reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Wiecie co?!
Napisałam posta!!
Długiego!!
I co? I dałam zamknij przed wysłaniem!!
Teraz nie mam już sił, żeby pisac raz jeszcze, więc tylko tak po łebkach...

Sawi gratuluję i trzymam mocno kciuki za oba malenstwa!!

Kasia_P'85 ściskam Cię mocno i myślami jestem przy Tobie... Bardzo mi przykro, ze musiałaś przejść przez co przeszłaś!! Trzymam kciuki za tę ciążę, za maleństwo, zeby było zdrowe!! Pomodlę się za Michałka...
Moc buziaków!!:*

Dora trzymam kciuki, żeby mąż szybko pracę znalazł!!:tak:

Mononoke ciesz się, że piersi nie bolą!!:-) mnie też przestały :-) mąż się uradował hehe ;-) to żaden zły znak!!:-)

Mama Boo kiedyś Cię gdzieś widziałam i zastanawiałam się i w końcu wpadłam na to gdzie ;-) wśród znajomych naszej wspólnej znajomej!! :-) ^Joasia^ :-) hehe ;-) jaki ten świat mały... ;-)

Oczywiście witam wszystkie mamusie, które pojawiły sie w ostatnich dniach!!:-)

Wczoraj byłam w szpitalu na badaniach :-)
Mam śliczne maleństwo w brzuszku!! :-) zdjęcie w odpowiednim wątku ;-)
A wieczorem byłam na spotkaniu mam z BB z mojego miasta :-) super bylo!! :-)
Mam nadzieję, że wrześniówki kiedyś też zrobią jakieś spotkanie i bedę mogła Was osobiście poznać :-)


Idę obiadek szykować!!:-)
Miłego dnia!!:)
 
reklama
A Agatek - czy łydki bardzo bolą?

co do łydek-to nie bolą bardzo-są jakies takie-ociężałe, jakby sciśnięte....
wczoraj zaczęłam łykać tabl dla babeczek w ciąży :-D fajna była akcja ich zakupu-bo teść chciał iść ze mną do apteki ;-) ale go cudem zbyłam-bo nic nie wiedzą :-D
 
A ja właśnie pożarlam dwie bułki z pasztetem- słdkiego mi sie chciało:-p..zaczynam się martwić, ze jak bede cigale jadła to zaraz bede słoniem..

Wszystkie już bierzecie witaminy? czy któraś jeszcze łyka sam kwas foliowy?? bo ja narazie tylko na kwasie..
paula-zg mój mąż się nie cieszy, bo ja na nic nie mam ochoty..tylko spać:eek:
 
Aniawos ja łykam kwas i wit, jakoś spokojniejsza jestem przy takim zestawie. Ja mam z jedzeniem to samo co ty, coś mi się chce, nie wiem co, coś tam zjem i okazuje się że to nie to... A mój mąż to już mi się od paru dni odgraża, że odchodzi w siną dal, bo ja teraz zupełnie nieczuła na jego wdzięki :-D
 
ellancz - gdzie kupiliście mieszkanie? w nowym budownictwie? Wiczlino, Karwiny, tamte okolice?

Agatek - staraj się masować łydki, a jak będą bolały to podnieć wyżej niż masz całe ciało, np. połóż się na łóżku, połóż se poduszke pod nogi i tak poleż chwile, inne krążenie, to inaczej od razu nogi pracują...

paula - tak to jest z tymi długimi postami, te krótkie jakoś nigdy nie znikają, zawsze padnie na te długie... gratuluję dzidziusia, niech rośnie zdrowo!

nam wyłączyli prąd na prawie 2godz, pralka stanęła w połowie, odkurzanie też przerwane akurat... ale za to zupka ugotowana, Martynka już wypróbowała, oczywiście w kolejności mięsko - marchewka - ziemniaki - zupa.

witamy kolejną przyszłą mamę!!

ja jednak na razie chcę pozostać w bloku, marzy mi się takie osiedle nad samym morzem, baaaaardzo spokojna dzielnica Gdańska, trzeba przejechać z 500m lasem od ulicy (i to takiej bocznej ulicy) żeby dojechać, w planie jest chyba z 8bloków dwu i 3-piętrowych, z wielkimi tarasami, do morza rzut klopsem (widać z okien), dookoła las, deptak, ale zarazem blisko do przystanku, sieci sklepów, do moich rodziców jakieś pół godz spacerkiem... ach... niestety, cena za 3-pokojowe mieszkanie (bo jaK będziemy zamieniać to juz przy dwójce dzieci tylko na 3pok.) ok. 600tyś., więc cierpliwie czekam aż wygram w totka :-D
 
ja jednak na razie chcę pozostać w bloku, marzy mi się takie osiedle nad samym morzem, baaaaardzo spokojna dzielnica Gdańska, trzeba przejechać z 500m lasem od ulicy (i to takiej bocznej ulicy) żeby dojechać, w planie jest chyba z 8bloków dwu i 3-piętrowych, z wielkimi tarasami, do morza rzut klopsem (widać z okien), dookoła las, deptak, ale zarazem blisko do przystanku, sieci sklepów, do moich rodziców jakieś pół godz spacerkiem... ach... niestety, cena za 3-pokojowe mieszkanie (bo jaK będziemy zamieniać to juz przy dwójce dzieci tylko na 3pok.) ok. 600tyś., więc cierpliwie czekam aż wygram w totka :-D

czyli takie apartamentowce..też mi się zawsze bardzo podobały..dalej mi się podobają..ale ceny..masakra...tak ładnie to opisałaś, ze aż mi się wyobraźnia włączyła i to zobaczyłam;-)
ellancz ja też nieczuła na maxa..tzn. dla mnie w ogóle nie ma tematu:zawstydzona/y: ale trzeba bedzie się może jakoś zmobilizować...
 
Witajcie. U nas w lublinie znowu biało za oknem i jakaś senność mnie ogarnia ale znając życie to jak się położę to mój szkrab się obudzi. Nie dawno się zastanawiałam z moją siostrą jak to będzie jak maleństwo się urodzi, jak będę z moją dwójką wychodzić na spacery. Między moimi dziećmi będzie około 1,7 miesięcy różnicy,więc mój pierworodny będzie jeszcze potrzebował wózka ale po cichu liczę że już z niego wyrośnie.
Sawi: gratulacje z podwójnego szczęścia:tak:
A ja właśnie pożarlam dwie bułki z pasztetem- słdkiego mi sie chciało:-p..zaczynam się martwić, ze jak bede cigale jadła to zaraz bede słoniem..

Wszystkie już bierzecie witaminy? czy któraś jeszcze łyka sam kwas foliowy?? bo ja narazie tylko na kwasie..
paula-zg mój mąż się nie cieszy, bo ja na nic nie mam ochoty..tylko spać:eek:
Mój gin kazał brać na razie sam kw foliowy dopiero po wynikach badań zaleci jakieś inne witaminy.
 
u nas jeśli o "to" chodzi, to mam tak samo, nie dość ze cycki mnie bolĄ i są niedotykalskie, to jeszcze cały czas bym mogła spać, o 20 to już grzecznie w łóżku leżę, bo nie mam siły na nic... w poprzedniej ciąży to S nie chciał bo się bał że uszkodzi dzidzie i w rezultacie przez 9mies. to bym mogła wyliczyć częstotliwość naszą na palcach u rąk, a teraz ja nie chcę... nigdy się chyba nie dogadamy...
 
U nas też przy pierwszej ciąży mój P się bał..ja miałam ochotę a on chyba niebardzo..co mnie czasami mega wkurzało i dolowało..bo wkręcałam sobie, że chyba mu się już nie podobam taka blada, gruba..a teraz mi się nie chce..kompletnie..tak jak dziuba o 20 w łózku i spaaaććć..zasypiamy razem z Igą.
 
reklama
Aniawos ja łykam kwas foliowy zalecony przez lekarza i kupiłam witaminy na własną rękę ale lekarz mi ich nie kazał na razie łykać bo powiedział że do 12 tygodnia wystarczy sam folik a nadmiar niektórych witamin czasem bardziej szkodzi niz pomaga.
No i chyba w końcu do mnie dochodzą mdłości...:baffled:
 
Do góry