reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Dziuba Magda chyba muszę głęboko ją w szafie schować :wściekła/y:
Chociaż teraz już robię postępy po ważę się co 5 -6 dni a wcześniej potrafiłam codziennie się ważyć i się denerwować :zawstydzona/y:
 
reklama
Nic mi nie mowcie. Ja jutro rano chce sie zwazyc i juz sie boje. Jeszcze po tym kalkulatorze od ewelinki z ktorego wychodzi ze tyle ile waze teraz powinnam miec za jakies 6 tygodni chodze totalnie dobita :baffled: Jak ja bede wygladac przed porodem jak juz teraz zekomo waze tylko co w 32 tygodniu powinnam miec :zawstydzona/y:
 
Ja ruchy czułam dość szybko bo jak na pierwsza ciążę w 18 tygodniu, i tak codziennie czuję, ale to tak sporadycznie, albo rano, albo wiecorkiem. Mówiłam o tym mojej gin i mówiła żeby sie nie martwić, że teraz dzidziuś bardzo dużo śpi. Ale ja i tak schizuję i jak czytam Was jak Wam dzidziolki macice obijają to mi szkoda, bo tez bym tak chciała...
 
Bluetooth nic się nie martw tym kalkulatorem ;-) To tylko przybliżenie i nie oznacza że to coś złego jeśli masz więcej kg niż tam jest podane :-) Najważniejsze że córeczka rośnie w brzuszku i widocznie tak już musi być. Z tego co pamiętam nie jesz słodyczy i zdrowo się odżywiasz więc się nie martw. :-)
Ja też przeżywam każde wejście na wagę i przez to chyba ją schowam głęboko bo to tylko niepotrzebne nerwy
 
eee tam bluetooth z waga to tak jet jedna przytyje więcej druga mniej, nie ma co się stresować, zaraz wszystkie bedziemy laski:-) ja mam lepsze i gorsze dni, często czuje się fajnie, ze ładnie wyglądam i nawet seksi z tym brzuszkiem, a nie raz ehhh szkoda gadac

jutro idę ide do kosmetyczki zrobić porządny pedicure i manicure, bo juz na te byle jak wymalowane paznokcie u nóg nie moge patrzeć, zwłaszcza że ja w lecie zawsze jakoś fajnie sobie maluję paznokcie u stóp, a w tym roku to juz nie lada wyczyn, żeby cokolwiek tam malnąć
 
Bluetooth,
kochana nie martw się, myślę że są większe problemy. A wagę wyrzuć ! ale do kosza !
 
Hejka Mamuśki ;-)
Kurcze, dajcie mi jakiegoś kopa w tyłek. Chyba dopada mnie jakaś deprecha, na nic nie mam siły, ryczę z byle powodu i w ogóle wszystko jest do d... :-( Chyba trochę urlopu od dzieci by mi się przydało :/
 
bry dziewczyny!
Dzieki za pocieszenie. Tez mam taka nadzieje ze jakos sobie z tymi kilogramami wszystkie poradzimy po porodzie.
kacha_wawa kurcze trzymaj sie! Na pewno jest Ci ciezko i jeszcze te hormony ehhhh, moze pojdz do kosmetyczki albo zrob po prostu cos dla siebie i wtedy Ci przejdzie. Jakby co, to wyzal sie nam a na pewno bedzie Ci przynajmniej lzej.
U mnie zimno i pochmurno za oknem ale to moze i dobrze, po takich kilku upalnych dniach taka radykalna zmiana pogody.
Mnie od rana nerw wzial. Tylko otworzylam laptopa a tu mail od szefa ze mam dzisiaj sie do kadr stawic w sprawie zaswiadczenia od lekarki w ktorym zabrania mi dlugo siedziec Ciekawe co te madrale w kadrach tam znowu wymyslily ze az sie osobiscie stawic musze zamiast po ludzku do mnie zadzwonic czy maila napisac.:wściekła/y: Cieszylam sie jak odszedl poprzedni kadrowiec bo dla wszystkich strasznie wredny byl ale przyszla taka mloda, pojecia o niczym nie ma a uwaza ze wszystkie rozumy zjadla. Jestem chyba pierwsza kobieta w ciazy w jej karierze i od poczatku robi jakies cyrki....Tym bardziej ze to zaswiadczenie dostaly ode mnie kadry osobiscie 2 maja i dopiero teraz uwagi maja :nerd: pozostawie to bez komentarza.... Pasuje mi dzisiaj ten wyjazd do miasta jak lysemu grzebien.....ale coz...jak pracodawca wzywa to trzeba sie stawic. W koncu pracuje, tylko z domu wiec nie moge powiedziec ze nie przyjade.
Milego dnia zycze i dobrego humoru!
 
Ostatnia edycja:
reklama
kachawawa pisz co Ci na sercu leży :-) i faktycznie zrób tak jak pisze Bluetooth . Dzieci jeśli możesz zostaw pod opieką mężczyzny i wyrwij się choć na godzinkę :-) zrób coś dla siebie...
A na poprawę humoru obejrzyj sobie ostatnie zdjęcie usg swojego maleństwa i spójrz jaką śliczność nosisz w sobie a dół i depreche odejdą w kąt !!!
 
Do góry