reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2012 ;)

Patrysia lekarz za każdym razem sprawdzał i za każdym razem na usg była dziewczynka nawet przepływy sprawdzał czy to pępowina czy siusiak :-) M tak samo zaskoczony jak ja ale szczęśliwy :-) a w domku mamy już córeczkę która też była zdziwiona że ma brata a nie siostrzyczkę :-D:-D
 
reklama
Dziewczyny wy to jeszcze przed terminem a co ja mam powiedzieć:/ 3 masaże szyjki w odstępach co tydzień, ostatni wczoraj i nic, nawet skurczu jednego:wściekła/y::no: Wczoraj z tego całego stresu (chyba..) zasłabłam w centrum handlowym dobrze że mój F był ze mną i mama to zawieźli mnie na IP, żeby sprawdzić czy z małą ok bo zaczęła się tak ruszać jakby w panikę wpadła. Potrzymała mnie na KTG przez godzinę, ciśnienie zmierzyła, zbadała szyjkę i zrobiła masaż. Mój F był przy tym i myślałam że padnie patrząc jak ja cierpię, ale wytrzymał:tak::-D Moja niunia uparta i sama nie che wyjść:baffled:
 
To fajnie Awersja że jeszcze nam potowarzyszysz ;-)No, ta końcówka rzeczywiście nie należy do najspokojniejszych, ale co poradzić.
Najgorsze są dla mnie te skurcze w nocy. Od razu się zastanawiam, czy to już to, czy jeszcze nie. I tak od kilku dni.


Dziewczyny wy to jeszcze przed terminem a co ja mam powiedzieć:/ 3 masaże szyjki w odstępach co tydzień, ostatni wczoraj i nic, nawet skurczu jednego:wściekła/y::no:

Ło maatko!!!!
To strasznie musi boleć.
Ja wymiękam, jak gin sprawdza przy badaniu, czy jest rozwarcie, a jak pomyślę, że miałby mnie jeszcze do tego "masować", to mi się słabo robi. Ale ty już jesteś w 41 tygodniu, to może wreszcie ci pomogą jakoś inaczej? Jakaś oksytocyna czy coś?
 
Oj masaż boli i to bardzo, ale to taki przedsmak boli porodowych, mogę sobie wyobrazić że będzie gorzej :szok:
W czwartek mam się już zgłosić na oddział i najpierw przebiją pęcherz, potem pewnie oxy jak skurcze same nie ruszą. Nic pozostaje mi cierpliwie czekać, bo ponoć adrenalina neutralizuje naturalne wydzielanie oxy więc stres niewskazany:tak:
 
no ja dziekuję za taki masaż, sama prawie zdycham jak mnie gin bada :no:
ale w końcu wyszo na to,że tylko my 3 zostałyśmy :szok:
a poza tym jak się tu nie denerwować, łatwo wszystkim mówić ;-)
boszeeee co ja bym dała za planową cc...:tak:
ja nawet skurczy nie mam wcale, czop nie odszedł no w ogóle NIC się nie dzieje :wściekła/y::no::crazy:
 
WITAM:)

Dominiś w szkole bo i już można powiedzieć ze zdrowy nie kaszle mi a jedynie tam troszku odkaszlnie nad ranem po spaniu i wtedy już ok ;))

Ale mnie coś od nocy gardełko daje znac :/ fajno nie ma co :/

Słoneczna pogoda u nas :)


STOKROTKA jak to we trzy??tak mało do porodu??nieeee...chyba nie?jeszcze ja MARTUSIA i na pewno jeszcze ktoś oprócz was ;)

Ja sie zapisuję na weekend a nawet popołudniu w piątek na poród :D także w tygodniu oddaje pałeczkę innym :p

KASIEQ uch no masz uparciuszka ;)
DZEWCZYNA nieźle :D
 
reklama
No, chyba jest nas jednak więcej niż 3, z tych, co tu jeszcze się odezwą to razem ze mną 4 naliczyłam, Kasieq, Patrysia, Stokrotka i ja. Nie wiem czy na Martusię przypadkiem kolej nie przyszła, bo coś się nie odzywa.... Ciarki mi przechodzą na samą myśl o masowaniu szyjki, brrrrrrrrrrrr. Mam nadzieję, że u mnie będzie to zbędne. Dziewczyny, nie wiecie co to znaczy, że szyjka opina główkę? Bo ja tak miałam ostatnio, ale byłam tak zestresowana, że się lekarza nie zapytałam. Dzisiaj mam kolejną wizytę w szpitalu, ciekawe, czego się dowiem.
 
Do góry