reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2011

Kasiula, mój śpi na samym spacerku z 2 godziny i po powrocie od 1do2 godzin jeszcze i do tego jeszcze krótkie drzemki niemalże po każdym karmieniu.

Co do ubierania i spacerów, to u mnie nikt nic nie mówi. Na spacer wychodzę czy jest ciepło czy zimno, bo mały mi wtedy ładnie śpi, a tak bym się z nim męczyła w domu. Ubieram go różnie, mogłabym go czasami lżej ubrać, ale zawsze mi się wydaje,że może zmarznie?! Choć oczywiści zawsze karczek ciepły. To takie moje przewrażliwienie;)
 
reklama
u nas ze spaniem w dzien to tak roznie, bywa tak że jest to jedna godzina a bywa tak że 4. Na spacerku Maksiu zawsze spi i jak sie uda go nie wybudzic po spacerze to jeszcze w domu w wózku tez troche :-) I na spacery tez smigamy niezaleznie od pogody- w zeszłym tygodniu troche odpusciłam bo był katar i jakos sie bałam a ubieram małego na dwór w dwa rekawki i kombinezon, wsadzam go do spiworka i w wozek, nie wiem czy to nie za duzo no ale mam nadzieje ze jest ok :-)
 
BigChild, Leoś rzeczywiście czasami tak ma, że zanim na noc zaśnie to macha łapkami gdzie popadnie. Ale wycwaniłam się i daję mu pieluszkę (tak jak Madzi napisała), i on ją sobie miętoli w tych rączkach. No i ni drapie się po buzce przez przypadek.
U nas dzisiaj ciężka noc. Leoś nie mógł zasnąć samodzielnie z powodu zapchanego noska i kaszlu. Więc w końcu ok 21 połozyłam się z nim i cycem. Ale spał strasznie płytko, aż w końcu o 4 rano pobudka. I dopiero po 8 mi zasnął. Jejku, tak mi go żal. Całe oczka ma czerwone naokoło od tego niespania i placzu chyba:-(
 
Witam po dłuugiej przerwie :-) Po Nieszczęsnym szpitalu jakos wypadlam z rytmu i codziennego pisania, ilosc stron do nadrobienia niestety nie pokonana :-( i jakos czuje sie niewdrozona :-(

Kasiula a Franio mimo lekkiego ubierania ciepłe ma dłonie?? Kamilek ma bardzo czesto zimne, w szpitalu kazano mi sie sugerowac stopkami ich cieplotą. i też często ma zimne, kark zawsze ciepły, rączki i nogi chlodne :baffled:
Drzemki w ciagu dnia róznie, zalezy od humoru pogody i halasu. Wczoraj wyrodna matka zjadla 2 michalki i niestety synusia bolał brzuszek- nawet nie wyobrażacie sobie jak czułam się podle :wściekła/y:
Czasami spi 5 godz czasami 1 wiec bardzo róznie.
Ola trzymam kciuki by córeczka już nie miała problemów z kupkami :-)
Agusia ze względu na to że karmie naturalnie synus nie dostał jeszcze ani herbatki ani wody :-)
Anisen koniecznie idź do innego lekarza, trzymam kciuki :-)
Tofilesia zdrówka dla Leosia życzę :-) Biedactwo :-(
Mój Kamiś po kąpieli zasnał ok 18.30 i spał do 3 dostał jedzonko i spal dalej do 6 i teraz też śpi po 2 godz aktywnosci :-)
Milego dnia życzę
 
Witam porannie;),

My dziś mieliśmy super nockę. Karimek spał od 20-30 do 3-15, a potem do 7-20, no a później przeleżał w łóżeczku do 8-20 a mama w tym czasie jeszcze się zdrzemnęła.;) Niestety dziś dwa razy się przesikał. Najpierw myślałam,że nowy pampek jest do d..y, więc założyłam Dada i niestety ten też nie wytrzymał siurnięcia mojego synka;), więc prześcieradło do prania poszło;).
Teraz robię pranie, a mały przysnął.

U nas niestety dziś kiepska pogoda,ciągle pada, więc nie wiem czy uda nam się wyjść na spacer. Mam jednak malutką nadzieję,że do 12tej choć troszkę się rozpogodzi. Mamy w planie z koleżanką iść do jeszcze jednego żłobka złożyć wniosek, aby mieć rezerwę, jak nie dostaniemy się do tego pierwszego.

Miłego dnia wszystkim życzę.
 
Witam się i ja :-D

U nas noc spokojna jak co dzień, choć były małe problemy z zaśnięciem, Jagoda zasnęła dopiero po 22 ale za to spała do 3 a potem pobudka po 7 , poleżała w łóżeczku i gadała do miśków w tym czasie mama ucięła sobie krótką drzemkę.

U nas też pogoda do kitu, czekam na teścia posiedzi z wnuczką to skoczę na osiedlowe zakupy.

Dalej walczymy z nauką picia z butelki, wczoraj był remis 2:2 :-D a jutro sądny dzień hehe, tatuś zostaje z córcią a mama na szleństwo zakupoów. Nie potrafię rozgryźć tej mojej córki rano butelki nie ruszy a popołudniu pije z niej bez problemów.

W którejś gazecie dzieciowej czytałam że jak dziecko tak macha rączkami, niespokojnie je to oznacza że ząbki idą ale chyba na nasze maluchy to jeszcze za wcześnie ??

Miłego dnia :-D
 
Jak najbardziej kolorowe :-D Tyle mogę Ci podpowiedzieć, bo moja Julcia narazie tylko obserwuje zabawki, więc im bardziej kolorowe tym bardziej się jej podobają.
O, właśnie się obudziła po godzinnej drzemce, zaraz będzie wołać jeść. Któraś pytała ile śpią nasze maluchy w ciągu dnia. Julcia różnie. W domu to przeważnie ma 1-2 drzemek, tak po ok godzinie. Ale jak gdzieś jeździmy to potrafi przespać całą podróż i zakupy. Na szczęście przesypia całą noc, z jedną pobudką na jedzonko.
Kurcze, traci mi się sygnał w TV a co za tym idzie i internet. Raz jest, za chwilę nie ma i tak na zmianę. Dzieje się tak od wczoraj wieczora. I co tu w domu robić, bo na dwór dziś nie bardzo, strasznie wieje u nas i ogólnie pogoda dołująca.
 
Moj maly spi duzo w ciagu dnia. Wstaje o 8 poje pogada o 10 znowu usnie, pozniej kolo poludnia jedzenie, godzina relaksu i zabawy i znowy godzinka snu, i tak po kazdym karmieniu, srednio bawi sie meczy i zasypia. Tez daje Domisiowi pieluche ktora mietoli, przYtula sie do niej i jest git. Jak jest bardzo zmeczony to zasypia od razu , jak mniej to rusza raczkami i nozkami.
 
reklama
mÓJ SMYK SPI BAARDZO RÓZNE W CIAGU DNIA,JAK JEST W MIARE CICHO TZN NIE MA DZIEWCZYNEK TO POTRAFI NAWET trzy godziny spać ale zazwyczaj spi po godzince lub nawet pół godzinki do cztaracjh razy n ciagu dnia.
U nas tez pieluszka niezbedna do zasypiania i mietolenia
 
Do góry