reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

magda to mnie wystraszyłaś..ja też ostatnio wystraszona bakterią jadłam kanapki bez ogórka, pomidora itd...dzisiaj kupiam na rynku, niby nasze...mam nadzieje, ale o arbuzie nie pomyślałam..i teraz będe dumac czy go jeść czy nie...

Kupiłam dzisiaj papier ścierny, białą farbę, wałeczki do malowania mebli...tylko jak sobie wyobraże mojego męża robiacego to, to moze się to skończyć rozwodem..szukam teraz kogoś kto za małe pieniadze przemaluje mi dwie komody i szafę. Mój P wkurzony, ze sobie wymysliłam, ale szkoda mi mebli, bo w ogóle nie zniszczone, przecież ich nie wyrzucę..a chcę białe a nie brązowe..no zobaczymy jak nikogo nie znajdę to mężuś bedzie się bawił..
 
reklama
Bry dziewczyny,
Ja dopiero dalam rade was troche nadrobic po jednodniowej nieobecnosci :eek: Glukoza zaliczona. Samo wypicie ok ale potem strasznie mi sie momentami niedobrze robilo. Do tego ten upal ale teraz to wieje taki wiatr i zaczelo sie chmurzyc wiec jak nic zaraz lunie :shocked2:
Co do tych bakterii to ogolnie w Europie, szczegolnie w Niemczech robia panike ale nic konkretnego nie chca powiedziec i to jest najbardziej wkurzajace. My ograniczylismy warzywa i nie jemy w ogole ogorka, salaty i pomidorow a reszte nawet owoce myje pod bardzo goraca woda. Nie mozna sie dac zwariowac ale na pewno trzeba teraz byc bardziej czujnym.
Ide odstawic samochod bo jak zaraz bedzie ulewa to bedzie kiepsko!
 
mi się od początku wydawało podejrzane że od ogórków hiszpanskich chorują w niemczech, a w hiszpani nie?

Ja dzisiaj mam dobry dzień.
Dogadałam się w zusie.
telefon do pani dyrektor zrobil swoje. i sprawa zostala nagle wyjasniona. A panienki mnie znowu odsyłały z tel. do tel. i głupio gadały. Jedna nawet na mnie zaczeła wrzeszczeć że przeciez dzwoniłam już to po co znowu? Ale dzisiaj spokojnie jej podziękowałam i zadzwoniłam do pani dyrektor, która była przemiła i załatwiłą co trzeba :)

ale jestem szczęśliwa.
wogóle jakoś wszystko fajnie się układa osatnio.
oby tak dalej
 
asia to swietnie! Obys szybko kase dostala bo to najwazniejsze.
Tutaj z Niemczech to same spekulacje na ten temat i ja jestem szczerze mowiac oburzona. Ponoc tylko 3 przypadki z tych smiertelnych zostaly jak na razie potwierdzone ze byly spowodowane przez bakterie Coli. Oczywiscie mi tez to do glowy nie wchodzi ze tylko w Niemczech choruja a w innych panstwach, nie wspominajac o Hiszpanii nie. Padlo podejrzenie ze jednak to w Hamburgu przy przeladunku zostaly zakazone ale oczywiscie o tym cisza....zenada normalnie...
Ledwo mi sie udalo uciec przed burza uffff. Po odstawieniu samochodu poszlam sobie kupic kilo truskawek ktore wlasnie pochlonelam :-D
 
A ja właśnie wróciłam z działeczki.Byłam tam z rodzicami. Miło sobie tak poleżeć na leżaku i moczyć nogi w waidrez z wodą;).
W tej chwili na termometrze w słońcu jest 40C. Upał niesamowity... ;)
 
Nie wiem czy Wy też tak macie,ale jak jest taka pogoda , to jestem strasznie senna i nic mi się nie chce...pożarłam tylko arbuza i dwa batony i czuję się jak hipopotam...nigdy w życiu tyle nie ważyłam co teraz i strasznie trudno mi się do tego przyzwyczaić,a raczej moim stawom...chyba po ciąży zapiszę się na jakąś rehabilitację:-)
 
reklama
martela ja juz chodze na rehabilitacje bo moje stopy odmowily poslugi i zamierzam do konca ciazy i moze nawet po ciazy chodzic. U mnie dla ciezarnych za darmo sa zabiegi wiec dlaczego nie :-) Od tego tygodnia zaczelam masaze stop, pozniej zobaczymy co dalej ale na razie strasznie mnie rano srodstopie boli i po dlugim chodzeniu cale stopy :baffled:
U mnie na szczescie po burzy zrobilo sie milo, troche chlodniej i wietrznie wiec na prawde przyjemnie. Jutro ma byc brzydka pogoda ale ponoc w weekend znowu slonce.
 
Do góry