reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

święte słowa !!!!!!
ja się bardzo bałam że nie będę mogła, ooojjj bardzo !
Bebzonik ale udało się i tego się trzeba trzymać :-)

:-(znowu temat truskawek, a ja się przekonuję, że to chyba właśnie one mnie uczuliły, bo teraz już nie jadłam drugi dzień i jest lepiej tzn krostki z nóg schodzą i przede wszystkim mnie tak nie swędzi...więc już się raczej nimi nie najem w tym roku:-(ale właśnie się najadłam pierwszych ogórków małosolnych i tak się zastanawiam, czy teraz one mnie nie uczulą, ale jak jadłam to stwierdziłam, że do oporu się ich napakuję, bo jakby co to chociaż ten jeden raz będę miała zadowolenie, że zjadłam:-D
Ola ja też na ogóreczki mam teraz fazę, smakują tak wybornie jak nigdy przedtem ;-)
 
reklama
ale właśnie się najadłam pierwszych ogórków małosolnych i tak się zastanawiam, czy teraz one mnie nie uczulą, ale jak jadłam to stwierdziłam, że do oporu się ich napakuję, bo jakby co to chociaż ten jeden raz będę miała zadowolenie, że zjadłam:-D

wzorowe podejście :) :) ja też dziś jadłam pierwszy raz ogóreczki małosolne, mniam mniam...
 
witajcie z rana, ja sie właśnie szykuję do przedszkola, mała jeszcze śpi, więc chwila spokoju na kawkę z rana. Pogoda sie znów zepsuła, oby jutro było ładnie bo idziemy na imprezkę plenerową dla dzieci :-D
a dziś odstawiam M do przedszkola i jadę poszaleć po sklepach, dostałam wczoraj wypłatę i to 600zł za dużo :szok::szok::szok: nie mam pojęcia skąd ten nadmiar gotówki, zwłaszcza że powinnam już dostawać kasę z ZUSu a przelew przyszeł normalnie z roboty, to jeszcze o tyle większa pensja... cóż, jakoś wcaaaaaale mnie to nie martwi!! :-D

Ola - hmm, szkoda tych truskawek trochę, za to przynajmniej ogórkami nadrobisz!!!! masz teraz jakieś objawy?? ależ mi smaka narobiłaś!!

miłego dnia Laseczki!
 
Hej
Ja ogórki małosolne jadłam juz dwa tygodnie temu jak robiłam zakupy na komunię mojej starszej córy.BYlismy na rynku i poprostu ten zapach na stoisku z ogórkami i kapusta mnie nie powstrzymał i zjadłam chyba od razu trzy.A pani miała nie zły ubaw hehe.
U nas truskawki tez po 8 zł i są raczej słodkie i ładne.Bo te importowane jak kupiłam ponad tydzień temu były okropne choć wyglądały bardzo ładnie.

W Łodzi jak na razie pogoda ładna choć wczoraj zapowiadali jakies bardzo mocne wichury z deszczem i mam dylemat bo umówiłam się z koleżankami na mieście i mam spory tam kawałek by dojechac i teraz nie wiem czy się szykowac czy nie:eek:

dostałam wczoraj wypłatę i to 600zł za dużo :szok::szok::szok: nie mam pojęcia skąd ten nadmiar gotówki, zwłaszcza że powinnam już dostawać kasę z ZUSu a przelew przyszeł normalnie z roboty, to jeszcze o tyle większa pensja... cóż, jakoś wcaaaaaale mnie to nie martwi!! :-D



miłego dnia Laseczki!
Byle to nie był jakiś ich błąd i nie dopatrzyli się tego bo moga zażądać zwrotu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziuba jedź wydawaj szybko kasę, a jak zażądają zwrotu to powiesz, że za późno że już nie ma!!! nie skłamiesz chociaż:-)

co do ogórków małosolnych to ja wcinałam już dawno jak kosztowały coś grubo ponad 20zł (masakra!!), ale jakoś wolę tradycyjne kiszone, ale tylko z jednego sklepu u mnie no i codziennie 4 kupuję, jak już wchodze do sklepu to pani pakuje bez pytania. Tak więc u mnie niby sie smaczki sprawdziły, bo jem mniej słodyczy, a bardziej kwaśne i bedzie chłopczyk:-)

