reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Dziewczyny mojej niuni wyskoczył pryszcz na piposzce, czym mam jej to zlikwidowac ?? I wg co to jest? Nie potówki ani zadna skaza,moze uczula sie na pieluchy pampersa???

Ostatnio odkryła tv i jak z młodym ogladałam bajki to ona razem z nami tez, masakra nastepny tv maniak rosnie.
 
Tygrysek tylko musisz ściągnąć ten program w zależności jaką masz przeglądarkę. Ja mam chrome, a M np foxa:-)
Już po instalowałam, nie wiem dlaczego mi się wyłączył, ale za to M skorzystał, bo zaraz jemu też zainstalowałam:-)
 
och dziewczęta dobrze że się ten mikołaj już kończy ... byliśmy z kozoczyskami u chrześniaka mego... a młody jak wstąpił w niego szatan i wszystkie siły zła ... Mleko NIE... Herbatka NIE! NIE!... Rączki NIE!... Brzuszek NIE! NIE! NIE!... był noszony przez 5 osób na zmianę prze 1,5 h i darł się wniebogłosy... szybkie kąpanko z darciem japy ubieranie z jeszcze większym darciem... a teraz ... teraz w końcu ŚPI :D... maniana :D... może jutro wstanie lepszy dzień
 
reklama
Do góry