reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

pallissa, to normalne .Dzieci sa rozne i roznie wiec tez w naszych brzuchach sobie zyja. Moja niunia jest w ciagu dnia bardzo ruchliwa. Jak siedze lub leze to praktycznie ciagle ja czuje. Jak chodze to juz rzadziej, bo zapewne usypia ja chodzenie ale i tak potrafi sie wiercic. Za to w nocy spi z nami grzecznie wiec rano moj M zawsze ja budzi smyraniem brzucha bo chce sie przed wyjsciem do pracy troche z mala pobawic i zostac skopanym :-D
Ponoc w tych tygodniach to jeszcze normalka ze nie czuc ciagle dziecka. Tak od 30 tygodnia dluga cisza w brzuchu powinna nas zaniepokoic i wtedy najlepiej najpierw cos slodkiego zjesc lub wypic i sie polozyc. Jesli dziecko po jakims czasie nie reaguje to wtedy dopiero obserwowac dalej co sie moze dziac.
 
reklama
cześć wszystkim, ja jak zawsze padnięta po całym dniu, wybaczcie, dziś nawet nie chce mi się czytać... czuję się nieźle, ale ok. 15 jak posprzątam, zrobie zakupy, wstawie obiad, jeszcze pranie zrobić, poprzednie pościągać, zawsze sie jeszcze coś znajdzie do roboty - to jest godzina kiedy już padam... idę kąpać Martynkę i położę ją, chyba dziś będę z nią spać bo taaaaak bardzo nie chce mi się rozścielać...

ja też byłam parę razy we Włoszech, kocham to miejsce i tych ludzi!!!! zwłaszcza jak się jedzie jako nastolatka, ehh...

Magda - może skoro teraz się maluch nie budzi w nocy to potem też nie będzie się budził?? będziesz miała spokój!!

robię tego kurczaka w porach na jutro na obiad, może któraś napisać w jakiej temp. i jak długo to piec??
 
Ja czuję maluszka bardzo często, zwłaszcza jak leżę to mały stuka i puka;). A jak zasypiam to już wogóle się rozkręca, zato w nocy odpoczywa razem z mamusią.
 
AIA* Super ze udało Ci sie załatwic co chcałas nie ma jak pogadac z dyrekcja:-D mam nadziej ze to juz koniec Twoich przygød z zusem.



Bluetooth-chyba też coś zacznę z tą rehabilitacją tylko ja oprócz stóp jeszcze kolana,bo coś nie chcą się zginać,najgorzej jest po schodach,zanim wejdę na to moje wysokie drugie piętro,strasznie się nacierpię.Po ciąży natychmiast coś z wagą trzeba będzie zrobić a najlepiej niech sama zleci !:-)

Popieram pomysł aby waga po ciazy sama z soba cos zrobiła:-):tak: .

A z tymi rucham to powinno sie zaczac czuc regølarne po 28 tygodniu ciazy wczesniej moze byc roznie bo dzieciaczki nie sa jeszcze takie duze.
 
Ja dziś przeżyłam chwile grozy :wściekła/y:
weszłam na wagę a tam kolejne 800 g więcej :zawstydzona/y: kurcze jak tak dalej pójdzie to zanim pójdę na przyszłą wizytę to będę mieć 10 kg na plusie. Wy chudzinki które ważyłyście przed ciążą czterdzieści czy pięćdziesiąt kilo to nawet z dużym nadmiarem kg wyglądacie jak laski z brzuszkiem. A ja :zawstydzona/y: :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Sylwia Dziuba mą do diabła te wage bo sie stresujesz nie potrzebnie.Ja w domu nie amm rzadnej wagi i tylko na wizycie u lekarza sobie sprawdzam wage i mam spkój na co dzień ;)
Ja zaraz chyba oddam sie o objecia Morfeusza bo padam z nóg
 
Do góry