reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

dzieki bebzonik ale jakos mnie to nie pociesza mimo wszystko. Musze sie najpierw z ta mysla oswoic ze mi juz dycha stuknela i to tak wczesnie :-(

wiem, wiem ja tylko tak dla pocieszenia że sama nie jesteś w tym kilogramowym wyścigu :) chyba nie powinnaś się martwić bo i tak temu nie zaradzisz, taki nasz urok
 
reklama
witam z rana u mnie pogoda niby ładna ale niebo zakryte chmurami i chyba to powoduje ze nie chce mi sie nic robić.. ja też w nocy nie mogę spać bo mi niewygodnie... a znowu jak prześpię się w dzien to potem jest jeszcze gorzej..

nie wiem jak wam ale mi ostatnio strasznie się dłuży ta ciąża już bym chciała żeby maleństwo było już z nami a tu jeszcze tyle czasu:(
 
Wszystkiego naj z okazji dnia matki. Dla niektórych z nas to pierwszy ;)

Ja dziś w domu. Jutro też. Wziełam dwa dni urlopu. Wczoraj po pracy to myślałam, że umrę. Tylko leżenie wchodziło w grę, bo gdy tylko wstałam wracał ten okropny ból, tak jakby kolka tylko 100 razy mocniej. Jak leżę nic nie boli. Do lekarza idę może jutro. Problem w tym, że jutro przyjmuje na zapisy i nie wiem czy mnie gdzieś tam wciśnie. Jak nie to w sobotę rano już napewno. Ciekawa jestem co to będzie.

Narazie jest ok. Nic nie boli. Zobaczymy jak długo.

Piszecie o kawie. Ja piję jedną dziennie. Normalną z mlekiem. Przez pierwsze 3 miesiące nie piłam wogóle. Ale potem wyczytałam, że zwykła herbata jest gorsza od kawy, dlatego picie jej z umiarem nie szkodzi.

agusia,
jak z bólem to muszą Cię przyjac !
 
bluetooth ja jeszcze pewnie z tydzień i tez mi dycha stuknie..chociaż wczoraj obiecałam sobie, że nie będe się tak zażerać słodyczami..i co z tego jak dzisiaj sobie myślę od rana o wielkim deserze lodowym z bitą śmietaną i truskawkami od Grycana...rano już wrąbałam tiramisu i sernik, bo koleżanka w pracy ma imieniny..i tyle z mojego obiecania...
bafinka dłużyć to Ci się bedą ostatnie 2 miesiące..i czekanie kiedy się zacznie...

Ja wczoraj się dowiedziałam, ze jak się skończy 37 tydz. mam jechać do szpitala na ciecie..i własnie się tak zastanawiam, ze to na suwaku będzie 37tydz czy 38 tydz? bo 36t i 6dzień to koniec 36 tygodnia tak? i poczatek 37? bo jeśli dobrze liczę to 26 sierpnia i moge jechać...albo 19..niemogę jakoś zaskoczyć..czyli równo 3 miesiące..
 
Kochane mamusie. Wszystkiego Naj naj z okazji Waszego święta. Niech Wasze maluszki brykają dziś dla swych mam, niech sie udadzą wszystkie wizyty, zero stresu i miłej teściowej. Solidnej porcji lodów z czym tam chcecie i wieczornego lenistwa z ukochanym.

moja szalone dziecko dziś pospało do 10 :) potem kaszka i teraz za chwilkę wychodzimy na targ na zakupy. A potem co tam mi sie wymyśli. Byle na obiad na 13 wrócić i zrobić coś też dla nas. A jutro piątek i w sobotę mąż nie idzie do pracy :)) jupi więc pewnie pojedziemy np do kościeliskiej pochodzić. Byle pogoda dała.

