reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Też włąsnie się dziwię że już planuja rozwiązanie i to tak wcześniej.Przecież słyszy się tyle że dla dziecka najlepiej jak posiedzi w brzuszku jak najdłużej jeżeli nic się nie dzieje by rozwiązac ciążę wcześniej.Może u Ani są jakieś ku temu powody ?

Ja uciekam na razie pograć na powietrzu z młodszą w kometę ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, dziś jest nasz dzień, co prawda jeszcze brzuszkowy ale co tam, fajnie jest ;O)

NAskrobałyście trochę staram się nadrobić, ale nie wiem czy mi się do końca to uda.

nie wiem jak wam ale mi ostatnio strasznie się dłuży ta ciąża już bym chciała żeby maleństwo było już z nami a tu jeszcze tyle czasu:(


Kochana pomyśl o tych którzy maja np. na styczeń;O) włąsnie przeglądałam forum i zobaczyłam watek styczeń 2012, pocieszyłam się że u nas to dla niektórych 3 miesiące do 4 max.

Dziewczynki powiedzcie mi te które kawkę piją w ciąży, ile razy dziennie tak z czystym sumieniem jest dozwolona?
Bo ja jak na razie pije jedną słabą rano, ale zastanawiam sie czy można 2 słabe jak niby zalecają?

Ja od miesiąca wypijam jedną, dwie kawy dziennie w małych filiżankach, myślę że to nic strasznego, ale to tylko moje widzi mi się. Więc nie wiem jak to jest naprawdę, jak rozmawiam z dziewczynami które już urodziły, to one od poczatku ciąży piły do dwóch kaw dziennie i to dużych. Na to chyba nigdy nie ma dobrej rady. Na początku ciąży nie piłam, za to teraz sobie pozwalam.
 
Dziewczyny tak jak pisałyście od 38tyg ciaża jest donoszona..i jak ma sie cięcie to po skończonym 37tyg można sie zgłaszać do szpitala, chodzi chyba o to, zeby nie zaczęła sie naturalna akcja porodowa. Igę też rodziłam przez cc w 38 t 1dzień. Myśle, ze te 2 tyg nie robią już takiej różnicy..
 
Kochane Mamusie:-)

Wszystkiego najlepszego z okazji Naszego Święta, by macierzyństwo dawało samą radość a widok naszych cudownych Dzieciaczków napawał Nas dumą, szczęściem i ciepłem:-)

Wypijmy wirtualne zdrówko za wszystkie Mamuśki:-)

Ja z samego rana pojechałam do mojej kochanej Mamusi z kwiatuszkami do pracy.

Miłego dnia kochane:*

Kochane bardzo Wam dziękuje za odpowiedzi odnośnie picia kawy:*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To moje pierwsze swieto! Jestem taka dumna i happy :)
Fajnie ze juz niektore z Was pod koniec sierpnia sie rozpakuja.. Ja mam planowany termin na koniec wrzesnia, tez juz nie moge sie doczekac maluszka, choc ciesze sie kazda chwila w ciazy i szybko mi ona leci. Od przyszlego tygodnia zaczynam 6 miesiac!
 
Ja tez bym już chciała zobacyzć malutką, ale z drugiej strony to jakoś mi smutno ze tak ciąża tak szybko leci. Jeszcze chwila i będzie koniec, a tyle rzeczy jeszcze do zrobienia.
 
Ja tez bym już chciała zobacyzć malutką, ale z drugiej strony to jakoś mi smutno ze tak ciąża tak szybko leci. Jeszcze chwila i będzie koniec, a tyle rzeczy jeszcze do zrobienia.

Mam takie samo wrażenie, że ciąża leci tak szybko, a tu jeszcze tyle do zrobienia :o(
 
reklama
Kochane mamusie wszystkiego naj, naj, naj...

Tyle skrobiecie ze nadazyc nie mozna :tak:
Odnosnie kawy to ja teraz zaczelam pic jedna w porywach do dwoch.
Tez nie moge sie doczekac mojego malucha i zastanawiam sie jak Christian zareaguje na braciszka, bo jak na razie chyba sobie nie zdaje sprawy co go czeka :-D
A i lobuzice jestescie bo tylko smaka na truskawki robicie a ja jeszcze musze poczekac na te prawdziwe ;-)

Milego dzionka, odpoczywajcie i relaksujcie sie aby te wszystkie bole zniknely
 
Do góry