reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

reklama
Hej dziewczyny, u mnie paskudnie zimno, wieje i w ogóle brrrr...

co do pracy, ja jeszcze pracuję i mam zamiar do końca czerwca, jeżeli wszystko jest ok to przeciwskazań do pracy nie ma, myślę ze większą szkodę przyniosło by mi leżenie na kanapie przez te pare miesięcy, ja jestem osobą bardzo energiczną i ciężko mi w miejscu wysiedzieć już sobie planuję róźne rzeczy na lipiec sierpień, żeby za bardzo mi się nie nudziło:zawstydzona/y:

miniaa ja nie wiem co z tym spaniem, ale ja tez mam to samo dziś o 6 rano już wcinałam śniadanko:-)


rano połaziliśmy trochę po sklepach, trzeba było uzupełnić braki w lodówce i takie tam....no i kupiłam śliczny kombinezon zimowy dla Dzidzi w 5-10-15 na przecenie za 39zł!!!
miałąm tez poszukać jakieś spodni ciążowych, ale już zmęczona byłam i głodna więc uciekliśmy do domciu
 
Dziewczyny - normalnie oszaleję za chwilę... Od ponad godziny mięsień uda skacze mi jak szalony... Strasznie irytujące to jest. Takie mini skurcze bezbolesne i za nic nie chce przestać...
Całe udo mi podskakuje... Może brak magnezu???
Wiecie coś na ten temat?
 
ewelinak1 bardzo możliwe, ze to przez brak magnezu. Ja miałm niski magnez i nie miałam skurczy, ale migotania serca i lekarka kazała mi 3X2 tabletki asparginu przyjmować i wszystko mi się unormowało. Ja mam taka tendencję właśnie, że mi spada potas i magnez więc jem dużo bananów, pestek z dyni, soczek pomidorowy pije i jest ok. ale jak juz spadnie to trzeba uzupełnic tabletkami. Jak Ci nie przejdzie to zrób sobie bardanie krwii i wszystko bedzie jasne
 
Dzięki Kasiula - narazie postaram się jeść to co zawiera manez...
Z tymi badaniami tutaj to bieda - ale może zadzwonię do położnej w poniedziałek - i uda się coś wynegocjować ;)

Kawy od jakiegoś czasu nie pije - odrzuca mnie... Chociaż przedtem - uwielbiałam.
 
Ostatnia edycja:
Co do kawy to aż dziwne bo przestałam pić w pierwszym miesiącu i jakoś mnie nie ciągnie, a poprzednią ciąże tylko na miesiąc odstawiłam dłużej nie mogłam. Tylko mój mąż się śmieje że to mleko z kawą a nie kawa z mlekiem to co piłam ;-)

Teraz to albo kakao lub obecnie mleczko z miodem mniam...
 
Kasica - podzielam Twój entuzjazm skierowany do kakao i mleka z miodem - a przed ciążą - mleko z miodem to była dla mnie tortura ;-)
Teraz uwielbiam
 
Witam wrześniowe mamusie :)

zaglądałam do Was czasem, przyznaję ale nie było czasu zagadnąć.
Jeśli można to chętnie się przyłączę. Będę wrześniową mamą. Z terminu Om wynika mi wprawdzie sierpień ale po 2 USG i moich obliczeniach to wrzesień jak nic. 2 września z ostatniego USG i ta sama data z poprzedniego. Coś w tym jest. Kolejną wizytę mam 30 marca moze sie dowiem czy dziewczynka czy chłopiec.
Mam już córeczkę Kingę z lutego 2010, skończyła 13 miesięcy, więc na bieżąco jestem z maluszkowymi sprawami.
życzę wspaniałych miesięcy czekania na maluszka.
pozdrawiam wszystkie Wrześnióweczki
 
reklama
Do góry