obronić :tak:;-)

future - polecasz to krzesełko ? bo ja chcę właśnie te lub zwykłe drewniane , myślę, jeszcze nad Ikeowskim :tak:

martusia- przechodziłam to, albo skok, albo uszko, albo i na to stawiam u Ciebie skok i ząbki :) Polecam Ci coś co najlepiej pomoże takiemu maluszkowi, zawin kawałęk jabłuszka w pieluszkę i daj małemu do bużki, zobaczysz jak mu to ulży. A na skok nie ma rady :cool2:

axa
- jak ma się dziś Twój Kacuś ?

A muszę się pochwalić , Nati od wczoraj przewraca się namiętnie z plecó na brzuszek .... nontoper ... :-):tak::laugh2:
 
dzieńdoberek

palma super suwaczek i gratki dla małej
merlin a mąż tez prawoslawny, hm ciekawe to musze poczytac o prawosławiu,
axari super ze wszystko ok no i te warunki takie super, u mnie w szpitalu tez szara rzeczywistość, matka na podłodze na tym co sobie sama przyniesie z własnym jedzeniem etc
 
Ostatnia edycja:
No i mam pierwszego guza ( z tułu głowy ) nie zapiełam małej w bujaczku, myje gary , odwracam się, a mała leży pół metra od leżaczka na podłodze i ryczy :szok::szok::szok::szok: się też poryczałam, ale nic jej nie dolega, matko ostatni raz !!! Jest juz poprzypinana :sorry:

cześć tygrysieeeeeee
 
WITAM:)

Już nie chce zimy...a sio!!

PALEMKO no cwane te nasze dzieciaczki...gratulacje dla Nataszki :))
AXARAI super wieści!!:))
MARTUSIA współczuje...
MONALIZA noo czas najwyzszy żes tu zagladneła...super że data juz jest :))
 
reklama
Do góry