reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

taki przepis podobny na ciasto bez pieczenia mam 3-Bit, zamiast bananów jest warstwa herbatników, ale w całości

usypianie u nas wygląda tak-po jedzonku i odbiciu do wyrka, smoczek w paszczę poklepanie po pupci i lulu :-D

po szczepieniu dzieć marudny, termometr mamy elektroniczny z gumowa końcówką i wsadzamy w pupkę

co do następnej ciąży ja planuje za 2 lata w maju urodzić córeczkę :tak::-D
 
reklama
Moje po szczepieniach marudne troche i tyle czasami lekki stan podgoraczkowy ok37 c

Moja maruda padła o 15 i spi dalej:szok: ciekawe co w nocy bedzie robic:-p
 
megan no wzruszające a powiem Ci, ze kiedyś kilka lat temu założyciele tej strony byli w dd tvn, wtedy ja poprosiłam o pomoc i tak dwa razy z rzędu, i ja otrzymałam,nawet jedzenie, którego wtedy brakowało, a teraz sama tam pomagam, bo wychodzę z założenia, ze za ofiarowane dobro trzeba się odwdzięczyć, a naprawdę ta jedna zabawka więcej zwłaszcza dla niektórych osób, które kupują ich cala masę to żadna różnica, ja nawet wole kupić tam niż sobie
stokrotka powodzenia w planach ;-)

moja Mama ma jutro się stawić o 7.30 w szpitalu na operacje, proszę o &&& etc.
 
fasolka moja padła o 17 i też śpi... muszę jej zmienić pieluchę i dać lekarstwa :/ i pewnie ją rozbudze n maksa i będę miała po spaniu...
 
Maleństwo- :-D:-Dsuper tekst :-D

Co do ciąży my z M myślimy zacząć następne staranka w przyszłe wakacje - tak że jak dobrze wyjdzie to Stokrotko plany mamy podobne do Was:-D Aa i też ma być dziewczynka hehe. Kto wie może razem w majówkach będziemy :-pNo chyba że M zmieni zdanie albo co innego po drodze wyskoczy:-p

Tygrysku- Nie musisz prosić- masz jak w banku &&&& i modlitwę:tak:

Arturo śpi smacznie od 19 ale pewnie za raz się na jedzenie będzie budził kochany synuniek

Żyzcze Wam miłego wieczory i przespanej nocy !;-)
 
hahaha Maleństwo no ładnie :D

swoją drogą ja bym bardzo chciała jakoś w wakacje i to dziewuszkę do pary haha :) ale zobaczymy, póki co mam tu jednego niezłego nerwuska :)

jak tak czytam, że Wasze dzieci same zasypiają lub padają ze zmęczenia to wierzyć nie mogę :szok: u nas im bardziej zmęczony tym większy wrzask, nigy nie trafiło się by zasnął sam tak zostawiony :sorry2: zawsze muszę przytrzymywać moka lub zasypia na butli ew. na cycu, no cóż :)
 
Anmika u mnie tez mała taka czujna. Ja nie wiem jak ludzie wychowują dzieci, że impreza może być, albo rodzeństwo biega, a dziecko śpi:dry: Ja też starałam się mówić normalnie, telewizor normalnie, i młodz na początku spała, a teraz jak coś puknie zaraz rękoma rzuca, i się budzi. I staramy się być cicho niestety, żeby mała spała, a My żebyśmy mieli święty spokój, co będzie porażką jak pojedziemy do Pl gdzie będzie dużo ludzi:szok: No ja przynajmniej nie wiem jak nauczyć dziecko spania w hałasie. Wszystkie moje dzieci lubiły ciszę, ale to akurat może mają po mnie, bo ja zasnę tylko jak jest cicho:sorry2:

My staraliśmy się przyzwyczajać Małego do hałasu, radio cały dzień gra u niego w pokoju. Nikt nie chodził na palcach, Starszak też nie raz wrzeszczał - Mały jak miał spać, to spał. Wieczorami robiliśmy ciszę (taką noc dla niego), tzn. radio wyłączaliśmy, pilnowaliśmy żeby Starszak nie krzyczał, ale na palcach nikt nie chodził - zasypiał sam, było ok. Teraz nie wiem co mu się pozmieniało, nie może sam zasnąć - czy to w dzień czy wieczorem. Tzn. może by zasnął jakbym mu palucha nie wyciągała z buzi, ale wyciągam. A załapał dziś smoka i doił ile się da. Ale spał z nim 25 minut (za nic nie szło mu wyciągnąć) po czym się obudził. Wieczorem padł dopiero o 21, a nie spał od 15 :szok:. Usnął po podwójnym karmieniu, co trwało godzinę, ale zasnął sam przełożony do łózeczka. Chyba był tak obombany, że już mu się paluchów do buzi nie chciało kłaść.
A co do hałasu, to nasz Starszak był tak nauczony. Spał obojętnie gdzie. To chyba też zasługa tego, że jak miał 4 tygodnie to już jechał ze mną na uczelnie (bo wtedy studiowałam). Jak co 2 tygodnie jeździłam, to on tak wędrował albo ze mną, albo do teściów, albo był z moimi rodzicam itp. I nic mu nie przeszkadzało, nie było widać żeby za mamą tęsknił.
A Mały jest całkiem inny, nie wiem czy to też nie nasza wina, bo siedzimy w domu i raczej nigdzie z nim nie jeździmy. I to chyba błąd. Więc na weekend jedziemy do mojej siostry, trzeba zacząć przyzwyczajać.
 
reklama
anmika po prostu każde dziecko jest inne - może to taki etap u Twojego malucha ze potrzebuje Twojej bliskości, patrzyłaś może czy mu coś w tej buźce nie przeszkadza ? Ja teraz zaglądałam do swojego i zaczynają sie świecić takie białe cuś równe kształtem jak ząbki i też sie ślini okropnie i pcha ręce do buzi. A tutaj coś przypadkiem trafiłam o ssaniu paluszków laski na dole pisza o jakiś sposobach https://www.babyboom.pl/niemowleta/zabkowanie/czy_ssanie_kciuka_to_problem.html

Młody to miał dziś dzień totalnego przytulska nie schodził mi z rąk i cyca a spał tylko obok na kanapie nie było mowy o jakimś łóżeczku :sorry: teraz go do łóżeczka odłożyłam ciekawe jak długo pośpi :eek:


Risia pisałaś o jakiejś super maści na ząbki - proszę podaj jeszcze raz nazwę to było coś ściąganego z zagranicy
Dziewczyny jak macie jakieś sprawdzone środki na ząbki to proszę napiszcie chciałabym to sobie pospisywać w razie ataku :szok: wiedzieć po co lecieć :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry