reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Kurcze dziewczyny 7 miesiac... Masakra.JA jeszcze 2 tygodnie.
OStatnio kilka dni moj maluszek jest cichutki i spokojniutki. Wczoraj to sie az martwilam, ale tata pogadal do brzucha poglaskal i ten jak na zawolanie zaczal kopac :p
Moze odpoczywa sobie.
 
Hej,

Mnie dzś się fajnie spało. Było lżejsze powietrze i od razu pzrespałam nemalże całą noc, bez wiercenia się.
Rano mąż zawiózł mnie do pracy, bo kierowniczka musiała zrobić moją ocenę pracownika, no i posiedziałam trochę z ludźmi, a potem do mamy wpadłam. Zjadłam u mamy obiad, trochę porozmawiałyśmy. Mama przyłożyła mi zimną rękę do brzusia i wnusio ją kopną w sam środek dłoni;).
Teraz wyleguję się bo coś mały chyba nisko się ułożył, bo mam dziś parcie na pęcherz i dół mnie trochę ciągnie.
 
Dziewczynki tak, tak teraz bliżej końca niż początku:-) ja już sie doczekać nie mogę:-)
Czy u Was też dziś tak przyjemnie chłodno??? bo u mnie 20stopni i w końcu jest czym oddychać juuuuupi:-D
Myślałam, że nas zleje deszcz w drodze do domku ale na szczęście nie padało.
Kochane czy Wy teraz też macie coś takiego ,ze wieczorem nie chce Wam się spać? bo ja normalnie zasypiałam przez ostatnie tyg o 20 na stojąco a teraz 23 dochodzi a ja mogę latać po chałupie i robić co popadnie:-)
 
i trzeci trymestr rozpoczęty, kurcze ale ten czas leci a teraz to już w ogóle lada chwila i maleństwa będą z nami :-)

a u mnie w książce jest napisane ze trzeci trymestr jest od 27 tc... ale fakt faktem coraz bliżej finisz:) ja już dziś bym mogła się rozpakować o ile dzidziulowi by nic nie było..

a ja wczoraj miałam okropny wieczór mały tak kopał że cały brzuch mnie bolał.... zastanawiam sie czy nie mam małowodzia bo czuje jakby w ogóle nie było amortyzacji.. jego kopniaki mnie czasem bardzo bolą a Gabiś jeszcze przecież malutki.. wy też tak intensywnie czujecie ruchy???
 
a u mnie w książce jest napisane ze trzeci trymestr jest od 27 tc... ale fakt faktem coraz bliżej finisz:) ja już dziś bym mogła się rozpakować o ile dzidziulowi by nic nie było..

a ja wczoraj miałam okropny wieczór mały tak kopał że cały brzuch mnie bolał.... zastanawiam sie czy nie mam małowodzia bo czuje jakby w ogóle nie było amortyzacji.. jego kopniaki mnie czasem bardzo bolą a Gabiś jeszcze przecież malutki.. wy też tak intensywnie czujecie ruchy???

Mnie moja pierwsza córa tak mocno kopała, ze czułam każdy jej ruch:-) Im dziecko większe tym bardziej odczuwa sie kopniaczki a wiadomo jeden bobas jest spokojniejszy inny bardziej narwany. Nic sie nie martw na pewno jest dobrze:-)
Moja druga córa jest bardziej subtelna w dawaniu o sobie znać co mnie pociesza bo moze na zewnątrz też będzie spokojniejsza.
 
Bafinka u mnie kopniaki jakby coraz bardziej intensywne, dziecko rośnie więc i coraz silniejsze jest ;-) Ale raczej nie powiedziałabym że są bolesne a po prostu coraz mocniej odczuwalne. Myślę, że to nie jest powodem do zmartwień a już tym bardziej nie ma co wyszukiwać u siebie jakiś specjalnych chorób :-)
 
Ja tez wyraznie czuje ruchy i raczej przyjemnie mnie kopie aczkolwiek jak sobie stanie na moich kosciach lonowych i chyba zaczyna sobie tak skakac to mi tak kosci obija ze mi sie takie duze oczy robia :szok: wiec roznie jest.... :-)
 
reklama
Do góry