reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Mambusia co to za duch?

Agusia - ja tez sobie nie wyobrazam teraz jeszcze sie uczyc i zdawac egzaminy. Dlatego podziwiam uczace sie dziewczyny :-)

Tofilesia - wszystko zalezy jakich masz tesciow i jakie tam warunki :-)

Wrzesniowa - lepiej odwiedz lekarza, u nas tez katarek, dostalismy kropelki i syrop. Na szczescie osłuchowo jest ok ale to roznie może byc przy takich malenstwach

Iga, Ewelinka, Bluetooth, Miki - fajnie macie ze dzieci tak same zasypiaja :-)

kachasek - powodzenia na obronie i zdrowka dla dzieci!
 
reklama
Hej dziewczyny, chrzciny za nami, maly nie plakal w kosciele, lezal w wozeczku i obserwowal nowe otoczenie. Nawet jak mu polewali glowke to tez nie marudzil. Szok.
Wszystko poszlo sprawnie, milo. Z tego stresu zapomnialam zem matka karmiaca i zajadalam sie kapusta roboty mojej mamy i odpukac nic mlodemu nie bylo.
U nas zaczyna sie chyba tez ciemieniuszka, ale taka mala i niewidoczna mocno, do tego pelno krostek wokol ust, ze sliny. Wyglada jak wielka wysypka. Masakra.
Od dzis ucze go lozeczka w dzien, bo w nocy spi ale do pierwszego karmienia kiedy to oboje zasypiamy przy cycaniu. Musze go przekonac do tego lozeczka, bo lada moment wyrosnie z wozka i gdzie bedzie spal w dzien.
Mambusia glupio ze maz wyjechal, moj tez czasem wyjezdza i nie lubie tego.
Wrzesniowa dobrze ze jest jakis sposob na Wojtusia!
 
Dziewczyny,a czy Wasze dzieciaczki śpią w leżaczkach czy huśtawkach, bo właśnie nie wiem czy można w końcu czy nie???
zawsze jak Franek śpi tam to mam wyrzuty sumienia...

p.s chodzi mi o jakąś 30-40 minutowa drzemkę, bo wiadomo 2-3h spanie to już na pewno nie
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny,a czy Wasze dzieciaczki śpią w leżaczkach czy huśtawkach, bo właśnie nie wiem czy można w końcu czy nie???
zawsze jak Franek śpi tam to mam wyrzuty sumienia...

p.s chodzi mi o jakąś 30-40 minutowa drzemkę, bo wiadomo 2-3h spanie to już na pewno nie

mój śpi, zwłaszcza na wibracji mu pasuje spanie...jak przyśnie mocno to go przenoszę do łózeczka.
 
Dziewczyny,a czy Wasze dzieciaczki śpią w leżaczkach czy huśtawkach, bo właśnie nie wiem czy można w końcu czy nie???
zawsze jak Franek śpi tam to mam wyrzuty sumienia...

p.s chodzi mi o jakąś 30-40 minutowa drzemkę, bo wiadomo 2-3h spanie to już na pewno nie

Mój też śpi w leżaczku w dzień, bo póki o tu mu się śpi najlepiej. Choć dziś rano po zabawach sam przysnął na chwilkę w łóżeczku.
 
A z tym schematem: jedzenie, zabawa, spanie to u nas podobnie tylko problem taki, ze jak już się wybawi to zostaje ok. 1-1,5 godz do nastepnego jedzenia, wiec za dlugo nie spi…
Igocencja mój takie same cyrki odstawia czasem przy butelce i wlasnie tak jak Tofilesia napisala zaraz idzie kupa. Jadlam przez ostatnie dni surowe jablka i teraz kupole nawet 3 razy dziennie, ale i tak kupilam dzis biogaia i zaczynam podawac – 1x 5 kropelek- tak podajecie?
Kachasek swietnie ze praca skonczona. Zycze powodzenia na obronie!
Agusia jutro siedzimy w domu, wiec po kapieli zafundujemy sobie kuracje olej uszka. A czy ona brudzi ubranka? Tzn tłuści?
Ja nawet dyplom unie odebrałam jeszcze, tzn odebral mi kolega bo wyslalam mu upoważnienie notarialne,i do tej pory jest u niego bo jakos w ogole nie po drodze mi do tego Wroclawia… Ja teraz nawet nie chce myslec o dalszej nauce, ale niestety pozniej trzeba będzie się pofatygowac…
Anisen ostatnio ktoras z dziewczyn pisala ze jak nie ma tylko goraczki to można wyjsc na spacer
Bigchild Super ze chrzciny się udaly
Kasiula Emisiek spi w bujaczku jak ja jestem np. w kuchni – nieraz jest to dłużej niż 30-40 minut:zawstydzona/y:
 
Miki, ciężko powiedzieć, bo Julcia miała tego niewiele na przodzie głowki. Ale wydaje mi się, że raczej będzie zostawiać jakieś ślady przy kontakcie z ubrankami, bo to tłuste jest. Dobrze, że bezbarwne, bo było by gorzej. Pamiętam jak mi Julkę w dniu wypisu ze szpitala wysmarowali fioletem na szyjce, pod paszkami i za uszami. Wszystkie ciuszki miałam fioletowe. Dobrze, że się sprało.
 
reklama
miki tak, 1x5 kropli ja musze kupić drugą buteleczkę bo już nam się skończyła Biogaia


chyba mi sie pralka psuje bo wydaje dźwięki jakby zaraz miała odlatywać :eek::eek::eek:
 
Do góry