U mnie pogoda piękna, ale tez coś słyszałam że na weekend ma sie zepsuć...a mnie coś smarka i gardło boli:wściekła/y: na rzie ratuje się syropem z cebuli i mam nadziję przejdzie
 
Ja wczoraj słyszłam na dzis złe zapowiedzi pogody a na weekend hmm słysząłm że ma byc gorąco.No nic zobaczymy
Ja tak mocno sprecyzowanych smaków nie mam bo i na kwaśne i na słodkie mam heheh
 
Cześć,
dziuba super, jak dają więcej to bierz i nie pytaj:-) gorzej jakby dali mniej...
kasica z opiniami lekarzy co do cc jest jak napisałaś różnie. Ja nie mam ustalonego terminu, to tylko moje wyliczenia, że od 26 sierpnia jestem w gotowości bojowej:-D a kiedy będę miała to zobaczymy..też lekarz pewnie oceni na ostatniej wizycie jakos w sierpniu..tylko najpierw musze tego lekarza znaleźć..echhh...ale ogólnie mówi się, ze po 37 tyg ciąża jest już donoszona, poród wtedy jest w terminie, nie przed czasem.

Ja jeszcze ogórków małosolnych nie jadłam..truskawki tak, dobre były, ale u nas też 9zł, ale co tam...
Wczoraj moja córcia powiedziała mi sliczny wierszyk na dzień mamy, dostałam biedronkę z papieru..ale wierszyk rozczulajacy..:-)
Potem obiadek z moimi rodzicami, wrąbałąm placka ziemniaczanego z sosem kurkowym...mniam....pychota, ale potem oczywiscie moje jelito się odezwało- juz wiem, ze tak reaguję na placki po węgiersku i wszystko podobne..ale co tam, raz na jakis czas dla takiego smaku można przeżyć rewolucje żołądkowo-jelitkową..potem jeszcze herbatka u teściowej i do domku.

U nas pogoda tez jakaś dziwna, niby chłodno, chociaż teraz widzę że wychodzi słonko..oby nie padało..jutro też, bo Iga ma w przedszkolu festyn z okazji dnia mamy, wszystko na powietrzu, takze deszcz zepsułby całą imprezę.

a w nocy miałam sen, ze urodziłam Adę, ważyła 3270g i 56cm- zapiszę sobie w kalendarzu, zobaczę czy miałam proroczy sen;-) i miała krótkie czarne włosy. I była tak grzeczna, ze szok, leżała w łózeczku, nie płakała, jadła tylko. Aż dziwinie..ale jak to w snach bywa, z reguły jest na odwrót:-D a jak opowiedziałam P rano, to się zastanawiał po kim miała te czarne włosy:rofl2:?
 
Witam się i Ja ...
Widzę temat jedzonka i zachcianek .. Ja Wam powiem, że jakoś nie mam żadnych zachcianek aż w szoku jestem, najlepiej to bym nic nie jadła bo w ogóle apetytu nie mam, o czym bym nie pomyślała to niedobrze Mi się robi ... Jak nie raz idę ze znajomą przez miasto i mijamy jakieś bary z jedzeniem typu kebaby albo ostatnio mijałyśmy kiosk gdzie robią kurczaki z rożna to Ona aż zapachem się zajadała a Mi oczywiście śmierdziało :-D ;-) ....

Mamuśki mam pytanie, wiecie może czy w ciąży można stosować jakieś kropelki do nosa i coś na ból gardła??
Bo właśnie gardło Mnie boli, no i wczoraj z nosa Mi leciało a dziś znowu czuje że śluzówka w nosie wysuszona i boli, gorzej się czuję niż jak katar leciał .... Te gardło to jeszcze zniosę ale do tego nosa z chęcią bym coś psiknęła żeby się nawilżyło i nie było tak mocno odczuwalne .....

