reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
MALEŃSTWO I DLA CIEBIE ŻYCZENIA URODZINOWE SIĘ NALEŻĄ A WIĘC SPEŁNIENIA MARZEŃ, mnóstwa miłości i morza cierpliwości :D

Młody śpi... postanowiłam, że od dziś nie ma 2 godzinnego noszenia i z ręki do ręki bonanza ( od 2 tyg. Leoś wkurzony budził się koło 16 i do 18.30 jaaaaaZZZddddaAAAAA ) A dziś jak odebraliśmy Beniamina z przedszkola butla tuli tuli i kołyska... płacz ok 2 minut znowu tuli tuli buzi smoczuś pielusia i do kołyski ... póki co od 40 minut odezwał się raz jakieś 10 sekund pomruczał i dalej uderzył w kimona... HAHA... zobaczymy jak pójdzie spać po kąpieli....

Co do Pulmexu Nasza pediatra zaufana ( opiekowała się jeszcze mną jako dzieckiem - co prawda wtedy była świeżo po studiach) pozwoliła niewielką ilość (kropeczkę) nanosić na klatę, plecy i stopy. My stosujemy go tylko raz dziennie po kąpieli.
 
monaliza heh dobre z ta patelenka :-D
Martyna ma szczęście ze za swoje
Kasieq ja tez bym chciała żeby u nas mrozów nie było ale dziś minus 7
axari no jeden prezent, jeden, buhahaha a tak mi się wydawało, ze ten hipcio to kogoś klepał a nie tańczył
merlin bo z rodzina to najlepiej na zdjęciu :-p
awersja w widzisz dzieci są jednak z buta :-p
nathaliep dobre z tymi plackami, ale ja Ci powiem, ze mój m położył małemu na języku rożek chipsa! :wściekła/y:
megan heheh dobre z ta pielucha a miałaś dzisiejsza obsrana pieluchę czy trzymałaś od kilku dni :-D:rofl2:
malenstwo jeny jaka Ty młoda jesteś łoł, no tylko jeden prezent,ale to tylko Mikolaj gorzej Ci co 24 grudnia się urodzili heh, wszystkiego naj od Tygryska


dziękuje wszystkim za życzenia, a w szczególności fasolce za wierszyk i patrysi za tych Panów z tortami ;-)jesteście prze-Kochane
 
Dzieki za wszystkie wiadomosci, wieczorkiem uzupelnie liste maluszkow ;-)
wracam do garow ;-) znaczy do robienia pizzy ;-)
 
Hehe no tort niezły też bym chciała :D coś się wymyśli na urodiznki w razie czego przypomnieć sie ;)

AXARAI haha ale jaja :D
ASKAAA moje dziecie też jak beknie to uleje(wcześniej nie a teraz ostatnio zdarza sie)i w życiu bym nie pomyslała ze coś nie tak?przybiera wsio ładnie zdrowe ogólnie jest to czym mam sie martwić?wytrze sie to co uleje i tyle...na pewno danonka bym nie dawała...
 
U nas własnie niedawno był mikołaj w postaci moich rodzicow ;-)młodziez słodyczami i kasa obdarowani a młoda zapas pieluch i chusteczek dostała:-p:-D ...
 
Malenstwo - wszystkiego najlepszego !
Risia - no wstrzemiezliwosc odpada na pewno :-D :-Di:-D kalendarzyk tez,bo tak powstal mi drugi synek :-D:-D przerywany jest niezdrowy na dluzsza mete i nie taki fajny...wiec sama nie wiem co tu zrobic .... :baffled::baffled::baffled:

Dzieki za info,no to nie wiedzialam,ze mozna lekko uzywac ten Pulmex Baby... to w takim razie bede...moze troszke na stopki i plecki wtedy.....

Spadam Babeczki,bo Starszak wrocil ze Zlobka i krzyczy ciagle : Maaaaamaaaaaa :-)
 
reklama
Do góry