reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

puk, puk...
cicho jakoś...
U mnie jak co dzień, pobudka o 5.30, śniadanko i kanapeczki dla meża, zawiozłam go do pracy i przyjchałam na swoje gruzowisko. Jutro maż wyjeżdza na 10 dni,bedę słomiana wdową, ale mam dzidzie w brzuszku i pieska więc mam co robić :) no i wciąz remont. Prace się jakoś posuwają i mam nadzieję ze do końca czerwca będę się cieszyc spokojem i porządkiem no i nowym mieszkankiem :)
A teraz ide na drzemkę :):sorry2:
 
reklama
Bunt 2-latka, 3-latka... Ach Kochane - uwoerzcie mi na słowo - to nic w porównaniu z buntem 15-latka...
Czasami wydaje mi się, ze nie przetrwam ;-)
 
TRIXI
a co konkretnie ci nie odpowiada w tym termometrze?

Nigdy nie podaje wlasciwej temperatury,bedziesz mierzyla 3 razy pod rzad i pokaze Ci 36,38,i np.41 stopni. Lub pokaze 39,8 ;40 i 40,3 a dziecko w rzeczywistosci bedzie mialo 37,5. :( Cieszylam sie bardzo jak kupilam ten termometr bo cena zachecajaca,ale niestety w praktyce okazal sie bardzo zawodny. :(
 
Cześć dziewczyny, witam się porannie :) Czy u Was też tak gorąco??? U mnie straszne upały, boję się co będzie w lipcu czy sierpniu - chyba sobie kupię basen dla dzieci na balkon i będę się w nim wylegiwać całymi dniami ;) Nie ma to jak z III trymestrem wstrzelić się w samo lato ;) Pozdrawiam gorąco :-)
 
Bry :-)

Widzę tutaj też temat buntów ;-) no My też właśnie przechodzimy ten etap ;-)
Ciężko czasami jest, ale dajemy radę ...
Teraz czekam na wezwanie, bo 2 latka skończone więc trzeba jechać na bilans do przychodni :tak:

Co do termometrów to słyszałam, że przy tych elektronicznych termometrach nie mierzy się temperatury kilka razy pod rząd
bo właśnie wskazuje złą temperaturę ...
Ja mam elektroniczny i jestem zadowolona z niego, kiedyś słyszałam też złe opinie i dla pewności zmierzyłam elektronicznym
i rtęciowym i pokazało Mi taką samą temp. ... więc Ja mu ufam, ale każdy ma prawo do swoich opinii itp.! :tak:

Na dworze gorączka, nic się nie chce ... młody Mnie obudził po 6 a zawsze budzi po 7 i jestem nie wyspana
i jakieś nerwy mam od samego rana :wściekła/y:
Wczoraj dopiero pod wieczór wyszliśmy na dwór bo w ciągu dnia nie dała bym rady, nie wiem jak Was
ale Mnie taka gorączka męczy, duszno Mi, zawroty głowy mam i w ogóle porażka ...

Miłego przedpołudnia życzę .... :-)
 
Cześć..
ale sie rozpisałyście o buntach..
sylwia ja też myślałam, że po buncie 2-latka już więcej nie ma..teraz myśle, że bunty są ciągle do 30-stki:-) z roku na rok gorsze..u nas dwulatka przeszedł bardzo spokojnie, niezauważalnie, za to teraz jest bardzo zauważalny..ale czytałam gdzieś że 5-latki są grzeczniejsze..wierzę w to..jeszcze trochę;-)ale wtedy druga bedzie miała bunt 2-latka..no nic odpoczniemy ze starym po 70-tce:cool2:
kasiula ja też nie mam cierpliwosci..już nieraz mnie poniosło..a potem było mi wstyd..staram się, ale nie wychodzi mi zawsze..w domu to ja jestem ta "prująca mordę"..że tak brzydko napiszę, a P raczej z tych spokojniejszych, starających się załagodzić.
dziuba wlaśnie chciałam napisać, to jak Ty mozesz uczyć w szkole z brakiem cierpliwosci? ja bym nie mogła, bo pewnie by mnie zamknęli za uszkodzenie jakiegoś dzieciaka:sorry:

Jesoo, dzisiaj rano zrobiło mi się wstyd, bo coś tam się wkurzałam..a mój mąż do mnie mówi..kochanie nie klnij tak..:zawstydzona/y::zawstydzona/y:upsss....żeby facet mi zwracał uwagę..może ustawię sobie w domu skarbonkę i za każde przekleństwo będę wrzucac 1 zł...szybko bym na coś uzbierała..ech..musze się pilnować.

dziuba ja też butów nie kupiłam, wkurzam się, bo gorąco..a mi sie nic nie podoba..a szukam koniecznie skórzanych a nie jakiś plastikowych..i nic mi sie nie podoba:no:

Ale mi młoda urzęduje w brzuchu od rana, cały mi skacze....
 
aniawos
Ach te bunty boję się wybiegać w przyszłość bo jeszcze 2 -latka nie opanowałam :-D ja też jestem nerwus, niestety często się "drę" i dużo przeklinam :zawstydzona/y:
Wcześniej nie przeklinałam aż tak a teraz wszystko zwalam na hormony choć wiem że to głupie wytłumaczenie :zawstydzona/y:
Mi ostatnio teść zwrócił uwagę że niezłe mam odzywki :wściekła/y:
Mąż zamiast mnie popierać to warczy na mnie a jak chodzę jak cykająca bomba i tylko płacz przynosi ulgę :-(
 
Hej
Ja dziś cos kiepsko spałam.Wybudzilam sie nad ranem nawet nie wiem która dokładnie i co chwila się wybudzałam.Normalnie przeraża mnie jak mi bezsennosć będzie dokucząc.A może to że jest tak ciepło.
Teraz siedzę i wcinam truskawki :-D a jaaaakie słodkie że nie musze ich słodzić ;-)
A mój mąż to zwrócił uwage że ostatnio bardzo mi humor dopisuje potrafi mnie rozweselić byle co ;-) i nawet to sama zauwazyłam.
 
magda to tylko ci w ciązy chodzić:-)
sylwia ja tez zwalam wszystko na hormony..:sorry:

Ja zaraz jade na ryneczek, kupię sobie jakieś owocki..
zamówiłam właśnie na all klapki z mexxa dla siebie i małej..takie same tylko inne kolorki..szmaciaki, będą do śmigania..ale i tak coś porządniejszego dla siebie musze zakupić..
 
reklama
cześć
a ja byłam po wczorajszym dniu tak zdechnięta że padłam o 24 i spałam aż do 9 rano. Mąż dziecko napoił, przebrał. Kochany jest.

A teraz lecimy na spacer póki pogoda śliczna. A potem zakupy i obiad. Chce mi się ruskich i chyba zrobie tak 2 porcje plus odrobinę dla Kini.

ale ten czas leci. A jutro już do lekarza zobaczyć maluszka :)
 
Do góry