No a poza tym miłego przedpołudnia, jeszcze zajrzę kilka razy ale w międzyczasie muszę spakować Naszą trójkę siebie, męża i synka na ten wyjazd weekendowy .... :tak:

No u Nas pogoda też nie za ciekawa póki co bo słoneczka nie widać, zachmurzone niebo jakieś takie jest, ciekawe jak na weekend będzie ....

U Nas truskawki kosztują 13-14 zł więc są 4-5zł droższe niż u Was a i jak ostatnio jadłam to mało które były tak naprawdę słodkie, większość to takie kwaskowate ....:eek:
 
Ostatnia edycja:
Bry dziewczyny!
:-(znowu temat truskawek, a ja się przekonuję, że to chyba właśnie one mnie uczuliły, bo teraz już nie jadłam drugi dzień i jest lepiej tzn krostki z nóg schodzą i przede wszystkim mnie tak nie swędzi...więc już się raczej nimi nie najem w tym roku:-(ale właśnie się najadłam pierwszych ogórków małosolnych i tak się zastanawiam, czy teraz one mnie nie uczulą, ale jak jadłam to stwierdziłam, że do oporu się ich napakuję, bo jakby co to chociaż ten jeden raz będę miała zadowolenie, że zjadłam:-D
Dobry sposob OLA :-D przynajmniej raz posmakujesz dobrego ale porzadnie :-D
lina82 nie przejmuj sie, kazdy dookola taki madry a nie pomysli ze jak sie dziecko urodzi to juz nie ma czlowiek glowy na takie rzeczy. Tym bardziej ze meble i inne rzeczy musza byc wczesniej bo trzeba zeby sie odstaly i stracily zapach nowosci bo moze to zle wplynac na malucha. Moi znajomi ktorzy maja teraz roczne dzieci mowili ze pokoik malucha trzeba przynajmniej miesiac wczesniej umeblowac zeby zapachy byly juz zneutralizowane jak maluch przyjdzie na swiat.
dziuba zadzwon i zapytaj lepiej za co Ci dali ta kasiore bo jesli nieslusznie to najpozniej z nastepna wyplata Ci to potraca. W naturze nic nie ginie wiec predzej czy pozniej dojda do tego ze dostalas za duzo. Ale licze na to, ze to moze jednak jakies ekstra pieniadze i bedziesz mogla poszalec :-D
Zrobilyscie smaka dziewczyny na te ogorki. Jak w ten weekend dostane gruntowe to sobie sama malosolne zrobie :-D
U nas pochmurno ale w miare cieplo chociaz tez od wczoraj zapowiadaja ulewy i zmiane pogody na gorsze :wściekła/y:
Moj M z Lenka wymyslili sobie wieczorem zabawe. M mnie smyral po brzuchu a ona go w palce kopala. Jak tatus przestawal smyrac to mala tez przestawala kopac, jak znowu zaczynal to od razu brzuch mi latal i to dokladnie w tym miejscu gdzie on smyral :-D poplakalam sie ze smiechu ale do czasu... bo tak im sie to spodobalo, szczegolnie jej, ze po pol godzinie, tak mnie wszystkie kichy bolaly i dostalam takiej zgagi ze mialam problemy pozniej ze spaniem :baffled::baffled: Pewnie beda chcieli teraz tak co wieczor i jak tu przezyc jeszcze 3 miesiace :eek:
aniawos koniecznie sobie zapisz i daj znac czy sie sprawdzilo!
mycha ja stosuje na sucha sluzowke krople ktore gina mi pozwolila brac ale przeszukalam net i nie widze zeby byly dostepne na polskim rynku, wiec niestety Ci nie doradze :-(
Milego dnia zycze!
 
Ostatnia edycja:
reklama
bluetooth fajna zabawa:-) no nie dla Ciebie w końcowej fazie...
Moja gwiazdeczka nie kopała wczoraj, ale się mega wypychała, wierciła, fikołki robiła, jak nacisnęłam to czułam jakąś kostke- ręke, nogę? coś małego, chudego i twardego:-)

Wiecie co stwierdziłam przed chwilą? że buzia mi się zaokrągliła:eek: wyglądam jak pączek...
 
Do góry