Buziaki i miłego dnia
 
Ja wczoraj się dowiedziałam, ze jak się skończy 37 tydz. mam jechać do szpitala na ciecie..i własnie się tak zastanawiam, ze to na suwaku będzie 37tydz czy 38 tydz? bo 36t i 6dzień to koniec 36 tygodnia tak? i poczatek 37? bo jeśli dobrze liczę to 26 sierpnia i moge jechać...albo 19..niemogę jakoś zaskoczyć..czyli równo 3 miesiące..


aniawos,

na suwaku powinaś mieć tydzien 38. Od 38 tygodnia jest już ciąża donoszona, tak mi tłumaczyła moja ginka.
 
wiem, wiem ja tylko tak dla pocieszenia że sama nie jesteś w tym kilogramowym wyścigu :) chyba nie powinnaś się martwić bo i tak temu nie zaradzisz, taki nasz urok
Martiwc to sie nie martwie ale pomarudzic wypada :-D no i musze naprawde sie z ta mysla oswoic bo nigby bym nie pomyslala ze tak szybko mi waga w gore pojdzie
agusia_x jak bedziesz dzwonila do lekarza, to powiedz ze Cie bardzo boli, na pewno Ci nie odmowia. Moze bedziesz musiala dluzej poczekac ale musza przyjac.
bafinka to Ci wspolczuje ze Ci sie ciaza dluzy bo mi leci dzien za dniem tak szybko ze nie wiem czy sie z moimi planami do porodu wyrobie :-D
aniawos najgorsze jest to ze ja oprocz owocow i kilku kanapek to nawet nie jestem wstanie zjesc calego obiadu bo juz w polowie jestem najedzona po uszy a do tego slodyczy to juz od dawna nie tknela a wagi leci w gore :confused: Fakt, ze wlasnie dzisiaj zauwazylam ze Lenka musia chyba sporo urosnac bo duza ciezsza sie w brzuchu wydaje, szczegolnie jak na plecach leze to juz zaczyna mi uciskac co nie co. Do tego jeszcze te bole w pepku i jej aktywnosc sprzed kilku dni oznaczaja chyba ze sobie mala domek powiekszala :-) Tak sobie przynajmniej ten kilogram tlumacze. Zobaczymy co pokaze nastepny tydzien :-)
 
Ostatnia edycja:
bebzonik czyli u mnie wypada 26 sierpień..to równo za 3 miesiące..o ile wcześniej się coś nie zacznie dziać..bo to nigdy nie wiadomo..nieraz mówia, ze druga ciąża szybciej się rozwiązuje, ale to chyba nie jest reguła, bo kilka moich znajomych przenosiło tez i drugą ciążę..
 
Hej
Ja już po zakupach i Magnym czekoladowy zaliczony.Nabyłam tez standartowo 1 kg truskawek i obiadek już mam z głowy.


Moje dziewczynki uz mamusi z rana życzonka złożyły i dały mi prezent ręcznie zrobiony(kwiatki zrobione z serwetek ;-)) Wczoraj je robiły i nie mogłam wejśc do ich pokoju hehehe.

Mi ciąża szybko leci.Pomyślcie że juz połowa jest za nami ;-)

Podaje linka dla tych co chcą wiedziec jak liczyć tygodnie i miesiące ciąży
Jak liczyć tydzień i miesiąc ciąży? | Serwis świadomych rodziców radosnych dzieci
A TU TAKIMKALKULATOR można też sobie wyliczyć jaki tydzień ciązy będzie danego dnia ;-)
http://parenting.pl/kalkulator-ciazy-porodu.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
bebzonik czyli u mnie wypada 26 sierpień..to równo za 3 miesiące..o ile wcześniej się coś nie zacznie dziać..bo to nigdy nie wiadomo..nieraz mówia, ze druga ciąża szybciej się rozwiązuje, ale to chyba nie jest reguła, bo kilka moich znajomych przenosiło tez i drugą ciążę..

na to wygląda... moja siostra drugą ciąże przenosiła i rodziła w 42 tygodniu, tzn miałą cesarke. Ciekawe dlaczego nie mówią Ci byś czekała do 40 tygodnia, przeciez tyle ciąża trwa ? hhmmm ?
 
Do góry